Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

luculka
14. jan 2010

cafte,,,tak mne babulka s tatinom odisli k svokre,,,az do nedele 😔 tak dlho este nebola,,,

ja sa tiez bojim skolky,,,teda skorej to asi budem prezivat ja ako Natuš 😒
a tiez už skoro vobec nechodime kocikom,,,cez celé mesto pekne cupká sama,,,aj ked sem tam ju chití hopááá,,,hopá,,,ale pohode,,,

v sobotu pride sesterka s malou,,,6 rocnou na fotenie,,,, 🙂 tak sa zase vyšantím

tak aj ja som dnes pozrela nas nurofen,,,ma to dost vystrašilo,,, 😕 my ho pouzivame

luculka
14. jan 2010

tie hračky krááájenie su super,,, 😀 😀
my mame take ovocie,,,ale už to stihla aj potratit,,,tak to ju velmi baví stale dokola krájať

abbi
14. jan 2010

no Lucul ja by som sa aj potesila byt par dni sama doma 😵 😵 ale 3 deti len tak niekto nezoberie 😅 😅
jaj baby ja mam total sokove dni. Vcera do nas jedne blazon - cestny pirat skoro napalil. Hrozne ale hrozne to bolo. normalne na nas zautocil, lebo sme predbiehali kamion a on nemal kade prejst. ked sme mu uhly tak nas skoro vytlacil z cesty, za nami kamion no mala som ozaj dost. a aby nebolo malo dnes okolo 11 som zacitila v detskej hrozny smrad, ako umelina ked hori, vysla som na terasu a nasla som nam horiet dom ☹ bola som v takom soku, bosa som schmatla natankov starsi overal a s tym som zacala uhasinat ohen. Hned pri vchode sa nam chytil popol s krbu. bolo tam mensie drevo a hoci bolo uz aspon 10 hodin uhasene predsa sa na vzduchu rozhorelo, zhorelo vedro, lopata, topanky a chytil sa dom. ked som prisla tak boli uz pol metrove plamene. Nastastie bol doma aj moj muz a zahasili sme to. Omietka v cudu, mensia diera v dome... ale inak vsetko OK. len ja som bola v soku. Prsty na nohach mam plne pluzgierikov, ale som stastna, ze nam nezhorel dom a my v nom ☹
vcera sme boli cele poobedie prec, a deti boli s jednou teenagerkou ak by sa to stalo vtedy neviem neviem ako by to skoncilo.

zrzulka
14. jan 2010

Uff Abbi normalne mam zimomriavky... este ze ste nestratili duchapritomnost a uhasili poziar ...

janka1874
autor
14. jan 2010

abbi fakt dobré zážitky na dva dni

mne práve Sendy zobudila malú ma ide urvať tak som sa tešila že konečne bez problémov zaspala ale nie Sendy neprestala buchať v postieľke kým ju nezobudila juj ale som napálená a pritom vedela že malá tam spinká

lucia79
14. jan 2010

abbi, no to ste mali deň 😒

aadul, predala som 3-kombináciu - hlboký, športový, vajíčko a ešte mi zostala kárička, ale tú už vôbec nepoužívam, v garáži je zložená aby nezavadzala, nechávam si ju len keby sme išli v lete na dovolenku, ináč ju nepotrebujem, Maťo chodí pekne za ruku po meste, aj dosť vydrží ísť pešo.

luculka
14. jan 2010

abbi preboha,,, 😔 no hlavne ze je vsetko v poriadku

abetka
14. jan 2010

Ahojte
Abbi, ja viem, ze si sa strasne prelakla, ale hlavne, ze ste ok.
Ja som bola tiez vcera v soku, ked nam volalai , ze nas vykradli, ale hlavne, ze sme ok.
Tomas si celkom fajn zvyka v sanatoriu, uz tam aj spinka a konecne uz zacina pustat nejake slova. Nic velke , ale aj to potesi

janka1874
autor
14. jan 2010

hovorím že Sendy bude posledná čo bude rozprávať 🙂
a s chodením pešo no my sa trápime síce ide ak nemá inú možnosť ale ďaleko od bloku sa nepohnem ona je desne lenivá (žeby po mne?) 🙂

aadula
14. jan 2010

abbi, ešte že ste boli duchaprítomní, zlé sa stane rýchlo

to máte dobre, že vám deti takto pešo chodia, náš veľmi nechce, on sa bude radšej voziť v kočíku ..., možno sa to na jar zmení..teda pevne verím

ešte máme teraz problém s tým, že Samko chce ísť stále k Paťke do izby...vybuchuje jej na dvere..Patiii!! a ona sa teraz učí už na polročné skúšky...tak sa už neviem dočkať, aby sme mohli ísť von s ním, aby sa mohla malá učiť

abetka
14. jan 2010

Jani a ako mala.???Uz lepsie???A nepribudla nejaka tehulka???

telinka
14. jan 2010

aadul...u nas je to taky tak....len co sa niektora zavre do izby , hned sa dobyja za nimi,takze baby sa ucia az vecer po 8mej , aj ked idem s petou prec sa neucia , to cumia na telku 😝

abbi
14. jan 2010

aadul ani natan nechce chodit peso. Stale len na ruky.. on je kludny ale aj lenivy 😀 😀
ale musim povedat, ze dnes prvy krat vyskocil z postielky. Betar jeden... skoro som odpadla, ked zrazu stal za mnou v kuchyni 😀 😀

abbi
14. jan 2010

teli u nas detto 😒 chalani sa neucia ked tam nie sme, musim dohliadat na nich.. a natan si vtedy pyta extra pozornost, opiciak maly. Ked som sama doma, tak mam co robit 😝 😝

simka9122008
14. jan 2010

No my sme pozadu iba s tým odplienkovaním, ani za ten svet nebude sedieť na šerbli, od zajtra ide plienka dole a hotovo, musí si uvedomiť že treba ísť na nočník, ináč bude mokrá 😝

abetka
14. jan 2010

nas prejde aj peso, ale sam , nechce sa drzat za rucucky. A boli sme na urologii s pindurom, tak mu to sondickou prerusili a uz je to ok, tak som rada, ze aj to mame uz za sebou 😝

abbi
14. jan 2010

simka aj my este plienkujeme ☹ tak ako cele leto krasne cikal do nocnika, ako nahle som mu dala pancuchy uz to pustal. betar jeden ☹

luculka
14. jan 2010

no nam sa s odplienkovanim,,,dari nedari,,,na striedacku,,,uz om to prestala riesit 😠

silvika
15. jan 2010

zeny nas tiez len do plienky ale zas ked to rezolutne odmieta co ho priklincujem? ale hrat vie ze akoze kaka alebo cika do serblika

bzuco
15. jan 2010

ahojte

teli...tie drevené krájacie hračky máme aj my...akurát, že sme to kúpili v tescu pred vianocami za necelé 3 eurá 😅

martinaj
15. jan 2010

ahojte 🙂
no abbi to muselo byt strasne.....
my uz kocik nepouzivame dlho..... za posledne 3 mesiace sme ho pouzili iba raz a to len bugynu...

abetka
15. jan 2010

ahojte.
tak ja som v praci 😝
Vecer si vas precitam
peknz den vsetkym

martinaj
15. jan 2010

aj tebe abetka 🙂 nech ti to co najrychlejsie ubehne 🙂

abbi
15. jan 2010

ahote
baby mne dnes natan povedal : mami ja som Montana 😀 😀 skoro som odpadla 😀 😀

silvika
15. jan 2010

abbi zeby sa z neho vyklukla predsa dcera?

janka1874
autor
15. jan 2010

abetka už je to lepšie už pomaličky aj tvoríme nejaký režim a už sa pekne aj usmieva raz sa usmiala aj nahlas ale od vtedy je ticho ale široké úsmevy to áno

ako Vám závidím to chodenie my asi budeme nútení aspoň ten skate kúpiť lebo neviem neviem ako to bude na jar a to ma už fakt nebude baviť len tu kolo bloku chodiť keby sme tu aspoň niekoho mali na blízku alebo niečo zaujímavé pre deti

simka9122008
15. jan 2010

Ahojte, no ja sa tu nejako neviem dostať dnes, od rána som sa pustila do varenia, pratania, prania, až teraz som si sadla k obedu keď je ticho a malá spinká, ešte mám v pláne poobede upiecť bábovku a večer žehliť, od zajtra ideme ku našim, tak sa teším že bude konečne zmena prostredia

abbi
15. jan 2010

Silvi ale nie 😀 😀 on len hovori co pocuje v telke 😀 😀
nie je babsky

silvika
15. jan 2010

abbi a to my si zasa pochvalujeme chlapec on aj poodklada veci, umyva zem, rad perie, vysava reku aj pekny je skoro ako dievcatko, akurat pipika ma 😉

abbi
15. jan 2010

SILVI 😀 😀 😀