Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
2. feb 2010

no tak my sme na tom podľa dňa a nálady niekedy upratuje úplne bez problémov ako napr. dnes to som až bola prekvapená že keď som jej povedala že do ktorej krabice to patrí presnetam to aj dala som bola normálne v šoku ale niekedy tiež pokričím a potom zaberie len to že to vezmem do ruky a pohrozím že vyhodíme a idem smerok ku košu to by ste mali vidieť tú rýchlosť aby som to náhodou aj neurobila
mňa jediné čo ničí je to jej nezmyselné ziapanie, ale to len vtedy keď tu niekto nie je alebo je len tato doma ná návšteve alebo ak je niekto tu je ako vymenená

zrzulka
2. feb 2010

Joj babulky tak som rada ze s tym "nebojujeme" same. ja som hrozny puntickar a jednoducho sa necitim dobre ked tu ten bordel je, neviem sa cez to preniest... a dnes som extra vytocena z toho lebo este sa ani necitim zrovna najlepsie a do toho toto.... inak to zvladam este relativne fajn, stale verim ze raz pochopi a uprace po sebe.... musim nieco vymysliet... zase jej nechcem ani vsetko zakazovat, ved nech skuma...
dnes som total mimo, hladam pre Michaelu aj skolku,kde by ju zobrali, muz ma vytocil.... aaa radsej nepokracujem..........idem spat, zajtra ma caka tiez narocny den....
bruuuuuuuuuuu vsetkym, dnes je tu aj tak nejako prazdno....

janka1874
autor
2. feb 2010

idem aj ja do hajan kedže tu nikoho niet

ajula25
2. feb 2010

no veru. mrzne to tu. tak dobrú noc, holky... 😉

bzuco
2. feb 2010

no ja mám doma totálne dva protiklady
barborka - bordelár na en-tú 😔
martinko - ten riadi všade a furt 😀 , ....doslova... ešte aj ked z návštevy odchádzame, tak berie handru a utiera mláčky, čo ostali po roztopenom snehu z topánok 😅, vonka vidí papierik - zdvihne a zahodí do koša, z vane ho nedostanem skôr kým si nepovyberá všetky hračky z vody, doma by vysával aj 10x za deň 😀, ak vyleje troška vody z pohára na zem okamžite uteká po handru a utiera, rozhodené topánky v chodbe - najmä barborkine- hned ukladá vedľa seba...niekedy z neho naozaj nechápem 🤐

fakt-....všetko čo vyberie to si odloží bez toho,aby ho človek napomínal a čo zašpiní, okamžite sám utiera
ja len neviem, dokedy mu to vydrží 😅

janka1874
autor
3. feb 2010

Dobré ránko
to je nespravodlivosť dnes nám urobila Viky budíček a ona si teraz sladko spinká jednoducho o 7.00 sa rozhodla že má chuť si pokecať tak nás zobudila a ani nie o pól hoďku na to si povedala že stačilo a hodím si šlofika horšie je že Sendy to nechcela pochopiť že ešte môžme spať tak si práve idem urobiť kafe

bzuco utieranie aj u Sendy takto funguje našťastie mláky z topánok zatiaľ nie to stíham ja skôr ako si to všimne ale ak náhodou sa jej vyleje z fľaše tak ide nohy dolámať aby vzala handru skôr ako to ja poutieram

anina1
3. feb 2010

dobré ráno, u nás je pekná metelica vonku 🙂
čo dnes varíte?teda až sem náhodou niekto zavíta 😀
a Maťa je ešte 2v1? 😉

bzuco
3. feb 2010

ahojte

anina..aj u nás poriadne chumelí 🙂

ja akurát dováram zeleninovú polievku a druhé - len upečiem zemiaky v rúre, nejako sa mi nechce dnes špekulovať

na zajtra mám v pláne kurací paprikáš s haluškami

simka9122008
3. feb 2010

Ahojte
Tak mne už ochorela od malého a Simča, no zajtra mám ísť s amlým na kontrolu, tak ju zoberiem nech na ňu dokina mrkne, zatiaľ jej nič hrozné nie je iba pokašliava a mlieko total odmieta, tak som im urobila bundáš kenír na raňajky s čajom, na obed bude hrachová polievka a Tvarohové gombóce
Jani no budem musieť aj ja zabezpečiť pre malú Bambuľku, normálne ju ráno žerie
No a stým upratovaním, sme tiež tak že malý je lenivší ako malá 😝

simka9122008
3. feb 2010

sorry za tie preklepy, píšem dosť rýchlo

bzuco
3. feb 2010

ozaj ...dá sa vám volať z mobilov?
som sa nemohla dovolať MM na O2 a teraz mi mamina volala, že nemôže zavolať sestre ani na orange ani na O2, skúsila som prezvoniť ja maminu a tiež nič....takže asi sa im niečo poserinkalo

simka9122008
3. feb 2010

Bzuco neviem, len viem že som drahému teraz odoslala sms a neodoslalo mi ju zatiaľ

simka9122008
3. feb 2010

tak nič idem variť

janka1874
autor
3. feb 2010

bzuco nedá môj otec im tam už aj volal tak vraj majú nejaký výpadok dá sa volať len z t-mobile

simi nie je problém napálim Vám? to viem ja neviem len sťahovať

janka1874
autor
3. feb 2010

je a obed tak my ešte máme polievku a druhé vyprážaný karfiól čo bol včera čiže dnes nevarím

bzuco
3. feb 2010

simka - čo je to bundáš kenír????? 😅

abbi
3. feb 2010

Vidim, ze ste riesili vcera upratovanie. No ja mam 3 chlapov a poviem vam niekedy som hotova ☹
Ako upratat musia, aj vedia ale to chcenie chyba. Ja to uz niekedy vzdavam. Vsetko upracem. a aj tak o chvilu, ked pridu vsetci domov je vsetko vsade. Ja to nechapem. Uz tolke roky ich to ucim a furt je to tazke. Ale saty si upracu, nie je to tak zle ale ani dobre.
Pri prvom dietati ZRZUL ma to este stvalo, ale teraz pri troch detoch uz az tak nie. Jednoducho som sa zmierila, ze kym mam mensie deti poriadok taky aky chcem tu mat nebudem 😒 takze asi tak.

uz varite? aj ja idem 😉 😉

janka1874
autor
3. feb 2010

bzuco tu sa takto nadáva chlebu vo vajíčku

bzuco
3. feb 2010

ozaj - babulky z BA - nevideli ste v HM túto čiapočku?
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

anina1
3. feb 2010

mne ten nejde volať 😉
a simka čo sú to gombóce a bundáš kenír? 😀 😀 teda možno vedia ostatné, ale ja priznávam, že netuším 😉

janka1874
autor
3. feb 2010

gombolce sú také ako pirôžky a bundáš som už vysvetlila 🙂

janka1874
autor
3. feb 2010

mimochodom bundáš kenír je prebraté od maďarov po maďarsky je kenír chleba 😀 😀 😀

anina1
3. feb 2010

dík jani 😀 😀 😀 tak vidím, že som neni sama 😀

lucia79
3. feb 2010

ahojte,
ja už mám toho snehu akurát tak dosť 😠
dnes varíme rovnaké veci: na raňajky sme mali chleba vo vajci, na obed bude hrachová polievka a kurací perkelt s haluškami 😅
malému už vôbec nič neni, včera som mu dala spraviť výtery, som zvedavá čo sa vykultivuje, akurát z tých atb je dosť uplakaný a nespí dobre, dokelu voľakde mu ich ani nebolo treba 😒

simka9122008
3. feb 2010

sorry že som to tak blbo napísala, jani dík za vysvetlenie

abbi
3. feb 2010

ANI 😀 😀 ja som vedela 😉 moj muz je vychodnar 😉
ale sranda, ako rozne veci volame 😉
no baby aj my uz soplime ☹ a poriadne ☹ dufam, ze to prejde rychlo ☹

janka1874
autor
3. feb 2010

juj ženy už nemám fakt nervy na to Sendyno revanie za všetko náhodou som zhodila pohár (plastový) nič sa nestalo a revala ako keby o život išlo hocičo spadne a ona reveeeee ako keby koniec sveta bol už ma ide z toho poraziť keď denne takto 20krát nereve tak ani raz nikdy taká urevaná nebola ako za posledné mesiace

anina1
3. feb 2010

tak aby ste nepovedali aj ja robím hrachovú polievku 😉
luci možno, že to mal len od zubov nakoniec teplotu 😝
abbi tebe sa machruje, keď máš muža z východu, ale inak mne to nevadí simka aspoň sa niečo naučím 🙂

lucia79
3. feb 2010

neni som si istá či zo zubov, lebo v nedeľu keď mu tá teplota vystúpila sa aj dovracal 😒

telinka
3. feb 2010

tak aby vas nebolo malo...aj my sme dnes ranajkovali chlebik vo vajicku 😀
a na obed bude tiez strukovinova.....sosovicova poleeevecka 😅