Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

telinka
26. feb 2010

ja som vcera do anusky hucala nech ide zo skoly na tyzden do londyna , lebo ze jej sa nechce , nakoniec suhlasila , ale dnes dosla zo skoly s tym ze nikto nejde ani z Acka , tak ze nejde ani ona......ze sa s kamoskou bavila ze aj jej mama do nej hucala nech ide ale ze nej sa nechce......chapete to?????? je to normalne????? keby mi niekto povedal chod , zaplatim ti..... v ich veku..... 😕

silvika
26. feb 2010

teli aj tu tu prsi jak na hruby keby sme mali ist ....a ze normalne nechapalna som s tych "deti" hold asi puberta

silvika
26. feb 2010

ja som tiez robila par veci stylom ze tam nejde ta a ta alebo naopak ide to bude nuda tak co tam pojdem ale teda anglicko to nebolo 😝

telinka
26. feb 2010

este ich profka lakala na nakupy....ze ich zavedie....jasne ze niektorym to nevyda , ale neist preto ze sa im nechce...uliat sa zo skoly tyzden 🤐

janka1874
autor
26. feb 2010

telinka tiež nepochopím no čo narobíš

tak naša Sendy pôvodne išla ku babke a dedovi spinkať no nakoniec pre ňu teraz tatik musel ísť lebo akosi sa len domov pýta spať hrať sa snimi hrá ale ukazuje že chrrr(to je u nej spať) tam a ukazuje von oknom no toto sme tu ešte nemali no nič nútiť ju nebudeme ale nechápe to nikto z nás

ajula25
26. feb 2010

no čafte.
ta de ste? 😀
teli tak toto nechápem ani ja. Ja som v 4. nechcela ísť do Paríža, ale teda mama ma prehovorila, že nech nie som hlúpa, že možno sa tam nikdy ndostanem a tak. Tak som šla. Dodnes mi je ale ľúto, že sme nemali stužkovú a že moji rodičia sedeli doma, kým ja som hýrila v Paríži 😔 Ale tak Aňuška je prváčka a LOndýn....jáj išla by som. Sama na týždeň bez rodičov so spolužiakmi..... 😉

simka9122008
26. feb 2010

Ajula vy ste mali namiesto stužkovej, výlet v Paríži?

bzuco
26. feb 2010

čaute

nepotrebujete niečo pohľadať - na jar - na MMB 😉
už som dávno nič neňuchtila 😀

janka1874
autor
26. feb 2010

bzuco práve dnes som tu dala inzerát na kúpu balíčka jarných vecí pre 2 ročné dievčatko a zatiaľ žiadna odozva ja moc nie som na hľadanie ale asi budem musieť niečo posnoriť zo všetkého začína vyrastať

bzuco
26. feb 2010

jani - opýtam sa sestry, ona má 3-ročnú lauru...určite by niečo mala - a kvalitné veci, nie číňaky - svokra jej nosí veci z Rakúska 🙂

janka1874
autor
26. feb 2010

no bzuco to je dobrý nápad ďakujem

ajula25
26. feb 2010

simi áno. Paríž, stužková a rodičia utreli ústa. Ale tak som bola v Paríži!

janka1874
autor
26. feb 2010

no to bol istého času veľký hit také stužkové

simka9122008
26. feb 2010

Ja som tiež ako stredoškoláčka pochodila Paríž, Nemecko, Taliansko, a iné, a som rada,lebo teraz neviem kedy sa niekam dostaneme 😒

simka9122008
27. feb 2010

Krásnu, pohodovú upršanú sobotu z Košíc prajem 🙂

csikike
27. feb 2010

ahojte,
bzuco, ak sa nudis, mohla by si mi vysondovat dake kr. rukavove tricka alebo polokosele (polotricka) (Next, H&M, C&A) ale teraz neviem aku velkost, lebo ma dlhe ruky a hornu cast tela, teraz tam uz nosi 92 ale na pase mu je vestko velke tak realne tam mu je dobre 86
ale snad tricka mozu byt vacsie, nie? teda myslim aspon 98

csikike
27. feb 2010

babyyyyyyyyyy, ako maju cislovane ponozky v nexte?

janka1874
autor
27. feb 2010

Ahojte
veru upršanú sobotu máme (nič nové nie)

csikike netuším ako sa to čísluje takže neporadím

my válčime dnes samé tata je v robote no čo narobíme a kedže Sendy včera nechcela zostať u našich tam sme doma ale asi tam pôjdeme poobede teraz sa ešte chcem pustiť do upratovania

janka1874
autor
27. feb 2010

silvika Alexíkovi všetko naj k meninám 😀 😀 😀

csikike
27. feb 2010

jej, alexikovi, vsetko naj 😉
jani, ty vies upratovat ked su doma deti? mne sa to neda, sice, malu ked dam do nosica, tak je to ok, ale tomi chce vysavat a zmyvat mi nehrozi ked je hore, lebo furt lieta za mnou...tak sa bojim nech sa nesmykne na mokrom 😔
a uz som nasla cislovanie...
brachova byvala je v UK teraz a vracia sa v pondelok...

bocmanka
27. feb 2010

ta my v prešóóve,na ceste do košíc a lejee celú cestu..tešíme čaká ramazzotti,finalmente é arrivato il giorno del concerto..jo a alexíkovi blondiačikovi fsjo naj

silvika
27. feb 2010

dakujemeee jani, vcera sme spolu kuchtili torticku ale len taku jednoduchu som spravila, ze okruhlu ananasovu, len nemam ponatia ci aj bude chutit ked som sem tam nieco oblizla, tak mi to moc nechutilo, ale ja mam teraz zmenenu aj chut vsetko je sladke ako od umeleho sladidla, pripadne, je slane take ako keby mi tam spadla hruda soli, pripadne aj horke take ze cele usta mam take az sa mi chce vyplachnut. no das ist hruza, tak ani nic uz nechutnam, ked ja nieco varim, no naco ked aj tak neviem ako to vlastne chuti, minule som si horcicu musela oskrabat s chleba lebo ze bola horka.... muz mi potvrdil ze horka nie je. 😝

csikike
27. feb 2010

asi vas nahnevam ale u nas sviti oskar ako keby ho zato platili 😀

silvika
27. feb 2010

csiki ina ja som objednala teraz z nextu mam to aj doma, tak to maju trochu vacsie ako sme my .. teraz chlapec, objednavala som mu uz na 2-3 roky a niektore bude mat tak na jesen mozno ak nie az buducu jar, teraz nosi ale tie ze 1,5 -2 roky tak som musela vacsie lebo tieto su mu uz tak tak, nemam rada ked sa hra a kazdu chvilu si stahuje rukav alebo gatu, lebo mu to strasne vadi ked to ma vyhrnute.... 😎 chalanisko. a topanky maju vacsie cislovanie ja som na leto objednala sandalky ze 8 ale chudak ma ich ako plutvaky tak uvidim kolko mu nozka podrastie on ju ma este aj taku tenusku no fakt neviem ci nebudem preobjednavat este o cislo mensie bo topanky tu je kupit chruza aspon podla skusenosti hlavne to nase cislo je vzdyyyyy vypredane

silvika
27. feb 2010

tu svici tiez ale fuci jak besne

silvika
27. feb 2010

a ozaj v piatok sa chystam do C&A a H&M v bratislave mam poobede gyn. mam dostat "vstupenku" k porodu a vysledky z krvi tak predtym reeeku ci by som nestihla kupit nieco alebo aj potom to zasa netrvam na tom v akom casovom slede to bude ze 😝 tak som zvedava aj co nakupim, ci vobec nieco.
boc zelam prijemnu zabavu s panom erosom.

csikike
27. feb 2010

silvi, tak to si ma potesila...
inac ja vobec neviem aku ma nohu, lebo vlani v lete mal sandalky c.21 a ja, ze fajn, teraz mu uz nebudu dobre a ked sme boli plavat, tak som mu ich este v pohode dala na nohu... a boli mu presne, a to ma botasky tej istej znacky 24, aj zimne ma 24 a papuce 23 a vsetko mu je akurat

lucia79
27. feb 2010

ahojte,
aj tu vyzerá, že bude krásne slnečno, ďalší jarný deň 🙂
Alexikovi krásne meniny prajeme 😵
a čo sa týka veľkosti, tak celú zimu nosil z nextu číslo 7 a už sú ledva ledva a merala som mu nôžku a má 15 cm

silvika
27. feb 2010

luci hej nas ma 14 -14.5 ako sa mi podari odmerat 😝 no a ta 8 je nieco cez 15 ja mam sandalky tak sa mi to trochu naprd meralo len viem minule tusim v zime alebo na jesen malemu tusim pocas mesiaca narastla o cm, tak je to nacisto neodhadlutelne ako mu porastie. papucky aj my mame 23 cizmy tusim 24. a tenisky som mu dala take 8 nejake americke a dobre v nich chodil, tak snad bolo dobre take su viac polstrovane vnutri ani som to nemerala, ale ja kazde botky meram normalne s metrom tym navijacim to tam strcim a meram meram, lebo sak on by si kupil take co sa mu pacia na pohlad ne take ake treba