Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

ajula25
9. jún 2009

glor nik by k vám neprišiel. cena apartmánu závisí od počtu osôb v ňom. Nie je mi to celkom jasné, ale ak si dobre pamätám, tak čím viac osôb tým drahšie...tak neviem. Preverím aj to potom ešte. 😉

ajula25
9. jún 2009

aidi tak tam okolo 20 stupňov asi....nevadí. však sa poobliekame. Ak nebude fučať a daždivo, tak asi bude fajn. No nie? 😉

abetka
9. jún 2009

ale budem mat viac, dievcence. To su teda totalni debili co tam sedia, ale vsak oni maju dost, tak co
JA som bola v lekarni a za bezne lieky som tam nehala19 eur.Ma picne, ale budu hovorit ako je super , ked je matka doma do 3 rokov.
Ved mali zvysovat rodicak od roku 2010 na minimalnu mzdu a nic.

ajula25
9. jún 2009

Inak dnes čo sme boli von, Lukáš si išiel od jedného chlapčeka požičiať lopatku, no takú dostal po hlave chudák....až skoro plakal. No nabudúce nebude brať cudzie....tá mamička sa mi hrozne ospravedlňovala, že nevie ho naučiť deliť sa....vravím,jej že však sa naučí a potom keď pôjde do škôlky tak bude prinútený....žiadna tregédia,. 🙂

abetka
9. jún 2009

Lucul ja stale neviem, ci ideme na stretko. Vsetko sa uvidi dla zdravotneho stavu deti. Inak dokina nas poslala s malym na neurologiu, lebo chodi na spickach a vraj je to nejaka motoricka porucha, tak sa toho desim

alinka76
9. jún 2009

hej, bolo mi do smiechu, keď som to včera počúvala že 70 centov zvyšujú prídavky. keby 5€ a rodičák na min. mzdu, magori. hlavne že europoslanec bude mať čosi ku 20000 € mesačne. 😠 😠 😠

luculka
9. jún 2009

ajul no malu minule jeden chlapec tak sotil az odletela,,a straaaasne plakala,,,tak som sa hned donho pustila,,a jeho mama nepovedala ani pol slova 😠

alinka76
9. jún 2009

luc, toto zažili naši s malým, boli na ihrisku a ja na stretku zo školy. ejaké dievčatko mu tam caplo po hlave, zo šmýkačky ho sotilo, na tretí raz už moja mama zasiahla, že nech si matka láskavo dáva na dieťa pozor, keď sa nevie hrať. a ona nič, totálne flegmatička. no chápete? by som tým mamkám pekne nadala, že ako to vychovávajú dieťa.

luculka
9. jún 2009

ozaj a paplon do postielky pre malu mi daju??? 😅 😀 ,,,ja mám otázky ze???ale sak treba vsetko zistit,,, 😉

janka1874
autor
9. jún 2009

zrzulka tiež som to počula a tak som sa nasra.. že som sa normálne musela ukľudňovať berú fakt tým čo to potrebujú ale bna chujovi.. typu šrotovné a podobné bludy peniaze mali a o materskej a tom zvyšovaní radšej ani hovoriť nebudem lebo sa dopracujem k infarktu mňa tieto veci tak vedia nasr.. že si to ani neviete predstaviť koľko krát tu vrieskam na telku ak niečo také dávajú a politické relácie presne preto radšej ani nepozerám drahý sa mi bežne smeje že či si myslím že ma počujú keď tu zúrim

luculka simka síce na stretko nepríde ale tričko jej neposielaj ja jej vezmem už sme sa na tom dohodli

zrzulka
9. jún 2009

Abet a vies co je este lepsie ze ked mas handicapovane dieta tak mozes byt sice do 6tich rokov ale za tu trapnu almuznu. mne malu do skolky pravdepodobne nevezmu, pretoze v nasom meste maju problem aj matky co maju zdrave deti. takze s nou chcem nechcem musim ostat doma. to je zacarovany kruh, budeme musiet nieco vymysliet. Skusim uprosit nejaku riaditelku skolky nech ju vezme ....snad niekoho najdeme

ajul super si to vyriesila na ihrisku. . Luky dostal skolu zivota🙂)) aj Miske sa niekedy ujde ked chodime na cvicenie z detmi. Tiez nerobim tragediu z toho ale niektore matky su jak ujete ked sa jedna o ich dieta tak vzdy cakam ci mi nejaka nevynada.

zrzulka
9. jún 2009

Lucul ak maju postielky tak urcite ti daju. my berieme spaci vak a mala aj tak spi bez paplona. ona to neznasa ked je prikryta

janka1874
autor
9. jún 2009

luculka to napadlo aj mňa už neboj ale rozhodla som sa to vyriešiť tak že beriem jej deku a hotovo

janka1874
autor
9. jún 2009

no zrzulka majú síce postieľky ale nie 15 koľko by malo byť detí tak neverím že budú mať toľko paplónikov

abetka
9. jún 2009

zrzulka ty to mas o to tazsie, ale si mysleli, ze ked ti umoznia byt doma 6 rokov ako bohovsky ti pomohli.
Ja som ani volit tych volov nebola. A naco. ?Nam to trt makovy pomoze

zrzulka
9. jún 2009

jani ja som to nepozerala, tiez sa do politiky velmi nerozumiem a po pravde ma to ani netrapi. obcas si kuknem krajcera Ale polititiku co sa tyka socialneho zabezpecenia sledujem dost poctivo.Niekedy mi vlasy dupkom stavaju. ked sa dari tak sa dari. no nieco vymyslime

janka1874
autor
9. jún 2009

ja som povedala že budem chodiť voliť pokiaľ to bude o niečom normálnom ale celá tá banda čo tam je drží spolu tak nech si užívajú svojich 20000eur a nám tu budú dávať prednášku o tom ako máme nakupovať na slovensku a podobne keď mi aj na to dajú tak to aj robiť budem

abbi
9. jún 2009

baby az mi je doplacu ako vas citam ☹ ☹ ☹ aj ja chceeeem ist ☹ ☹ ☹ ale len v dobrom vam zavidim to stretko .
ale ak chcete tak mozem aj ja poslat 8 piknatnosti o mne a mozte hadat a mne bezomna 😀 😀

Zrzul no to je na prasknutie HRUUUZA dufam, ze to este nie je finalne rozhodnutie 😲

a to zvysovanie, ani mi nehovorte. no odveci, to je totalny vysmech pre nas,

zrzulka
9. jún 2009

ved prave opak je pravdou. To oni si pomohli aby sa matky nemohli zamestnat. Pisem a stretavam sa s mnohymi maminami co maju postihnute deticky tak viem ako to chodi.... ja uz tiez nepojdem volit, nemam koho aj tak kazdy kradne pre seba. staraj sa sam

janka1874
autor
9. jún 2009

zrzulka držíme palce lebo oni vám to určite vezmú svi.. juj normálne som sa zas nasrala tak málo chúďatká zarábajú a aj tie odmeny a dokážu len takú koko.... vymyslieť vziať tým čo to najviac potrebujú keby človek chcel tak to dá im ale zjavne to nechcel ako tie precentá poslal niekomu inému aaaaale prečo by sme si to nevzali si asi niekto povedal juj idem sa ukľudniť 😝 😝 😝 😝 😝 😝

zrzulka
9. jún 2009

kocky ale ved vzdy sme na tom lepsie ako v USA. tam maju zase taku politiku ze ked si si narobil deti tak sa staraj!!!!!!!!!!! Niekedy mam pocit ze smerujeme k podobnemu systemu🙂

janka1874
autor
9. jún 2009

no mimochodoma aj som zabudla na špenáte čo som dnes varila si asi najskôr záchod pochutná lebo Sendy to zrazu nechce ma ide poraziť

zrzulka
9. jún 2009

Joj kocky dakujem za podporu, hned mi je lepsie. pre malu vsetko na svete... nieco urcite vymyslime.
Boze a este dnes ma pristavili take dve neprijemne neodbitne zenske s bibliou. nebyt telefonatu od sestry a kamosa ktory ma zachranil v poslednej chvili tak asi sa neudrzim a nieco neprijemne im poviem.... To je teda den:(

silvika
9. jún 2009

zrzul asi si davaj pozor na vas, lebo asi fakt mate den blbec, my ho mavame tiez sem tam....si myslim ze mi aj snurka na gatkach vtedy streli obcas ma az zatrasie ked sa cosi zasa stane lebo fakt, niekedy sa na cloveka lepia same neprijemnosti.

abetka
9. jún 2009

zrzulka aj ja som vytocena az sa mi zaludok chveje, ale nepomozeme si. Asi by sa oplatila nejaka demonstracia 😉 . Tomanovu dame za morenu 😀

silvika
9. jún 2009

zeny u nas je tusim nejaky dovetok z toho tornada vetrisko ako ho..disko, triska nam tu s tymi trubelkami co mame nech vieme ako silno fuka .... este nas uchyti vonku ... 😉

janka1874
autor
9. jún 2009

zrzulka to už som dávno zistila že mi jak opice všetko opakujeme po USA ideme sa z nich posr.. len jeden veeeeeľky rozdiel tam je že je to trošku silnejšia krajina ako taký záprdok ako je slovensko

a o Tomanovej ani radšej nehovorím lebo fakt ma šľahne ja pri dvoch deťoch ani na plienky nebudem mať lebo akože z 21eur akosi Sendy ni plienky nekúpim a to mi akože pre ňu majú dávať no ha ha ha ale základ je že dôchodca má zas viac a nám tak posunú vekovú hranicu dôchodku že sa ho ani nedožijeme

silvika
9. jún 2009

jaaaj sak preto sa treba utrapit a znicit cim skorej nech sa tu dlho nemotame, jedine ze by sme nejaky recept na dlhovekost nasli. ja zasa chlapcovi vysvetlujem, ze treba do serbla cikat a kakat lebo ze mu z kazdej plienky inej ako active baby fliacikuje prdelka a nic nedba on na to. finanacne hladisko by asi tiez nezabralo. maly ignorant. 😀

ajula25
9. jún 2009

baby asi ak si nesiete svoju postielku tak aj postelné prádlo alebo niečo ... ja ešte vyzistím snáď. 😅

no a ot ých peniazoch a materských a tak sa radšej nevyjadrujem. Aj keď napr. dôchdocovia celý život si platili dôchodkové sporenie a samozrejme aj oni chcú svoje peniaze.....ale prečo to neide plošne? ako sa má zvyšovať pôrodnosť, keď nepodporujú matky a deti? dobre, nech nedajú vysoký rodičovský ale prečo štát neprispieva viac na deti?

silvika
9. jún 2009

boc a co uz sa sulas doma nad tymi bludami ? uz som muza upozornila ze sa chystaju hry, lebo ja sa nehravam v detstve som skoncila, ze by aspon on zostal za hraveho, nooo neviem ako bude mat chut.