Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

martinaj
15. jún 2009

comp 😀 😀 😀

ajula25
15. jún 2009

mati detto. som na to lajdák. a to som vravela, že už to urobím 😅

silvika
15. jún 2009

halooo aj ja chcem kamaratit. tu mame aj nejake fotky ale co som kukala okrem spolocnych sme tam povacsine len my, tak moc dokumentaristicku hodnotu nemaju .... http://www.blue-m.sk/?page_id=97 zato afta som asi secky pofotila ....

aadula
15. jún 2009

tak ja som úplne naštvaná...viem že tu preberáte oravu...ale chcem sa vás opýtať..stalo sa mám, že váš príspevok čo ste sem dali vám niekto úplne zmenil???? som sa teraz pozerala na toto https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... a pozrite čo je tam písané...bolo tam o Saminovom úraze...a teraz je tam príspevok úúplne niekoho iného .. 😠 😠 som už písala adminke čo to má znamenať...ak to nebolo vhodné sem napísať..mali mi to predsa zmazať a nie hodiť niečo iné...a nie o mne 🤐

luculka
15. jún 2009

boze vas docitat,,,,,

ajul aj mna si prekvapila,,,vyzerás mladsie ako na foto 😅 😵 😵

silvika
15. jún 2009

aaa k zoo sa tiez hlasime v auguste vrucne, siiice sme vsetci v rodine vtedy suci na oslavy aaale tak kvoli stretku by sme sa utrhli z niecoho, v juli mame aj tak uz tiez volacosik. taaak sa v podstate aj prisposobime ...

centik
15. jún 2009

ty brdo aadul to co ma znamenat???

aadula
15. jún 2009

centik...kapánek ma to šoklo a naštvalo

silvika
15. jún 2009

fuhaaa zatial sa ti neozvala hej?

ajula25
15. jún 2009

to je sila toto. to akože čo je?

luculka
15. jún 2009

😅 😅 to co???

aadula
15. jún 2009

zatiaľ nie....neviem komu to tam tak prekážalo..však to bol len náš príbeh ☹

martinaj
15. jún 2009

aadul tak to nechapem ako sa moze stat..... asi vtedy ako celemu konovi sibalo 😠

ajula25
15. jún 2009

no ale však to len admini vedia meniť! alebo žeby heker?

aadula
15. jún 2009

ajulka to mi aj mm hovorí, či nie hakeri...aj keď je to už zamknuté...poprísím ju nech mi to zmaže ..., ale som ostala mimo

silvika
15. jún 2009

hlavne preco by to robili !

centik
15. jún 2009

aadul tak mna by to asi tiez dost dostalo 😖

huleni
15. jún 2009

aadul to by asi kazdeho nahnevalo... 😠

ajula25
15. jún 2009

hm....to sa dejú veci teda. no neviem ako by ja som reagovala, ale asi aj ja by som bola našvaná....alebo šoknutá

centik
15. jún 2009

ci to nebol niekto z tej nemocnice? 😕

abbi
15. jún 2009

odveci.. ale cudne veci sa tu diali na konovi cez vykend... v sobotu doobeda tu napriklad vobec nic nebolo... totalne ciste.. ziadne prispevky, ziadne fotky.. iba kolonky . nebralo mi registraciu... nic
no cudneee

aadula
15. jún 2009

je mi jasné, že s tým sa človek nechváli...cítili sme sa veď hrozne...ale vtedy mi dobre padlo sem to napísať .. no čo už ...

ajula25
15. jún 2009

centi neveľmi verím, že sestričky by sa nabúrali sem

martinaj
15. jún 2009

idem ja zalahnut 😉 aadul snad sa to nejak rozumne vysvetli......
dobru nocku 🙂

silvika
15. jún 2009

ajul co ty vies koho maju take zdravotnice za manzelov ....

huleni
15. jún 2009

bru noc martinaj:o)

abbi
15. jún 2009
ajula25
15. jún 2009

možno sa to celé domiešalo pri tom blbnutí....je to fakt divné

idem aj ja už, lebo ešte stále mám deficit spánku po tej orave. Majte sa kočky. brú noc. 😉

silvika
15. jún 2009

ja tiez o chvilu koncim bo mi svieti baterecka

abbi
15. jún 2009

dobru idem aj ja 😉 😉