Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
18. máj 2009

no toto ja fakt nechápem s tým vigantolom prečo skoro každý lekár hovorí ináč

lenka85
18. máj 2009

silvi ale mozno by v tej izbicke nereval, tak ako nasa... Ona ma odvtedy nadherny spanok a ani ju nenapadne s niekym zaspavat... Pekne sama a v klude

lenka85
18. máj 2009

jani a nie len na vigantol

csikike
18. máj 2009

my tiez nedavame vigantol od roka, vraj netreba 😅
a tomik spi zvlast v izbe od 10 mesiacov a nemozem vynachvalit, teda, on nikdy nespal medzi nami, lebo sa vrti ako keby mal vrtulu v zadku, ale rano ked vstane tak mliecko pije u nas, potom sa spolu jasime niekedy aj hodinu a az potom vylezieme z postele 😀
ale vecer zaspava tak, ze mu musim spievat, pripadne mu natriasat ritku (zaspava totiz na brusku od 1. mesiaca)

simka9122008
18. máj 2009

Baby ja sa už normálne neviem dočkať, keď príde drahý aj keď to je ešte ďaleko, už uvažujem čo mu uvarím na privítanie, som švihnutá, chcem nejaký romantický večer

aadula
18. máj 2009

ja tiež nedávam vigantol

ráno som sa musela smiať, som dovešala prádlo a zvyknem si to do takého lavora dať a potom keď dovešiam tak šup pod vaňu lavor /my máme ešte neprerob. kúpelku 😅 / a Samino mi vzal lavor ako som dovešala a ja že kam ide...a on pod vaňu ho bral...poriadkumilovný ...sem ..tam 😀

silvika
18. máj 2009

noo ja mojmu davam o deviatej veceru aj to ho lakam predtym ci chce papat potom papa kasu a po nej by nedbal este behat s dedkovcami dolu v obyvke ale ho berieme hore zhasneme telku on sa prehadzuje po celej posteli az sa unavi a zaspi sam v izbe tusim este ani nebol ked som ho niekedy privrela do izby aby mi neprchol na schody kym som nieco kratko odisla psravit vedla do izby tak trieskal do dveri a plakal ze som ho tam nechala.

simka9122008
18. máj 2009

Adi aj moja napodobňuje veci, čo ja robím

silvika
18. máj 2009

adul to aj nas je obcs taky ze mi odklada veci tam kde "maju byt"

simka9122008
18. máj 2009

No my so zaspávaním, problém nemáme, po kúpaní vypije mliečko, zakýva malému, dajú si pusku a šup do postele, no musí mať trochen čaju, tak je naučená

aadula
18. máj 2009

simi, ty romantička 😵 ale veď to je normálne 😉 Ja som doobeda musela vypadnúť z domu..síce len do obchodu do potravín som išla, ale malý bol taký u hmmm hmmm kaný, že už som ho mala fakt dosť...posledné týždne sa naučil strašne vrzgať 😝

csikike
18. máj 2009

mne tomik zvykne podavat pradlo ked vesiam, a tato ho naucil, ze si do toho kosa ma sadnut a on ho povozi v tom po celom byte... samozrejme na rukach ho vlaci a pozadoval to aj po mne, nastupil do toho a len uhm-uhm a ja reku, nie nie, to mozes tatovi, tak ked tato vesia, musi aj vozit, hold, co si ho naucil... nic viac nechce

silvika
18. máj 2009

aadul to je co ze vrzga?

silvika
18. máj 2009

csiki aj nas ma niektore ukony zvlast na roznych ludi, reeku toz co ste si ho naucili to si teraz vychutnajte. ja snim chodim "natahovat" macky. tato sa s nim musi tocit. dedko ho vlaci po vypinacoch a sliepkach a zajacoch. a s babkou vzdy na nejaku novinku pride.

silvika
18. máj 2009

a babka ked prichadza domov tak psi ju ohlasuju a maly tusim uz podla psov rozozna ze ide, lebo vola baba.

csikike
18. máj 2009

silvi, tomik je tak strasne na mojho otca, ze len ked ho zbada, tak usmev na 300 voltov a uz ho vlaci telefonovat, alebo hladat hava...

csikike
18. máj 2009

a kazdu nedelu od 10tej stoji pri dverach a krici deda, deda 😀 , nedajboze dedo meska... 😀

janka1874
autor
18. máj 2009

no to aj Sendy pekne pomáha dnes som vešala prádlo a ona mi poctivo podávala po jednom a niekedy tak dávame aj dole ona mi nosí zo sušiaka a ja som v spálni a odkladám 😀 😀 😀 a istého času aj svoje plienky nosila do koša ale v posledné dni je na to už lenivá 😀 😀 😀

aadula
18. máj 2009

aj Samik podáva, len niekedy si to pomýli a vyhadzuje to za mnou na balkon 😀

silvi, vŕzga...hmm hmmm eeee a akože plače 😅

janka1874
autor
18. máj 2009

to je zlaté keď to tak vedia už odstriehnúť

aadula
18. máj 2009

jani to áno...len jemu sa treba v kuse v kuse venovať, inak je čert...teraz mi spinká skoro od 11tej

luculka
18. máj 2009

cafte tak my sme s5 doma,,,boli sme od piatka u svokry,,,,dnes sme dorazili domov,,,

babula hajká,,,,tak cakám kedy sa zobudi a ideme na dvor,,, 🙂 🙂

abbi
18. máj 2009

ahojte DAKUJEME za gratulacie 😉 😉 😉 my sme vonku cely cas

janka1874
autor
18. máj 2009

teeeda dnes tu bolo riadne prázdno 😀 😀 😀
my sme tiež boli celé poobede vonku u Simonky v pieskovisku 😀

aadula
18. máj 2009

brý večer, my sme boli tiež vonku, sme sa zatúlali na detské ihrisko tu na vedľajšom sídlisku, Samko sa tam celkom dobre zahral...až na to, že zo tri razy si zobral niekoho hračku a zdrhaaal s ňou 😀 expert náš... a keď som ho dávala do kočíka, že už ideme domov, tak spustil hrozný rev, všetci v okolí na mňa pozerali čo sa mu stalo a on sa len hneval 😝

bocmanka
18. máj 2009

🙂 ani ja nestíham, buď je víkend a všetci doma, teda nie doma, ale na cestách, alebo je týžden a to sú tréningy..

bocmanka
18. máj 2009

🙂 ale teší ma pekné počasíčko....

ajula25
18. máj 2009

ahojte.
my sme dnes boli na prezentačnej večeri 😀 no úžas. ale tak sme popočúvali o biolampe a magnetickej podložke, dostali sme darček zjedli tri kúsky mäsa a išli po deti. Ale vybehli sme na chvílku aj my. Som dostala peniažky, tak som si bola jedny nohavky kúpiť. Vonku bolo neskutočne horúco...

telinka
18. máj 2009

zdravim kocky 🙂

bocmanka
18. máj 2009

🙂 zdravíme kočky a aj kocky....tak si vyberte