Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

silvika
22. jún 2009

csiki ty si z domu ? my sme zili chvilu aj byte ale len dvaja a zdalo s ami tam dost placu ale zasa reku s chalanom sama, mam trochu strach tak sme alibisticky nechali byvanie tak a kukame auta ... 😝

csikike
22. jún 2009

silvi, nie, ja som panelakovka od 11 mesiacov, asi preto sa hrniem do domu 😵 , drahy byva v byte iba 5 rokov, teda odkedy byvame spolu a tiez ho laka dom
a to bowle..hm, aj ja si chcem tie visne vychutnat 😠 😀

luculka
22. jún 2009

cafte ja tu je onicoooooom uprasane pocko,,,,tak aj ja som si urobila radost a kupila som si bundu,,,taku obojstrannu,,,kráááásnu 😀 😀 😀

a bola som odviest kocik do opravy tak som zvedava co povedia 🙄

my dnes nevarime,,,kupili sme si pizzu 😉

csikike
22. jún 2009

simka, ako krasne papa simonka, tak ja neviem ci sa dockam... tomik polievku len rozlieva a ak mam pravdu povedat, velmi ho nebavi papat samemu 😕

luculka
22. jún 2009

simi malá je sikovna,,,Nati vie papkat sama zatial len s vidličkou,,,

alinka76
22. jún 2009

Silvika a prečo chcete ísť do paneláka? ja by som už dom nevymenila za byt.

luculka
22. jún 2009

ani ja si neviem predstaviť panelák 🙄

pozeram malej na MMb nejaku lahku bundu,,ma len same mikinky,,,,sak ale ked bude toto leto takto pokracovat 🙄 🙄

huleni
22. jún 2009

ahojte, tak ja som vcera nestihala a dnes uz som sa tesila kedy si vas precitam, som niki nedobrovolne vysvetlila ze ide spat a poplakala vlastne povrieskala si par minut a vyzera ze buva...no tak mna uz dva dni rozmaznava moja zlata mamina ze mi rano zavola nech ich pridem kuk, sadnem do auta a odvhadzam nabalena ze mi navarila.o) no a dnes mi voalal nech pridem k babke ze zas ta mi navarila..uz sa citim hrozne no ale ked mi tak velmi chu pomahat no neurazim ich 😀 maminu mi bolo luto lebo ze sa jej zdam smutna a musela som sa snazit vsetko zahovorit nie ako ma vytaca MM lebo ona ma chudiatko dost starosti s ocinom,,,ten mava svoje nalady...tak potom ze aspon nech si odychnem tam mi navarila..no fakt zlaticko ta moja mamca.O))))a dnes mi aj bracho volala ze ci nemam chut na obed ze navaril..no ja vam neviem ci vyzeram tak hrozne ze sa vsetci o mna staraju:o)) inak niki dnes rano sadla na serbel a zacala cikat no a ja tupa som jej dala ten hraci a ak to zacalo hrat sa zlakla postavila a cikala vedla.O(( tak som vytiahla baterky a uvidime.o) no a co sa tyka papania tak niki papa len ked moze sama a to musi mat neklamem ale minimalne 7lyziciek k polievke a strieda si ich.dnes som nemala ani sil ju odfotit, mala biele pancuskya bodynko ked isla papat ( no moj rozum nechat ju v tom) dala som jej podbradnik aj taku utierku na nohy, snazila sa triafat si to do ust, ale ked sa jej tam nieco nepozdavala tak to akoze hodila za seba a taaaak..no a ked dopapala bieleho nebolo ani stopy na nej..rovno do pracky.o))) ale inak mi papat nechce, len ked sa krmi sama a ja jej pomedzi to davam lyzicky tiez..:o) a este ste pisali o domcekoch, no my sme mali vyhliadnuty ale problem s hypotekou bol tak sme to zabalili ze mozno neskor...no ale ked si predstavim ze sa MM bude chiet pmahat v dome ako tu v byte tak nech sa radsej nestahujeme..uz teraz je to na mna dost.o)))

luculka
22. jún 2009

no huleni ale ti je dobre 😉 🙂

alinka76
22. jún 2009

Luc, veru, aj ja som dobre spravila, že som malému flisky pokúpila, lebo by mi zamrzol. a to je jún 😠 Dnes v meste normálne mal podšité gate a body s dlhým rukávom a teplý svetrík. Hrôza 😠

telinka
22. jún 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6022285
lucul ja som takuto objednala , ze ked nas na turistike zaskoci pocasie 😅

silvika
22. jún 2009

csiki nasho to tiez nebavi jedenie, aj ked asi nevyzera, nerad papa a uz duplom nie sam, on vtedy cita a ine sporty kym ho ja krmim

luculka
22. jún 2009

ali flisove mame aj my,,len takuto sustavu,,,

luculka
22. jún 2009

teli super,,,ja asi objednám tu prvu,,,mark spencer,,,ta sa mi najviac páci,,,ale aj ta macko pu 😕

silvika
22. jún 2009

luc zeby obe?

luculka
22. jún 2009

ake cislo objednávate?

aadula
22. jún 2009

abbi, tak to je nádielka 😀 som to tu mojim ukazovala ako pekne Natanko papá 😀 😀 😀 😀 mm sa tu rehní a hovorí, že večer dáme Samkovi puding 😀 😀

my máme tiež bundičky..našťastie sú mu jarné dobré, tak do jesene vydržia..a možno aj do zimi ... , ale nemáme pršiplášť..tak ak nájdete niečo pekné pre chlapca tak prosíím kľudne mi to sem hoďte Ďakujeeem 😉

silvika
22. jún 2009

huleni tak to obdobne ako vy, sme sice u nasich, ja som velice prisposobiva takze nejako sa zdrziavam ked mamina prejavuje svoje predstavy do slov a cinov, ale muz trochu horsie a hlavne, ze napriek prvotnemu nadseniu nejako ho opustilo take to kutilovanie, on je ksorej taky na navstevy, vylety, akcie, kupovanie noveho zaaadne opravy, vylepsenia, pomaleho zlepsovania on chce secko hned a hlavne bez starosti zaplatit a mat. a kto byvate viete ze na dome sa to vyvija vsetko, ze to treba aj veladit a starat sa sem tam nieco vymenit, obnovit. no a pracuje v ba, a tam, dom straasno draho, tak ak jedine nejaky bytik aj to ne taky velky ako by som asi ja diefca z dediny chcela. aaa tak zatial nepracujeme ani na druhom synovi ani nehypotekujeme, len tak si zijeme.

telinka
22. jún 2009

ja 92 😉

luculka
22. jún 2009

teli v obchodáku maju pekne botky aj papucky u Indiána,,,idem natuš zajtra kupit,,,aj cena sa dá,,,

alinka76
22. jún 2009

Luc, tak také letné na ofuk máme aj my. u nás ale treba vždy pripočítať také 3°C, takže u nás fliska teraz musí byť aj von.

som sa dnes v meste išla urehotať, na námestí nové drogéria, že najlepšie ceny a tam napísané na tabuli
PLIENKY HAGIS 😀 😀 😀 (píš ako počuješ, asi sa tým riadili)

lucia79
22. jún 2009

ahojte 🙂
nestíham čítať, len toľko dnes sa mi dohrnú sestranice, čo žijú v zahraničí, sme sa dlho nevideli, aj s rodinami, samozrejme, že chcú vidieť aj mojich bratov a mamu, toľko ľudí som tu ešte nemala... prečo práve u mňaaaaa?? 😨
a to ani nehovorím, že sa musíme baliť na dovolenku a ešte nemáme ani len kufre a včera mi došlo, že ročné zúčtovanie zdravotnej poistovne, mňa porazííííí 😠

luculka
22. jún 2009

jeeej adul krááásne

luculka
22. jún 2009

lucia ahoj 😉

alinka76
22. jún 2009

aadula, brali by sme ešte malé princezny, že? 😵

luculka
22. jún 2009

tak som objednala tuto,,,taku na bezne nosenie http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5966355

a idem aj tento kabatik 🙂 🙂 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5486287

alinka76
22. jún 2009

jeeej, také bambulky má rada aj Telinka 😵 😵 😵

silvika
22. jún 2009

a podobnu muchotravecku mala aj boc nie?