Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

bocmanka
23. jún 2009

🙂 ali a čo varíš?..teraz manžel, keďže je chorý vidí, ako matej nič neje, môžem stáť pri sporáku polhodinu a aj celý deň a zaujať ho niečím..no hrôza!!!!!!!!

😀 😀 lazaret dokonalý, ocko a syn chorý, hotová pohroma!!!! ale aspoň sa detičky prehrajú spolu....xixixix
😎 tu fúka, ráno bolo aj slniečko, ale inak aspoň že neprší..
martinaj čakáme na správičky od budúcej dvojnásobnej mamičky..či kto to písal 2v1 ????....žeby dvojičky? tie tu ešte nem máme...

bocmanka
23. jún 2009

luc..... kuk na naše pončo, som aj zabudla, že ho máme, veru ho dnes asi vytiahneme...

martinaj
23. jún 2009

ahojte 😉 no tak som 2v1 😵 😵 😵 zase kinderko 😵
vsetko je vraj v poriadku zatial vidno len malicko ale je tam aj plod 😵 bola som aj na odberoch a o 3 tyzdne do poradne 🙂

alinka76
23. jún 2009

Boc, imitujem totálne. U nás v obchode mäso vozia vo štvrtok a blbec som si nevytiahla nič, tak som kúpila diétnu salámu, pomlela, do toho som trošku udusila zeleniny, pridala vajce, rožky a spravila som sekanú na pekáči. A dorábam zemiaky k tomu. Akože včera som robila buchty na pare, ale dnes tu mám dvoch ďalších stravníkov čo mužovi pomáhajú, tak im nemôžem dať buchty jesť 😉

u nás tiež to vyzerá kadejako, ale tráva sa mi pokosiť dala, i keď je pod mrakom. ráno to asi 1/2 hodinu vyzeralo sľubne aj slnko vyšlo, ale zase nič ☹ aj po kopcoch sedí hmla. podľa Iľka dnes ráno až do nedele bude takto 😠

ja sa fakt obávam že tie deti na lavičke ani neodfotím, kým mi jazmín neodkvitne. alebo to risknem a dám ich do pekného oblečka letného a pofotím ich narýchlo, dúfam že nezamrznú 😒

alinka76
23. jún 2009

Boc, krásne pončo 😉 tie baby sú ako medelky malé teraz, nádherné oblečko sa dá kúpiť.

aj mne dačo pekné nájdite pre drobca 🙂

janka1874
autor
23. jún 2009

no ja som ináč tiež zblbnutá že čo vlastne kupovať či už chladné veci alebo letné ešte

centik
23. jún 2009

Mati tak super 🙂

janka1874
autor
23. jún 2009

mati to je super keď je všetko v poriadku gratulujemeeeee

luculka
23. jún 2009

mati no super,,,, 🙂
boc krásne ponco,,aj ja sa tesim ked nám to pride,,, 🙂
idem hodit foto tej dnesnej supravy 🙂

luculka
23. jún 2009

tak ma práve svagrová v irsku zvozila,,,ze dal MM 80 eur za tenisky,,ze ci maju zlatu podrázku,,,, 😝 😝 ...
ze tam su najdrahsie za 60 a to su fakt uz vymakane tenisky,,,,
tak som dohodla ze mi v auguste donesie,,ma nohu ako ja,,,tam vidu okolo 30 eur,,,,parádny rozdiel

alinka76
23. jún 2009

luculka, ja to stále hovorím, že tú su nenažraní predajcovia 😠 😠 😠

luculka
23. jún 2009

http://www.jjbsports.com/nike-court-tradition-j... toto to je normálne smiesna cena,,,,

tento obchod maju pri dome

luculka
23. jún 2009

jeeeej teli kde si???? 🙂 🙂

my plavky mame my pony,,,ale asi ich ani nevyuzijeme

ajula25
23. jún 2009

ahojte.
tak ja som doobedie strávila u mamy. Som išla, že pôjdem za lekárkou a ona akurát po službe z nemocky išla...tak zajtra.
No a počasie? Môj bráško v piatok priletel z Anglicka a sa vytešoval že teplo a pozri ho...od soboty zimy...sa rehnil, že dobré počasie nám priniesol 😀 😝

A dnes mi došla správa od kámošky, že sa jej narodil synček. Predčasne, váži iba 1200 g a meria 40 cm. No ale tak verím, že bude nakoniec v poriadku....musí byť, no nie? Však aj menšie deti sa rodia a sú ok.

ajula25
23. jún 2009

Jáj Mati tak to je super že ste ok. Držte sa. A pridaj fotky z oravy.... 😝

luculka
23. jún 2009

tak ked sa mala zobudi,,ideme sa fotit,,,no co si zacneme v tomto pocku? 😀 😝 😝

ajula25
23. jún 2009

Inak mne je dnes tak na houby, že až. Ráno som išla k mame som myslela, že niekde na ceste odpadnem...tak slabo nejako mi prišlo....a teraz sa cítim podobne. No je toto možné? To čo sa deje?

ajula25
23. jún 2009

Jéj luci sa teším na fotky.... 😉

luculka
23. jún 2009

ajul asi to pocasie,,,nejaký blbý tlak

alinka76
23. jún 2009

lucul, tak to fakt je smiešna cena. pozerala som aj dámske, perfektné ceny.

ajula25
23. jún 2009

Asi to tým tlakom bude... 🙄

luculka
23. jún 2009

ali sa tesim v auguste pridu na 2 týzdne,,tak nam zase nejake veci donesu,,,teraz mi pisala ze v reebok si kupila tepláky za 10 eur a tenisky mala zadarmo 😅 🙂

alinka76
23. jún 2009

ajul, tehotná? 😎 😎 😎

luculka
23. jún 2009

fakt ajul alebo zeby do tretice? 🙂

🙂 toto som uz minule okukávala v dráciku,,, 😀 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

alinka76
23. jún 2009

Lucul, žeby na fotenie? 😎

ja to tiež asi dnes risknem a deti von na tej lavičke pofotím, však do konca týždňa pršať ide 😖

luculka
23. jún 2009

ali pofooooot 🙂 😉

luculka
23. jún 2009

hej na fotenie,,len ona s tým na hlave a chrbte urcite tak kludno sediet nebude 😠 😀