Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
2. júl 2009

no boc to je tiež prava a pri týchto cenám a tom echt zvýšení ani na také zbytočnosti prachy nemáme 😀 😀 😀

ajula25
2. júl 2009

tak sa lúčim. idem ja hajať. aspoň sa vyspím, keď prídavky budú nízke 😝

papa
dobrú noc 😉

huleni
3. júl 2009

bre ranko...tak dnes to tu otvaram ja.o)) my sme hore od 6tej...a uz asi ideme von lebo niki nevie co so sebou:o)

huleni
3. júl 2009

boc az teraz som citala my ideme pri Vodice,do Tribunj( tak sa to myslim vola)..ja a geografia nicc moc 😀

janka1874
autor
3. júl 2009

Ahojte
no huleni teba tu tak skoro ani neviem či som vôbec videla 😀 😀 😀 😀 😀

simka9122008
3. júl 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
Ahojte, pridala som fotku, ako pekne raňajkujú moje deti
Dnes ma nejako pobolieva hlava už o 6.30 som bola na odbere, robili mi aj USG šťítnej žľazy, vyzerá to vporiadku, tak uvidíme ako dopadnú krvné testy

alinka76
3. júl 2009

ahoj Simka, no ako krásne raňajkujú.
Náš vstal o 6-tej, zase hladný, včera zase ohrdol mlieko večer. Tak som mu bachla mlieko, chvíľu poležal a zdrhol. Tak som mu pustila rozprávku, vegetil si vo vaku a ja som si spinkala ďalej. Raj na zemi 😵 Teraz som sa sprchla a ideme do obchodu. Prídu nás pozrieť kamošky, bude do obeda veselo.

aadula
3. júl 2009

ahojte, som totálne nevyspatá, mm neskutočne chrápal, malý sa celú noc mrvil a ja som večer na markíze pozerala ten film čo toho chalana hľadali a ja som celú noc autom Samka hľadala a pritom som si uvedomovala, že sa mrví vedľa 😅

simi, malá je šikovná, to náš drobec sa nechá krmiť 😝

simka9122008
3. júl 2009

No poslednú dobu papá perfektne, vkuse by niečo prežúvala 😀 , konečne dnes nie je až tak dusno

bocmanka
3. júl 2009

😵 aj ja sa pridávam, ja už mám deň, lebo sme hore od 6.30 ale dnes aspoň moje deti nepoňali budíček ako včera, to na mňa skočili v posteli ešte pred šiestou, rominu zobudili a ja som sa taaaaaaaaak zľakla, že som dostala hneď migrénu a dvakrát som sa pogrcala, keby som nemala istotu o ne-tehu tak si myslím, že tehu som....xixixix
😀 ale nes pekne vstali, zapli telku, naliali si čaj a čakali až maminke zazvoní budík o pol siedmej..
😵 huleni....9.júla presne do vodíc odchádzajú naši kámoši, to je niekde po zadarom, takže na ceste späť sa u nás asi zastavia, my sme tam až do 1.augusta...tak mi pošli cez ip číslo môžeme si poslať sms.....a dáme stretko... 😵
😵 ja už mám prádlo na balkóne, dúfajme, že stihne vyschnúť, okolo 14 tu bývajú každý deň total prietrže mračien...
😵 baby nepoznáte nikoho, kto nám urobí kuchynskú linku na mieru do 10.augusta??....xixixi, snívajte s nami asi, že?

janka1874
autor
3. júl 2009

no u nás sa v poslednej dobe bojuje s jedlom ☹
aj včerajší slávnostný obed bol suchá cestovina (ani ústa neotvorila na polievku) potom jediné čo chcela z druhého jedla bol uhorkový šalát a potom zjedla jeden veterník a hotovo
to je jedálniček však?

bocmanka
3. júl 2009

🙂 jani to je teda jedálniček, samé zdravé veci...nie je aj sendy tehu,..uhorky a veterník, či to len s tebou drží krok?????????

martinaj
3. júl 2009

ahojte my zase mame za sebou desnu noc... 😖 posledne dni sa verca budi este pred polnocou so strasnym placom.... neviem ju velakrat utisit..... a potom mozme byt este aspon hodinku hore ....... rano vstava normalka medzi 6-7hod. tak sa teda ani nevyspime ☹ a ja mam teraz take spave obdobie ☹

janka1874
autor
3. júl 2009

no to netuším také šialené kombinácie ani ja nemám a aj drahý si stále robí srandu či nie je tehotná pri tom čo jedáva v poslednej dobe

bocmanka
3. júl 2009

🙂 maťka, tak máš kopec radosti, nie sú to zúbky..?....ale tie o chvíľu pominú a nebudeme sa mať na čo vyhovárať..možno zlé sny, alebo zážitky z dňa....

martinaj
3. júl 2009

jaj baby, to u nas je jedenie tiez otrasne..... obed zje malokedy a maso a masove vyrobky nehrozia..... ona je ako vegetarian 😠

martinaj
3. júl 2009

nejdu jej zubky ☹ ona ma 16 zubov uz od roka a tie posledne jej nejdu 😖 podla mna su to zle sny...

csikike
3. júl 2009

ahojte pridavam sa k nejedacom, aj ked vcera mal zravy den a zjedol vsetko co videl, a este stale spi 😲

csikike
3. júl 2009

jaj a zabudla som, ze o poschodie vyssie prerabaju a mojich chlapov to vobec netankuje... obaja chrapu akoby sa nic nedialo, hlavne, ze ja co som zase ponocovala uz rozmyslam co s nacatym dnom

martinaj
3. júl 2009

csiki no tebe sa zije a preco nespis aj ty? 😀 😀 😀 ja by som 😉

janka1874
autor
3. júl 2009

martinaj to poznám to spavé obdobie mala som to aj pri Sendy a aj teraz ale už je to celkom dobré na začiatku by som hádam aj po stojačky zaspala 😅 😅 😅

martinaj
3. júl 2009

jani no tak to mam teraz ja...... uz sa mi stalo ze som zadriemala pri verci na 10-15 minut ale to je strasne nezodpovedne, akurat, ze to som proste nevedela zvladnut mat otvorene oci a nic nepomahalo...

janka1874
autor
3. júl 2009

martinaj aj mne sa to stalo no našťastie vtedy mala Sendy pekne hravé obdobie tak sa jej našťastie nič nestalo a ani to nezaregistrovala a ja som si pripadala ako keby som spala aj 2 hodiny hneď som bola plná energie 🙂

martinaj
3. júl 2009

ano aj mna to hned nabije energiou 😎 len verca nema hrave obdobie.. ona robi vsetko to co nema ☹

bocmanka
3. júl 2009

🙂 vy ste zlatéééééé, tehuľky moje..
tak kto už bol na kupku?...ja sa nedvážim s mojou postavou ešte..až pri mori sa vyzlečiem...xixixi

martinaj
3. júl 2009

no boc prestan, co ze s tvojou postavou 😠 ja sa chystam s mojou postavou 😀 😀 😀 akosi to mam tento rok na haku 😀

luculka
3. júl 2009

cafte,,,simka no krááásne deti papkaju,,,

jupiii,,,my sme sa konecne po týzdni normálne vyspinkali,,,a ráno sa Natuš vykakala,,,a vycikala,,,do nočníka,,,takze aj gratulácie,,a pusinky boli,,, 😀 😀

teraz si ju zobrala teta,,,tak som uz stihla chodbu na dvor a z do pivnice umy,,a idem balit,,,odchádzame na vík. k svokre,,, 😉

martinaj
3. júl 2009

jej no luc gratulujeme 😀 k nocnikovemu uspechu 😀
ja som si este predtym ako som zistila, ze som tehotna kupila nove plavky (tankini) a je jasne ze za mesiac ich uz neobleciem 😠

janka1874
autor
3. júl 2009

boc ja som bola v stredu a bolo v pohodičke aj dnes sme chceli ísť ale dnes je tak všelijako a hlavne nie tak dusno tak neviem ešte sa uvidí

mimochodom akcia na to fofo plátno čo tu spomenula už luculka a platí do 31.7
http://www.fotolab.sk/fotoprodukty/fotografie-n...

martinaj
3. júl 2009

inak muz ide tiez na vikend k svokre ( ja k nej nechodim) a chce mi zobrat malu ☹