Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

luculka
13. máj 2009

boc no paráda,,,som zvedava s akou hrcou malá rano vstane,,,,
no idem ja do hajan 🙂

centik
13. máj 2009

Boc Romi je na spapanie 😉

simka9122008
14. máj 2009

Csikike to musíš poslať mailom, tá žena to vyhodnotí a pošle ti výsledok
Inak dobré ránko všetkým
No teraz sa skončilo obdobie rozlievania a začína obdobie pádov, ja pomaly začínam veriť že všetko sa tu šíri netom, aj tehu, musím si fakt dať pozor, keď príde MM a to nič neberiem, no asi by ma šľahlo keby som čakala 3 😝 😝 😝

janka1874
autor
14. máj 2009

Dobré ránko
no tiež sa mi niekedy zdá že sa všetko šíri netom 😅

aadula
14. máj 2009

dobré ránko, tak my už na ráno kosíme po byte...samulo tu behá kosačkou a jeduje sa keď sa sekne do prahu a nechce sa mu to pregúľať 😀

boc, romi je riadna okaňa ..oci nech chystá flintu 😉

janka1874
autor
14. máj 2009

tak slečna už je v postieľke a ja zas môžem pratať to už je fakt o nervy toto večné upratovanie

aadula
14. máj 2009

jani, tak to poznám...večer si myslím, že už ide spinkať..pozbieram po byte hračky a potom vyskakuje v postieľke, tak ho sem na chvíľku donesieme a on stihne zas rozhádzať všetko 😝

csikike
14. máj 2009

simi, ja som to vyplnila online, ale to si nepamatam ci si pytali mailovu adresu... 😅
dnes brali malemu krv na tu jeho... nevi cim to nazvat alergiu, ekzem a aj nove stery z nosa a hrdielka, to bolo revu, traja sme ho drzala a aj tak dokazala mavat rukou, takze mu praskla zilka 😔 , vraj mu obrovsku silu
a za chvilku ideme ku koznej (tej poslednej) som zvedava co bude, vcera sme boli aj u ocnej, ale ocko ma vraj ciste

csikike
14. máj 2009

a uspesne sme presli z KM na nutrilon... uz vazne neviem z coho to moze byt, tak skusame co nas napadne. A malemu chutil, som rada 😵
inac krasne uprsane rano

aadula
14. máj 2009

csiki, aj u vás prší? tu je to na spadnutie ... zlatko malé ... keď oni nevedia, že to je potrebné tú krvičku zobrať 😔

bocmanka
14. máj 2009

😎 v martine je slnečno, poďte sem...
úspešne som dala nejaké fotos na fb, som to nevedela a zase viem..
idem čosi navariť, ráno som bola sama s tromi, tak sme šli najprv do škôlky, potom do školy a zdržali sme sa von, potom nás kamoška stiahla na kávu, tak sa romy pohrala s emou /tá je od nás mesiac mladšia.../ a teraz sme dorazili domov a zaspala...
🙂 idem urobiť tekvicu s pochúťkovou smotanou a k tomu zemiačiky, a opražím mäsko navrch, som si ho večer naložila, mňamka...
len uvidíme, či bude aj romy chutiť

janka1874
autor
14. máj 2009

no z dnešného spania nič nebolo lebo prišiel brat aj s priateľkou no a samozrejme Sendy sa rozhodla že to predsa nemôže prespať tak dnes spíme len raz no som zvedavá ako to dopadne zatiaľ to zvláda úplne v pohodičke

janka1874
autor
14. máj 2009

aj v Košiciach je slnečno a dnes máme návštevný deň tak dobehnite 😀 😀 😀

centik
14. máj 2009

ahojte,

tu zatial tiez neprsi..

luculka
14. máj 2009

cafte,,,,aj tu prsi 🙄 🙄

inak ja som sa vam aj zabudla pochváliť že Natuška uz týzdne spáva pekne v postielke az do rána,,,
o pol piatej sa zobudi,,,dam jej mliečko...lahnem si a ona pekne sama zase zaspinká,,,,, 🙂 🙂

takze sme sa po roku a pol dockali 😵 😎

bocmanka
14. máj 2009

🙂 luc teeeda....my sa ešte len môžeme tešiť na dobré spanie....
ale nechávamtomu voľný priebeh, chalani po odstavení akoby šibnutím zázračného prútika začali dobre spať
od 19 mesiacov....takže ešte počkám, romy má ešte 2 mesiace...ale zase ona lepšie kecá ako oni v jej veku, aj keď na chlapcov rozprávali veľmi pekne....aj sa každý čudoval...že to majú asi po maminke učiteľke
ale ja hovorím, že aj reč sú gény....

luculka
14. máj 2009

boc no aj ona na to presla nejako sama,,,, 🙂
spavala v postielke maximálne so jednej,,a potom u nás

janka1874
autor
14. máj 2009

no boc za to sendy je ticho nejako sa jej no kecania nechce síce kričať to kričí jedna radosť ale povedať povie iba mama, tata, deda, baba a maximálne daj a na všetko ostatné je aaaa a to ja som na 1 a 6 mesiaco vraj už krásne všetko hovorila no neverím že za necelé 2 mesiace to dobehne lenivá je a pritom keď sa jej niečo pýtam pekne vie ukázať áno aj nie a aj keď jej poviem nech niečo donesie presne vie čo chcem a všetko donesie

luculka
14. máj 2009

jani ani natuš nerozpráva,,okrem mama,,,tata,,toto,,,nic

abetka
14. máj 2009

ahojte . JA len pre motivaciu, ze sa nam v rodine narodila Miriam po troch chlapcoch po 10 rokoch dievcatko.
TAkze abbi, teli 😉

simka9122008
14. máj 2009

No vidíš Abet, to len treba skúšať a raz to určite víde 😀 😀 😀

abetka
14. máj 2009

no to hej , ale do uplneho konca sme neverili, ze to bude dievcatko. Aj meno mali vybrate len chlapcenske 😀

abbi
14. máj 2009

ahoj abetka... 😉 😉 tak diki ale dakujem neprosim 🙂

Simka po 3 detoch by si tuto vetu uz nepovedala 😀 😀 hlavne nie smerom na seba 😀 😀

u nas tiez prsi a som velmi rada, lebo uz bolo hrozne sucho ☹

zrzulka
14. máj 2009

Boc ze postarove🙂)) Mne take nieco nevesti, lebo manzel ma uz teraz upodozrieva ze chodim k susedovi na 4te🙂))
Samozrejme zo srandy. toleruje mojich kamosov rovnako ako ja jeho kamosky🙂)))

My sme mali vcera rozlievaci den. Ale nie Miska ale ocko sa netrafil tanierom do mikrovlnky 🙂) co zu toho vyplyva? ze ja mam doma deti dve🙂

Co sa tyka rozpravania tak okrem ham nic nepovie. No ale ved ham je zaklad. ostatne veci nepodstatne. Ale zase to kompenzuje grimasami

abetka
14. máj 2009

abbi 😀 . Inak to ti uznam , ze po troch detoch sa ti nechce takto riskovat 😀 . Mna by asi na stvrte nenahovorili, ale na tretie o par rockov sa dam nahovorit, alebo ja nahovorim MM 😀 . Inak sa mi paci ten odstup co mas po Tobiasovo a Adamkovi . Pomahaju ti?

zrzulka
14. máj 2009

u nas tiez prsi ako na porazenie. vcera sme neboli vonku dnes asi tiez budeme trcat doma. Potom ze Miska nechce spat.

zrzulka
14. máj 2009

Moj muz ma tiez 3 bratov. Uz on mal byt dievcatko🙂)))) je treti v poradi. Nakoniec dufali ze svagor bude baba a zase chalan🙂))) To je na porazenie. A zase mam kamosku co ma 3 sestry. chudak jej otec 5 bab v dome🙂)))

zrzulka
14. máj 2009

ja by som brala 2 baby a 2 chalanov... To je asi taky ideal.

simka9122008
14. máj 2009

Abbi ja som to tak nemyslela, to len zo srandy, ja by som sa nedala ani na 3

zrzulka
14. máj 2009

Ako riesite situacie ked je vasmu dietatu ublizovane? Alebo vase dieta niekomu ublizuje? Ja neviem malej vysvetlit ze napriklad nesmie brat inemu dietatu hracku. Uz zacinam byt z toho zufala. Predsa len su to este male deti ale niektorym mamickam to vyslovene vadi. u malej to kazdy ako tak toleruje tym ze ma zdravotne problemy ale ja nechcem aby kazdy pouzival iny meter len preto ze ma handicap.