Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

abetka
31. júl 2009

simi, to je nervozita, asi taka ako ked si uplne cerstvo zalubena, vsak???
Ja som upiekla korpus na tortu a skusim ju potiahnut, len ci sa mi to podati, to teda neviem 😝
Bzuco super fotocky 😉
nas Tomas nic nerozprava. Len kdeje, a mama a tou svojou hatlaninou mi kadeco vysvetluje, ale totalne o nicom 😠

aadula
31. júl 2009

simi, mne sa nejak nechce spať, tak ak nezaspím nakuknem či tu nie si 😀

simka9122008
31. júl 2009

dobre adi, teraz do seba pchám melón 😀

aadula
31. júl 2009

simi, ja som sa včera dala na tú 90 dňovú dietu...len nejak mi ju neide presne dodržiavať 😀 , ale sa snažím teda aspoň nejesť večer...a dnes mi švagor povedal, že som schudla..som sa musela zasmiať..ale dobre mi padlo 😀

simka9122008
31. júl 2009

Adi môže byť, buď rada, pochvala vždy poteší, len tak ďalej držím palce

aadula
31. júl 2009

a to má náš sused ešte žúrku 😝 nemá doma nikoho..to tak 3x do roka zvykne robiť..už sme ho 2x museli cez domáci telefon upozorniť nech stíši..bo o 3 ráno robili hrozný bengál... tak som zvedavá ako to skončí dnes 😅

alinka76
31. júl 2009

anina, rozumiem mu, ale len ja asi 😀 dnes sa vonku zase vykakal na chodník a prišiel mi to láskavo zase ohlásiť, čo vyviedol. no zlatý, už pomaly vnímam, kedy to na neho ide, lebo si pipíka drží. ale keď má plienku, tak nemám šancu to zistiť.

abetka
31. júl 2009

adi u nasho suseda uz minuly tyzden bola policia, lebo to bolo strasne 😠 😠 😠 Spoliak jeden a na druhy den celu nedelu vyhraval , ze dunela cela bytovka a o sa smial do oci 😠 😠 😠

luculka
31. júl 2009

cafte,,,nasa bab sa hlási k menej hovoriacim 😉

simka no viem si predstaviť ako sa na draheho tesis,,,, 😵
ali kedy vyrázate,,,???

aadula
31. júl 2009

abetka, tento je v tomto v pohode..on to stíši ked ho upozorníme..a neviem či niekam nevypadli...nejak ticho ostalo 😅 možno sa šli niekam zabaviť a prídu ráno 😝

aadula
31. júl 2009

som sa zmýlila..ešte sú tu 😝

anina1
31. júl 2009

ali nezabudni repelenty, lebo ti teli nabalí komárov aj domov 😀

aadula
31. júl 2009

anina 😀

alinka76
31. júl 2009

u nás teraz hrozne idú knižky kde sú zvieratká a 20x dokoliečka aj dve zvieratká musím opakovať, kým si ich do hlavy nevtlčie. stále ukazuje prštekmi na kadečo. ale už ho zaujímajú aj iné veci, aby som mu pomenuvávala, tak snáď to raz aj vysloví.

luculka, okolo jednej. také 3 hodinky alebo 4 a sme tam? neviem.

bzuco
31. júl 2009

no my zvieratká ee ☹

zato kladivo, šrobovák, vŕtačka, šróbky, meter, motorky, autá, lietadlá....to je jeho svet

anina1
31. júl 2009

aadul, veď si choď zatrsať k susedovi a nepotrebuješ ani diétovať 😀
dúfam, že to moje dieťa bude spať túto noc o trochu lepšie 🙂
ako robievate patizón?

zucha
31. júl 2009

ta nasa uz zas pekne opakuje skoro vsetko a ked jej to nejde, tak to jednoducho pomenuje "kupka" 😀

Inak, sme nejak dohodnute na tom stretku cez vikend v BA? Alebo sa to nechalo na neurcito?

aadula
31. júl 2009

alinka, aj náš Samino ovláda zvieratká, ale povie len havo ..a všetko ostatné je tiež prípadne havo 😀
u nás teraz pozeráme zas fotky čo som dala vyvolať a ukazuje kto je kto...a všimla som si že pár krát na Paťku zakričal pa... možno náhoda...a na mojho brata A. ...on je andrej...tak snááááď sa rozkecá 😝

alinka76
31. júl 2009

anina to vážne? no moje deti sú strašne na toto citliví, jeden komár v izbe, my s mužom nič a deti bodkované 😖

bzučo, to náš keď vidí lietadlo letieť, tak je tiež hotový z toho. asi mu dajaké kúpim, nech má radosť.

aadula
31. júl 2009

anina, ja ho len vyprážať zvyknem, ale môže byť dobrý napr. podusiť a dať na to vajíčko alebo podusiť so zeleninkou

simka9122008
31. júl 2009

Bože teraz ukazujú na TA3 tú havárku autobusu v Španielsku, strašné, ja mám taký strach, tiež, nech drahý dôjde vporiadku

luculka
31. júl 2009

ali ta ZOO neviem ci pojdeme,,ja sa bojim tej slintavky,,, 🙄 🙄 🙄

aadula
31. júl 2009

simi, prosíím ťa ty si také programy vypni ...iste príde v poriadku 😉 na také ani nemysli

anina...ešte asi nie sú v nálade...hudba ešte neide..minule si púšťali že Tisíc mil tech tisís mil, má jeden smer a jeden cíl 😀 😝

bzuco
31. júl 2009

a od minulého týždňa tu máme denno denne pod oknami bager - robia nový chodník, tak na ten ukazuje - BA 😅

simka9122008
31. júl 2009

Dlho sa tu neukázala Csikike 😲

luculka
31. júl 2009

inak uz mi zacina byt nejako smutno za tým starým fotácikom,,,uz je od stredy zabalený a caka na novu majitelku,,, 😅

na zrkadlovke nemam natacanie videa,,to mi bude hrozne chýbat

aadula
31. júl 2009

bzučko, tak má telku v okne 😀

anina1
31. júl 2009

ali na záhorí je kalamita komárov 😒
zucha naša keď ešte menej hovorila, tak keď nevedela tak povedala kapka 😀 skoro to isté, ale už to nepoužíva

aadul, aj nejaký rezeň možno by sa dal keď sa nastrúha, ee? neviem, čo mám z nich zajtra vytvoriť, kamoška mi dala

aadula
31. júl 2009

anina nooo dobrý nápad...také akoby placky...slintááám zas 😀

aadula
31. júl 2009

ani, u nás to má najväčší úspech len vypražené.. a k tomu varené zemiaky a šalát paradajka, paprika, cibuľa