Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

silvika
6. aug 2009

boc to je len neviem ci stihame mame tento vikend rodinnu oslavku

silvika
6. aug 2009

my uz mame aj po spani, posledne dni do hodinky vstava .... no moc toho neporobim to mi verte

simka9122008
6. aug 2009

Jani a Sendy ti ešte spáva 2x denne?

silvika
6. aug 2009

no vcera alebo kedy tusim spominala ze ano, zlate dievcatko

silvika
6. aug 2009

inac jani ked to mu nerozumies to nevadi, ja som toooolko paradnych veci vybrala svojich sedliackym rozumom alebo cim ....

janka1874
autor
6. aug 2009

no silvi asi máš pravdu kuknem svojim sedliackym rozumom a uvidíme vyberiem nejakých favoritov a potom mi pomôžete
simi áno ešte stále spíme 2 krát a mne to aj vyhovuje aspoň si oddýchnem len keď ideme na kupko tak spí len raz ale potom je k.o. večer 🙂

telinka
6. aug 2009

silvi ti nasi krpci sa asi dohodli 😠 peta dnes dala tiez len slabu hodinku 😒 este ze mi baby ocistili zemiaky , inak ani nestihnem za ten cas navarit 😅

anina1
6. aug 2009

jani, keď ti spí 2x tak si oddýchneš, moja je od 7 dnes hore a ešte nespala, ani na spánok nevyzerá 😝

lucia79
6. aug 2009

ahojte,
ja som dnes bola celé doobedie preč a malý bol na mňa normálne urazený a po babke vykrikuje že mamíííí. mňa asi porazí, ani prso nechcel.

boc a kedy v nedeľu odchádzate? ja to mám kúsoček do piešťan. u mňa to prichádza do úvahy zajtra doobeda a potom asi až v nedeľu. lebo tu máme červenícke slávnosti. pošli to číselko na teba. anina prišla by si aj ty?

silvika
6. aug 2009

lucia si z cervenika?

silvika
6. aug 2009

inac nas cim menej spi tym horsie zaspava. ani a uz sa stalo, ze ti nespala?
teli nie je nieco vo vzduchu? sak trnava nie je az tak daleko ... oni tuism aj naraz zacaoi strajkovat s tym malospanim

aida
6. aug 2009

Ahojte.
Dnes oddychujem po robotke.
Janka aj mala je taka ze ked jej nieco zakazem tak sa trieska o zem a reve a reve. Asi obdobie vzdoru. my uz mame 19 zubkov tak so zubkov to urcite nebude.

lucia79
6. aug 2009

silvika nie, z koplotoviec, ale ideme tam

tinyleaf
6. aug 2009

telinka, toto by bolo nieco pre Petku 🙂

http://cgi.ebay.com/Sesame-Street-ELMO-Child-Bo...

telinka
6. aug 2009

ze by to bolo vzduchom????patrime do trnavskeho kraja , je to mozne 😀 😀

asi to bude tym ze spava dlhsie rano...7.30 - 8.00 a vecer zase zaspi o 20.00 tak co by som asi chcela viac 😕

u nas so zaspavanim problemy nemame , do 10max15 min spiiiii 🙂

janka...mam taky napad....pozicat ti take bezne aktivne dieta ako napr claudiu a myslim ze potom by si sa na sendy prestala stazovat 😀 😀 😀

telinka
6. aug 2009

tiny...no s tym by som u nej isto zabodovala 😵

janka1874
autor
6. aug 2009

no telinka to si hovorím stále keď vás čítam že ja tu niekedy nerváčim a pritom Sendy to lapne len raz za čas ale ja aj poviem že patrím medzi rozmaznané matky 😀 😀 😀 😀 aspoň že tým spánkom mi to vynahrádza vtedy si poviem úžasné to dieťa a viem že musí aj pozlistiť ale toto bezdôvodné zlostenie ja nedokážem proste pochopi 😀 😀 😀 😀 😀

anina1
6. aug 2009

a moja teraz zaspala, ale musela som jej pustiť jacksona, teraz letí na neho, desmod má už asi opočúvaný 😀
silvi, už niekoľkokrát nespala vôbec cez deň, ale niekedy spí krásne, má dni keď potiahne aj 3 hodiny 😵
luci, jasné, ja to mám toť za rohom 😉

luculka
6. aug 2009

cafte tak my sme mali supeeeer noc,,,heerecka sa o druhej zobudila a do stvrtej si žvatlala,,,skákala po nás,,,no des,,,a o siedmej už sme boli hore 😅

dnes sme boli na ranči,,,idem hodit foto na FB,,, 🙂

luculka
6. aug 2009

anina 😀

anina1
6. aug 2009

tak spala až 70 minút, berieš jani na výmenu? 😀

silvika
6. aug 2009

ani ja neberiem ja mam take cosi podobne aj doma len s "pipikom" akurat ze sam nezaspi a v noci tak o pol desiatej najskor stiha zaspat

silvika
6. aug 2009

luci pozerala som tie foto nove na ranci mali ste dnes zimu? lebo bola mala dost poobliekana nas beha skoronahaty ze ci ej taky rozdiel medzi uzemiami ci kde to bol ten ranc? niekde pri horach?

janka1874
autor
6. aug 2009

anina nie neberiem 😀 😀 😀 mne to spanie vyhovuje hlavne v mojom stave 😀

aadula
6. aug 2009

lucia som sa pobavila, že ani prso nechcel 😀 😀 , možno sa chce odstaviť 😉

ja som sa bola dať ostrihať, som to riadne skrátila lebo mi bolo teplo na tú moju hrivu..prišla som domov a malý na mňa pozeral a usmieval sa, že kto to prišiel 😀 , som stihla trošku obchody pobehať, tak som si jedno tričko kúpila síce skôr už tak na jeseň, ale poteší...a vsekáči jedny 3/4 kockované nohavice Next na 2€ 😀 tým sa asi teším najviac

luculka
6. aug 2009

silvi u nas za mestom 🙂 ,,len je to otvorene,,na luke,,,,a hrozne dnes fucalo doobeda,,,teraz uz je teplejsie,,ale vietor desný

bocmanka
6. aug 2009

tak my sme na ceste do piešťan,2kusy spia,zvyšok počúvame rozprávku o koze róze,sa šúľam ako méka zuza tlučková..xixi..kto radi čítate,určite si kúpte knižku z vyd.evitapress,mal to byť pekný život..prekrásne napísané..ja chcem vidieť new york..

silvika
6. aug 2009

boc supermama akcna kazdym coulem da ona rady aj nech sa paci, rovno z auta, predpokladam, ze nie si za volantom 😕 😀

telinka
6. aug 2009

teeda vy ignorantky ...zas sme na druhej strane 😅 😅 😅

mne dnes bolo zle , chytali ma mdloby , zabudla som akosi pit a moja prvorodena mi hovori:" mami az uvidis svetlo na onci tunela nechod za nim" 😀 😀 😀

centik
6. aug 2009

Teli 😅 😅