Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
4. sep 2009

baby predávam zopár vecí do ktorých sa už určite nikdy nevopchám tak pre nejakú slečnu ak viete

http://www.babybazar.sk/mojeinzeraty.php

bocmanka
4. sep 2009

🙂 jani mne sa zobrazila moja vlastná stránka na babybazare

simka9122008
4. sep 2009

Aj mne moja 😀

silvika
4. sep 2009

ahoj, si sa este kurirovala, tusim si tu vcera anni nebola ... 😉

silvika
4. sep 2009

boc ci si sa kurirovala, jaaaj ... mi vypadne kade co z tych prstov

silvika
4. sep 2009

janka ty si tusim vsetkych lekarov povymienala ...

bocmanka
4. sep 2009

🙂 no ja potrebujem asi riadneho psychiatra na kurírovanie...
od rána tu pod oknami máme ťažké stroje, rovno nám tu robia parkovisko, však bývame v centre, tak využime každú trávnatú plochu pre deti na parkovanie..hučí to tu, sa divím ako romina spí

telinka
4. sep 2009

no janka , len si to premysli , ci ti bude drahy ju tam vodit a vyberat ak by si ju niekam umiestnila , lebo musis ratat s tym ze pocasie bude vselijake a ked by si sa aj s malickou musela v dazdi ci snehu niekam trepat , asi radsej aj doma vydrzis 😒

bocmanka
4. sep 2009

🙂 presne tak teli, ja som romy od narodenia ťahala všade, do školy, obliecť tri deti v zime, v jeseni, v daždi..skoro ma švaclo, teraz ma už nič neprekvapí

luculka
4. sep 2009

cafte babule,,,nejako nestiham,,,som asi 4 dni total unavena,,,stale by som spala,,neviem co to je.... 🙄 🙄

vecer sedim pri panelaku a odsudených,,,,,takze ani neviem co mate nove,,, 😖 ,,,,nemam silu tolko citat dozadu 😅 😅

simka9122008
4. sep 2009

Už som ich pozerala, ty si mala niekedy takú postavu, wau klobúk dole, to koľko kíl si mala45 aj stopánkami 😲

silvika
4. sep 2009

lucul ty tu riadne absentujeeees co? este "parite" s bratom?

zucha
4. sep 2009

ale lucul no, zeby predsa len dalsia tehulka? 😉 treba predsa "nahradu" za Tiny 😅

silvika
4. sep 2009

jani ty predavas tolko rifiel, co som ja tusim nemala za cely zivot 😝

tinyleaf
4. sep 2009

lenka, my sa tu este velmi nepozname, v okoli je sice dost det, ale vacsiou su take starsie oolo 4 rokov a neviem si predstavit nechat maleho sameho niekde vonku alebo u niekoho. On este potrebuje nad sebou dozor, inak by hned nieco vyparatil. Verim ze casom tu bude mat kamaratov ale momentalne su tu este vsetci taki individualisti 🙂 To mas super ze u Vas mas moznost dat sa hrat Hanku s rovesnikmi.

tinyleaf
4. sep 2009

baby ja som tiez rano zistila, ze neobleciem dvoje rifle, co som este po prvom porode v pohode nosila. A pochybujem ze sa mi boky este niekedy zmensia 🙂

simka9122008
4. sep 2009

Tiny, nestresuj veď si čerstvo po pôrode, čo mám povedať ja po skoro 2 rokoch, pomooooooooooooc

silvika
4. sep 2009

aaa co ake stresy staci ked sa s tym zena zmieri a je po problemoch 😉

tinyleaf
4. sep 2009

simka, ale po prvom porode som uz po 2 tyzdnoch nosila vsetko to co predtym. A teraz sa do nohavic zmestim len takych, co mi boli predtym dost volne. No ale aspon bude dovod kupit si po dllllhej dobe nieco na seba 🙂

silvika
4. sep 2009

tiny zasa ty ked zvacsis svoju konfekcnu velkost sa akurat priblizis k tej vacsej casti zenskej populacie , takze si fakt v klude

simka9122008
4. sep 2009

No vidíš, aj ja preto chudnem, nech si niečo nové na seba kúpim, no uvidíme ako to pôjde, zatiaľ mi šli za týždeň 2 kilá dolu

abbi
4. sep 2009

lucul aj mna to napadlo co Zuchu 😉 😉 zeby ??? 😵 😵

zucha no prave teba som si na tom kociku predstavovala 😀 😀 😀 ale videla si tam tie rozne druhy? je tam aj pre 2 deti... ale je pravda, ze sa to viac hodi do takeho mensieho mesta, kde nie je MHD iba peso ako do Zamkov. tam som byvala 😉

janka1874
autor
4. sep 2009

silvika ani nie práveže nepovymieňala len na gyndošov nemám šťastie lebo tam mám najviac problémov a asi si nevedia rady alebo čo ja viem čo? ale operatérov som našťastie stále mala dobrých a operovaná som bola na viacerých oddeleniach tak to neberiem ako výmenu lekára 😀 😀 😀 😀

juj ja tie jasličky nie teraz hneď možno až niekedy na jar alebo tak nejako

tinyleaf
4. sep 2009

MM sa snazi uspat prave maleho, aby zaspal sam v posteli a uz tristvrte hodinu maly vylieza a narieka. Som zvedava, ktoreho to skor prestane bavit a vzda to ☹

luculka
4. sep 2009

a aj to bude,,,, 😉 🙂 🙂 🙂

silvi no tak nejako,,,ale utorok nam uz zase odchádzaju 😢 😢 😢 😢

baby pomoooc,,,neviem aku farbu malej do detskej,,stale som chcela bledo fialkovu,,ale najako sa tej farby bojim,,,zeby ruzovu,,, 😖

silvika
4. sep 2009

a kolko to uz vykonavaju chalani spolu ?

janka1874
autor
4. sep 2009

no veru niekedy som sa do nich vtrepala a nebolo tak neskutočne dávno len pred tým ako som otehotnela so Sendy

silvika a to ešte nie sú všetky ale asi len polvica 😀 😀 😀 ja som maniak na topánky a rifle 🙂

silvika
4. sep 2009

a preco sa bojis fialkovej?

tinyleaf
4. sep 2009

silvika 🙂