Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

silvika
4. sep 2009

jaaaj ja si kupujem veci len ked mi nieco treba 😝

abbi
4. sep 2009

ja chcem slivkovo fialovu pre natana do izby. milujem tu kombinaciu s bielou 😉

luculka
4. sep 2009

silvi co ja viem,,neni do detskej tazká,,,, 😕

silvika
4. sep 2009

abbi len aby sa to utrafilo podla predstav ...
tiny no nas veru kludne aj hodinku hodinku a pol zvlada odolavat uspavanie aaa obcas nezaspi vobec a prehra sa do vecera ale tak vzdy tam ten pokus o obedny spanok je ...

janka1874
autor
4. sep 2009

náhodou fialová je krásna farba podľa mňa je ružová už dosť okukaná

silvika no riflí mi nikdy nebolo dosť 😀 😀 😀

luculka
4. sep 2009

abbi no taku som myslela slivkovo fialkou,,,ze by som dala jednu stenu bledsiu a jednu tmavsiu,,,, 😉
ale neviem sa rozhodnut 😠

silvika
4. sep 2009

lucul urcite neni tazsia ako ruzova ide aj o to aku sytu tam nababres

abbi
4. sep 2009

ja som mala taku spalnu. 2 steny fialkove a 2 biele BOMBASTICKE... 😉 😉 a miesam sama.. modru s cervenou 🙂 natriem stenu ak nepaci pridam bielu alebo dodam farbu.

simka9122008
4. sep 2009

Jééééééééééééééééj nádherné

simka9122008
4. sep 2009

to druhé je krajšie

luculka
4. sep 2009

no tak asi kupim fialkovu,,,, 😵 😵 😵 🙂

tinyleaf
4. sep 2009

tak po hodine to vzdal muz...dnes sa u nas spat nebude ☹

abbi
4. sep 2009

to prve mi pride take chlapcenskejsie a druhe dievcenske 😉

telinka
4. sep 2009

ked uz tak zariadujete , tu je par fotiek o tom ako "by to asi NEmalo vyzerat"aspon na mna to posobi hrozne 😖 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

janka1874
autor
4. sep 2009

aha žienky tu je o tom príspevku čo som včera písala

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

luculka
4. sep 2009

teli presne aj ja som na to čumela,,že čooooo????,,,, 😅 😅

abbi
4. sep 2009

teli no uz tam ta fotka nie je :( teraz som zvedava co tam bolo 😀

centik
4. sep 2009

baby citali ste ze ked zvysia ten rodicovsky prispevok tak to bude len do 2 rokov veku dietata??

csikike
4. sep 2009

centik, ano, ale po 2. roku sa zase vrati na terazjsie...takze medzi 2 a 3 rokom dostanes to iste co aj teraz...takze vacsiny z vas sa to netyka...
a je tam este zadrhel, ze musis predtym mat narok na matersku

centik
4. sep 2009

csiky ako narok na matersku??
takze keby som teraz mala dalsie dieta, a nemam narok na matersku tak budem dostavat len to co teraz?

centik
4. sep 2009

oni tie zakony cisto robia koly.. nechcem to napisat koly komu 😠 😠
no nic idem si asi zacat platit to dobrovolne nemocenske nech mam narok na matersku

silvika
4. sep 2009

a uz ides aj realizovat tu druhu matersku? ze to ked chces do roka dieta tak treba zacat lebo vzhladom k tomu kolko trva tehotenstvo musis mat uz predplatene tie davky. ono to je asi tak, ze zvysia a daju viac ... ale asi len take populisticke je to cele, lebo pri podmienkach zistis ze je to len pre vyvolenych

janka1874
autor
4. sep 2009

no centik ale to sa poponáhľaj lebo aj to chcú zrušiť

csikike
4. sep 2009

centik, presne ako si napisala...
ak nebudes mat narok na matersku, tak nedostanes zvyseny RP, ja sa len teraz modlim, nech to nie je iba zo zamestnania ale aj z dobrovolneho poistenia... ale vraj to bude aj z DNP
inac teraz riadne trrrrplne, isla som na predcasnu matersku a ltt mi vyjde tych 270 dni... teda dufam, ze mi to vyjde, lebo ked nie tak ma asi klepne pepka 😅

centik
4. sep 2009

Jani co chcu zrusit?

silvika
4. sep 2009

centi veru svihni si sak pominaju aj co nemaju porusia jasne ze to co bolo pre mladych aaaale isto to zrusia ked ja budem ak vobec druhykrat jaaa zvyknem mat to "stastie"

centik
4. sep 2009

ja som myslela ze by som to zacala platit tak mesiac dva predtym ako sa zacnem snazit o babo

silvika
4. sep 2009

sak hej aaak teda naaahodou neporodis skorej