Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

csikike
22. sep 2009

silvi, no brucho boli aj mna, ale negrcam, len mam hnacku uz asi tyzden 😕
asi zacnem vazne balit 🤐

janka1874
autor
22. sep 2009

csikike to už si vážne mala mať zbalené a radšej zavolaj dr. že čo sa deje

silvika
22. sep 2009

csiki a nerodis?

csikike
22. sep 2009

silvi, ja neviem... neodisla mi zatka, ani voda neodtiekla, takze asi este nie... sakra, ved ja ani neviem ako vyzera ked niekto rodi 😕
ale uz je lepsie... taska je skoro pobalena, uz chyba len kefka, ale tu az zajtra rano
a este vodu, sice pit budem moct az neskor, tak to si asi dam doniest po drahom

silvika
22. sep 2009

sak ani ja csiki neviem ako sa vlastne rodi 😝
nemas nieco ako stres " pred cestou" ?

ajula25
22. sep 2009

neboj csiki, nerodíš. to by si mala pocity ako pri menzes a stupňovalo by sa to. hnačka by mohla byť sprievodným javom, ale asi ešte to nie je to... 😉 Určite by si spoznala kontrakcie.

csikike
22. sep 2009

baby, odlahlo mi, uz to preslo
ja len dufam, ze to do zajtra vydrzim
ideme vyvencit tomika nech sa nestazuje 😵

silvika
22. sep 2009

csiki ze den pred porodom ! 😉

aadula
22. sep 2009

ahojte 🙂

csiki 😵 😵 😵 ti držím palce zajtra a budem na teba myslieť, sa teším na správičky o vás zajtra 😉

boc, fakt kreslia krásne...na to, že mladší má len 5 je to fakt krásne 😉

náš Samino len čmára a v jasličkách hovorili, že sa hroozne smial, keď "vyfarboval" slivku 😀 😀 😀

dnes s ním bol mm na krv a že ani necekol, pekne sedel, zajtra už ide do jasličiek, tak uvidíme či si ešte pamätá tety a detičky 🙂

abetka
22. sep 2009

csikike- drzim palce a budem na teba mysliet 😵

simka9122008
22. sep 2009

Csikike drž sa zajtra, budeme na teba myslieť
ja idem teraz ku telke žehliť, potom ešte nakuknem

janka1874
autor
22. sep 2009

viete čo i práve povedal drahý sa tu z neho smejem zlatý môj
som mu akurát vravela že jedna z novembroviek už porodila či si to vie predstaviť že by som teraz porodila a už by sme mali bábo doma a on na to že on si to ani o ten mesiac nevie predstaviť nie to ešte teraz či nechcem ešte aspoň pól roka počkať lebo nejako veľmi rýchlo to ubehlo 😀 😀 😀 😀 no nie je podarený 😀 😀 😀 😀

simka9122008
22. sep 2009

Jani 😀

simka9122008
22. sep 2009

Ja som konečne požehlila 😝

luculka
22. sep 2009

csiki tak zajtra nech vsetko dobre dopadne,,,,budeme na teba mysliet 😉 🙂

zucha
22. sep 2009

co tu vsetky zehlite? 😲 Nejak tu nikoho niet.
Ja som si dnes vecer trosku zas popiekla 😉 http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=18241&use...

luculka
22. sep 2009

mnaaaam,,,,no ja sa chystam na ten tvarohový,,,dnes som robila klasika babovku,,tá u nás fici najviac 🙂

glorita
22. sep 2009

ked mate dost hrozna,(akosom ho mala japo vikende),v podstate stacia aj 2 vacsie strapce,davam do pozornosti tento..ja som ho dnes piekla na obed,malasom navstevu poobede a vecer uz ho nebolo 😀 😀 😀 😀 eno nuno....

http://www.dobre-recepty.sk/detail/3097-hroznov...
akurat poradim,ja som pridala do plnky este luzicu kokosu a mnamkyyyyy 😉

csikike
22. sep 2009

ahojte, dakujem za podporu 😉

glorita
22. sep 2009

csiky,tak ty uz mas hanku zajtra pri sebe...drzim palce,nech vsetko ide ako po masle a nech ste hlavne obe zdraveeee..... 😵

janka1874
autor
23. sep 2009

csikike držíme palce nech všetko dobre dopadne

žienky ja sa chystám k zubárke tak sa majte a dúfam, že o nejako zvládnem ide mi odstraňovať kameň

martinaj
23. sep 2009

ahojte 🙂
csiki drz sa nech je malinka co najskor von a nech ste obe zdrave 😵 😵 😵

martinaj
23. sep 2009

jani ja som bola vcera u zubara, len tak na kontrole a nasiel mi kaz 😠 ale prezila som to dako 😀 inak mam zo zubarov paniku.... 😅

anina1
23. sep 2009

dobré ráno 😉
csiki držíme palce 🙂 😵

simka9122008
23. sep 2009

Tak ja už mám niečo popratané, čo som stihla, pozmývať, povysávať a umyla som až jedno okno, idem dať malej obed, šup ju spať a potom idem do mesta, tam sa mám stretnúť s jednou pani čo mi donesie ten kočík 🙂

silvika
23. sep 2009

simi a mala bude spat doma ked pojdes do mesta?

simka9122008
23. sep 2009

hej, príde ju strážiť babka

silvika
23. sep 2009

jaaaj tak to neni sama, ja ze si taka odvazna a nechas ju tam samu

simka9122008
23. sep 2009

Nie čosi, to by som si nedovolila nikdy v živote

telinka
23. sep 2009

ahojte 🙂
🙂 csiki ...musi to ist lahko ked na nu tolke myslime 😉

ja som dala hviezdu spat a pojdem varit paprikas 😝

mam pre vas jednu serblovu story , ktorou ma dnes zabavila moja dceruska......sadla si zee ide cikat , potom ze este bobek vytlaci...tak aj bolo , potom este trosku cikala a hovori mi....."pršíííí , bobek sa kupe" som myslela ze si aj ja cvrknem , tak som sa musela smiat a ona mi hvori mami neplaaac 😀 😀 😀 😀 kde na to tie deti chodia 😅 😅