Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
16. okt 2009

abetka na to pomáha jediné nech mu vráti u nás jedine to zabralo a prestala nás kúsať znie to šialene ale fakt len to zabralo 🙂
Sendy je už v postieľke a mne zas celé poobede tvrdne brucho môžem si daž ešte magnézium?

abetka
16. okt 2009

jani ja som uzivala magnezium 5x denne

janka1874
autor
16. okt 2009

ale aj takto ku koncu sa môže?

abetka
16. okt 2009

a kolko si mala dnes?

zucha
16. okt 2009

janka, magnezium uz od 36 tt urcite nie. Iba ak to vyslovene povie lekar.

anina1
16. okt 2009

abetka o siedmej deti uložíš a spia? pošlem ti moje na školenie? mne budem rada keď malá zaspí o desiatej a len raz sa v noci zobudí a staršia chodí spať až po mne a to ja chodím o polnoci 😝

abetka
16. okt 2009

ja som uzivala este v 38 tt 😝
anina- ja ho dam do postielky, dam mlieko , zatvorim izbu a pokoj. Ked si tam mrmle, necham ho tak , ved raz zaspi 😀

bocmanka
16. okt 2009

🙂 no ja musím byť pri romine keď zaspáva...
ale chlapcom poviem alebo prečítam rozprávku a zaspia sami..

bocmanka
16. okt 2009

http://www.izbapredeti.sk/

práve kukjám inšpirácie

luculka
16. okt 2009

boc dalsiu postielku vyberás???? 😵 😀

bocmanka
16. okt 2009

a ešte

www.imogen.sk

sekcia detské izby,
super tipy lucul....
musím evyriešiť ako s rominkou, ona potrebuje svoju detskú izbu...
asi jej dáme našu spálňu..
lebo 4 izbový byt v centre taký ako náš nezoženieme...
a za novostavby blízko nás 100 štvorcov, 4 izbák stojí 4-5 miliónov..

lucul...next mi posiela kamoška...

luculka
16. okt 2009

aha a tá co si odnej kupovala na MMb....to ako vlastne predáva,,,kolko si uctuje za libru???

a ten dom co mate,,to mate len ako chalupu,,,ci ako???

luculka
16. okt 2009

ja som dostala strááásnu chut na zmrzku,,,tlacim tu carte dor,,,vlašský orech,,,kto ste este nemali urcite ochutnajte,,,je bozskáááááá 😝 🙂 🙂

bocmanka
16. okt 2009

http://www.linead.it/prodotti/camerette_anima__...

tak ma to zo slovenskej stránky odkázalo do italy, dnes samé talianske náhodičky

bocmanka
16. okt 2009

😵 lucul, nie
v londýne mi žije kamoška...kurz mám 1 libra 1 euro...len nemá skoro žiadny čas, tak si ju dovolím "otravovať" len 2x do roka..ale zaplatím pálku pre tri deti ..

simka9122008
16. okt 2009

Boc nádhernéééééééééééé izby, mi môžme iba snívať 😀

luculka
16. okt 2009

ale objednávala si od nejakej aj na mmb,,,ci nei???
no ja som chcela next cez ebay,,,ale vsetko co sa mi páci,,,tak ako na potvoru neposielaju na Sk,,,a keby mi bracho nakupili tak ich poslanie balika víde draho,,tak to jej radsej donesu az ked pridu nastalo,,,,

no ale este jedna kamoska si tu teraz otvorila obchod u nas,,,frajer jej nakupuje vecy v Irsku a dava si to posielat,,,a ani si vela neprihadzuje,,,tak som zvedava mala,,by teraz doniest bundu pre malu a nejake veci,,,,

luculka
16. okt 2009

no ja izbu zatial takto neriesim,,,bude nabytok este po mne,,,az do noveho domceka pokupime,,,no ale to bude neviem kedy 😅 ,,,,

bocmanka
16. okt 2009

http://www.linead.it/prodotti/camerette_mixer_0...

a naposledy...
krása
ja by som chcela aby mi niečo podobné niekto vyrobil,tu by sme sa asi nedoplatili...

luc poštovné na 4 balíčky stálo 13 euro

janka1874
autor
16. okt 2009

boc krásne inšpirácie

zucha ďakujem radšej som neriskovala dala som si fajnú sprchu a uvidíme čo bude v noci ale normálne sa toho už obávam ale už mi je kus lepšie len už neviem čo si dať na pálenie žáhy pri Sendy som také nepoznala a pritom sa narodila tiež s kopou vláskov ale Viki bude mať asi ronvo copánek 😀 😀 😀 nezaberá už ani mlieko ani nič či radia

luculka
16. okt 2009

boc to fakt,,lebo mne pisala svagrina ze ked posielali malej tak platili okolo 30 libier 😅

janka1874
autor
16. okt 2009

no žienky lúčim sa ozvem sa asi až v pondelok zajtra totiž ideme na tie krstiny nie síce vlakom ako bol pôvodný plán ale v poslednej dobe je toho na mňa fakt veľa a už druhý deň sa necítim moc dobre tak držte palce 🙂

dobrú noc a pekný víkend 🙂

luculka
16. okt 2009

jani dobru,,,a pekný vikend 🙂

bocmanka
16. okt 2009

🙂 jani opatruj sa, nieže do rána porodíš..
neplánovane ako ja..

😀

telinka
16. okt 2009

caute kraaaaasky 🙂

bocmanka
16. okt 2009

😵 krásky spia so svojimi zvermi teli...

ako sa chystáš na svoj zajtrajší veľký deň...
po čom ti srdiečko piští, čo ti môžem v stredu v blave doručiť?

luculka
16. okt 2009

jejej zajtra ma mamina telinka narodky,,,, 😵 😵 tak ak tu nebudem vsetko naaaaaaaj

boc a nepochvalila si sa čiapočkami 🙂

abbi
16. okt 2009

veru TELI zajtra oslavuje... 😉 😉

bocmanka
16. okt 2009

🙂 abbi ako, už lepšie family maródikov?