Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
26. nov 2009

simi tak veľké vianočné upratovanie ani nehovor to netuším ako poriešim hlavne keď malá je taký plačko neviem ako okná zvládnem umyť no som fakt zvedavá ako to urobíme 😀 😀 😀 ale už teraz ma štve aké sú špinavé škoda že som nevládala pred pôrodom to urobiť no nič už je neskoro 🙂 🙂 🙂

silvika
26. nov 2009

jani sak ked je muzo doma vezme dievcence von a polietas hore dole prachovkou prinajhorsom trochu ten prach rozviris vyvetras to je hned lepsi pocit ze je cistejsie, ale nie, sak som si vsimla ze mavas aj zachvaty ze neporiadku, mna take nastastie zatial obchadzaju. akurat ked umyvam, tak sa s chalanom bijeme o stolicku, handry, no on chce take co mam ja, sak poznate

silvika
26. nov 2009

a ten boj to je ozajstny naposledy ma pokusal do kolena ze som ho nepustila .... zeny inac dnes som videla jarabatka, to su u vas bahniatka, uz akoze ... keby sme mali kohuta tak asi aj sliepky vyvedu kurence

janka1874
autor
26. nov 2009

veru silvi občas ma to chytí a obávam sa že už som na najlepšej ceste žema rafne taký záchvat a možno aj v noci budem okná umývať 😀 😀 😀 😀
ja by som ich aj vydúrila vonku len keby aspoň trošku normálne bolo ale aj teraz je tak sychravo a niečo podobné ako hmla no fuj ale asi to tak nejako urobím a tie 3 okná čo tu máme mám raz dva zmáknuté 😀 😀 😀

simka9122008
26. nov 2009

Veru jani, treba poslať stana s kočkami von, nech si v kľude popratáš

janka1874
autor
26. nov 2009

len nech už sa znormalizuje počasie a prestanp soplíkovať

luculka
26. nov 2009

cafte tak mala soplikuje,,,pokasliava trocha,,,neviem ci s nou ist k dr. zajtra,,,alebo jej sama davat sirup a kvapky do nosika,,,,

janka1874
autor
26. nov 2009

luculka my sme zatiaľ u dr. neboli lebo nemajú teplotu a zatiaľ len soplíkujú nechávam to na pondelok ak sa to dovtedy nezlepší

luculka
26. nov 2009

no ved prave ani mala neteplotuje,,a neche sa mi medzi tie chore deturence,,, 😖 😖

simka9122008
26. nov 2009

Ani ja v taký čas nejdem hneď ku doktorke, skôr sa snažím to doma preliečiť a ak sa to nemení, prípadne zhoršuje, tak vtedy až idem

simka9122008
26. nov 2009

Prajem nech to choručkým kočkám prejde, aby ste nemuseli navštevovať lekárov

janka1874
autor
26. nov 2009

simi už by mohlo lebo chúďatká poriadne spať kôli tomu nevedia

simka9122008
26. nov 2009

joj chúdence ani oni sa nevyspia a ani vy, poznám to 😒

luculka
26. nov 2009

no u nas mala nastastie spinka dobre teraz,,,,,momentalne mame take kludne spacie obdobie,,,, 😉
uz rozmyslam ze ju dam samu do izby aj na noc

telinka
26. nov 2009

zdravim devcata 🙂

aj my uz konecne mame kludne spacie obdobie ze spi peta celu noc bez zobudenia tak je hadam na case aj vysupnut ju zo spalne 😀 😀

silvika
26. nov 2009

to fakt zeny? nas chalpec mava par dni tak a potom na mna vykrikuje uz o polnoci a tak striedavo nie ze ked raz zacal spavat tak uz spi nafurt celu noc, to by bola nuda keby v tom bola taka rutina

telinka
26. nov 2009

nestras silvi....u nas to uzurcite bude nafurt 😅 😅

silvika
26. nov 2009

a postrasim aj ked neni akurat lucie, nasho dneska zmohla velika pesnickova lutost, jelikoz sa omylom spustila pesnicka, hippoand dog, ten dostane taky sok, az sa trasie a az potom aj place tak som si zaveseneho na krku odniesla hore do postele a z nej uz nezliezol, asi mam dalsi postrach pre chrustusa ked nebude posluchat, ze pustim pesnicku ... nemusi byt len bubo a velky pavuk na strasenie,

csikike
26. nov 2009

silvi, tak s tym by sme na nasho neuspeli, on tych parchantov zboznuje 😀

silvika
26. nov 2009

ozaj a budete detom doma robit aj speci mikulasa aj z celou jeho pereputou - anjel +cert ci este je na nich skoro? bo ja som muzovi hovorila, ze na tento rok este toho certa robit nemusi 😉

telinka
26. nov 2009

hodim vam sem recept na vianocku do pekarne...fakt najlepsia co som zatial vyskusala 🙂

200ml mlieka
100g masla
2 zltky
1 stamprla rumu
90gr krystal cukru 1/2 cl soli
470gr hl muky /alebo 1:1 s polohrubou/ 1/2 kocky drozdia
hrozienka , babam chuti namisto hrozienok aj s kuskami cokolady

silvika
26. nov 2009

nas len vonku ale sme mu vypravali strasne historky hrubym hlasom a dorazom aky je strasny, on sa smeje, ale ked beha po izbe v pyzame, tak ho spominame, ake mal dlhe nohy a ako ho pichne do nohy a bude plakat a pojde do nemocnice za mreze lezat a budeme vsetci plakat aj s nim

telinka
26. nov 2009

ja som nikdy, ale fakt nikdy deti nicim nestrasila /teda myslim strasidla a pod. jedine som hrozila vypraskom/ a uz s tym ani zaciant na stare kolena nejdem 😅 😅

silvika
26. nov 2009

ja mam tiez paradny na vianocku ale taku do ruky, teda vareskou miesit ani moc na paradu neni ale chuti dobreee taka echt mastna

silvika
26. nov 2009

uhm tak nasho vypraskom nejako nenaplasim, par krat sa stane aj to, ze ma predbehne a buchne ma skorej

telinka
26. nov 2009

no to ja by som asi tiez hodila do pekarne ....uz som totalne spohodlnela...miesat vareskou eee 😅

janka1874
autor
26. nov 2009

telinka prihoď aj tú pekárničku 😀 😀 😀

práve idú v STV hovoriť o vnútro-maternicovom teliesku inule tu bola o tom debata

simka9122008
26. nov 2009

hej pozerám

janka1874
autor
26. nov 2009

silvi na našu strašenie nezaberá alebo sme ešte neobjavili čoho sa bojí 😀 😀 😀 😀

silvika
26. nov 2009

a ja lubim pomacgavat cesta 😉