Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

aadula
1. dec 2009

ahojte,

dnešným oslávenkyniam Liluške a Rominke gratulujeme a posielame pusinky 🙂

Samko zajtra po mesiaci nastupuje do jasličiek, hádam to zvládneme dobre...už je úplne vo svojej forme 🙂

abetka
1. dec 2009

aadula - to ste ako zvladali, ked bol doma, myslim opatrovanie a ty v praci???
Budem zajtra drzat palce, nech to maly zvladne. Nas doteraz pomrnkava, ale zatvorim dvere a je fajn

aadula
1. dec 2009

abetka, mm mal dva týždne dovolenku ...musel si vybrať lebo však koniec roka ide...a akurát to takto bohužiaľ vyšlo a tieto ďalšie týždne sme sa striedali....mm robí na smeny...tak aj on...aj ja nejakú dovolenku som mala a moja mamina nám pomohla....Svoka tu bola asi 4 hodiny...to sme ju zavolali tak, že keď bol mm po nočnej a spal..a aj to nezvládla..po dvoch hodinách čo bola s ním, tak ho zobudila 😠 Proste pomoc s malým veškerá žádna...a to je na dôchodku

janka1874
autor
1. dec 2009

joj aadula o svokrách nehovor lebo ja by som si tak pustila všetku paru zo seba ale to by brutálne zle dopadlo

tinyleaf
1. dec 2009

tak sme dnes absolvovali poradnu, obe deti su zaockovane. Sofia vazi 6140g, uz je z nej riadna baba. Len ma stale seboroicku dermatitidu, tak mi dokina predpisala HA Nutrilon, keby som chcela zacat dokrmovat. Okrem toho fenistil kvapky, Holtov krem..no som zvedava ci nieco pomoze, lebo doteraz ziadne masticky nepomohli.

tinyleaf
1. dec 2009

abetka, mozno my na tom budeme rovnako ako Alzbetka, ze ziadna reakcia po TBC. Dr. povedala ze to nevadi, ze aj tak sa moze ockovat..tak neviem, co lekar, to iny nazor. Maleho mi predchazajuca pediatricka neockovala kym to nemal zahojene.

tinyleaf
1. dec 2009

zrzulka, Sofiu ockovali v porodnici, aspon tak mi pri odchode povedali a ma to aj v ockovacom preukaze. Myslim ze nebude problem sa v porodnici dohodnut na neskorsom ockovani, oni asi ockuju podla toho ako im to vyujde z jednej vakciny. Tusim 6 deti sa da, ak si dobre spominam. Spolubyvajucu, co odchadzala 2 dni predo mnou neockovali, teda jej babo, kazali jej prist do 6 tyzdnov. V Ruzinove ockuju tusim len 2 dni v tyzdni a ked sa mimino poctom dni nestrafi do toho dna, tak asi musi prist neskor. Vo vacsine krajin sa TBC ockovanie ani nerobi, lebo sa vraj nedokazalo, ze by to mali velky vyznam.

simka9122008
1. dec 2009

Ahojte, tak ja len tak narýchlo som vás zbežne prečítala, vidím že menšie drobátka krásne priberajú, to je fajn, ja som dnes bola na USG, ale výsledok je negatívny, tak budem musieť ísť asi na urológiu, no veľmi sa mi nechce behať po lekároch 😝 , potom tu bola kamoška s malým, no o chvíľu idem kúpať deti, lebo mi už malá zaspáva na gauči, totižto ona nespala na obed, tak sem mrknem večer 😉

luculka
1. dec 2009

cafte 🙂 teli ten adventný kalendár,,,super nápad,,, 😉 😉
oslavencom vsetko naj 🙂 🙂 🙂

uz sa nám to tu rozbieha,,,

ja som dnes bola u kadernícky,,,,zase sa lepsie cítim 🙂 🙂

boooze sledujete spravy??? matka predavala foto svojej nahej dcéry troj rocnej,,,to co uz je,,,, 😠 😠 😠

telinka
1. dec 2009

baby mna dnes to moje decko odrovnalooooo....stale by kukala na shreka a dnes sa s miskou o cosi handrkovali a ona jej hovori ze "prestan lebo ta rozmocim"....jak sa lord farkvad vyhrazal tomu pernikovemu panacikovi....som ostala v nemom uzase 😀 😀 😀 😀

aadula
1. dec 2009

teli, tá Peťula je teda podarená... 😀 ako si vie už dať veci dokopy 🙂 šikulka....

Ja sa musím zas na našom smiať..pýtam sa ho, že a kto v noci kričal..? a on povie...Ty si... 😀 😀 to ja mu hovorím, že ty si Samko...a Samko nevie povedať 😀 😀 😀

ivana26
1. dec 2009

ahojte,
teda Teli, Petka je riadna sikovnica 🙂 adam sa teda nechyta v rozpravani na nu

chcem vas poprosit, keby ste mi vedeli napisat recept na ten marschmalow a aj na plnku do torty k tomu piskotovemu cestu 🙂 dakujem
u na cely den len leje, ani vonku sme neboli 😒 otras.

telinka
1. dec 2009

toto je ten potah ivi 😉

telinka
1. dec 2009
ivana26
1. dec 2009

teli ,dakujem 😵 😵 😵

simka9122008
1. dec 2009

Jani zajtra sme u teba ako na koni, tak okolo 8.30-9.00, nie je to skoro?

simka9122008
1. dec 2009

Mi aj tak nebudeme dlho, iba tak do 10.00-10.30

abetka
1. dec 2009

ahojte
Tiny - mne obe deti mali seboreu a nam pomohol olej a dubova kora zaparena. Macala som im v tom hlavicku 😉
Teli- ta vasa hviezda je uzasna 😵

janka1874
autor
1. dec 2009

v pohode simi ale keď sendy vstane ako dnes o 8-mej tak bude sranda ale nie kľudne prídte dovtedy ju dám do poriadku neboj len nestihnem zmyť podlahu 😀

juj žienky idem sa ku vám odreagovať našťastie deti spia a nech im to aj ostane lebo som na ne sama drahý išiel s mojim otcom pre brata ku Levoči niekde do nejakej dediny ani už neviem ako sa to volá ale havaroval našťastie sa mu nič nestalo len jeho spolucestujúci je v nemocnici a detaily zatiaľ neviem som riadne v šoku a to nehovorím o jeho priateľke stále na ňu myslím sama s dvomi deťmi doma (asi ako ja teraz akurát že staršia má 6 rokov) len s horšímy myšlienkami bože až mi začína byť blbo chúďa čo ona
tento debilný rok sa hádam neskončí mňa už fakt porazí z toho všetkého už nám nič iné nechýbalo len nech sa niekomu niečo stane

simka9122008
1. dec 2009

Jani čo brat havaroval? 😲

janka1874
autor
1. dec 2009

áno simi
bože chcela som žehliť, pozerať telku ale nejako sa na nič neviem sústrediť sedím tu ako rúra a kukám na ten pc ani len oriflame katalóg nie som schopná preštudovať

simka9122008
1. dec 2009

Jéminenko, tak na vás sa tento rok fakt lepí smola, už nech začne nový rok, držím palce

telinka
1. dec 2009

tak jani ked sa mu nic nestalo sa tolko nestresuj a nemysli na to co sa "mohlo stat" 😉

janka1874
autor
1. dec 2009

no telinka len horšie je že ten jeho spolujazdec mal vraj nejakú mozgovú príhodu ho nevedela prebrať záchranka aj brat musel vykomnúť predné sklo aby ho dostal z auta von veď to je hrozné

tinyleaf
1. dec 2009

abetka a dlho ste mali tu dermatitidu? My sa trapime uz hadam aj 2 mesiace. Na tie najvacsie supiny pomohla salicylova mast, ale inak ma celu tvaricku, lica, aj hlavu supinatu a suchu. Do kupela davam olejovu prisadu, natieram ju Excipialom, ale moc sa to nezlepsuje. Dnes som dala fenistil, tak uvidim ci to pomoze a aspon sa nebude tak skriabat. Este mam aj Holtov krem, len som ho zabudla dat, tak zajtra.

anina1
1. dec 2009

tiny ja som dávala toto aj dávam doteraz a až to jej zabralo, je to výborné
http://www.docsimon.sk/tovar/klorane-bebe-gel-d...

jani a aký zlý rok si mala, veď sa ti narodila zdravá kočka, máte svoj byt, muž robotu, čo viac si priať 😉

janka1874
autor
1. dec 2009

anina tak jediné krásne na tomto roku je maličká ale ináč to bol blbý rok
už celé tehotenstvo samé stresy drahého rodina nás ignoruje, zomrel mi dedko, finančne na tom nie sme najlepšie a ledva vládzeme platiť šeky lebo ani s drahého robotou to nie je také dobré ako po iné roky no a teraz táto nehoda našťastie sa bráchovi nič nestalo
ale jedno je pravda aspoň zdravie nám zatiaľ ako tak slúži a to je najdôležitejšie to je fakt 😉

telinka
1. dec 2009

tiny a bola si u koznej?

anina1
1. dec 2009

jani ver mi, že sú a tom ľudia horšie 😔

ja som si dnes zarobila 4 cestá do chladničky, tak môžem pomaly vypekať 🙂