Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

csikike
29. máj 2009

tak uz som nasla preco je to mlieko take horkaste... takze nemam sancu aby to pil... takze nabehavame na klasicku krabicu nutracu

simka9122008
29. máj 2009

Ahojte ja som začala variť a malá my tu rozoberá celú destkú izbu, no dnes mám zatiaľ takú náladu že ma to nerozhádže 😀 😀 😀

csikike
29. máj 2009

simka a co si si slehla? prezrad, aj ja chcem 😀

janka1874
autor
29. máj 2009

no veru simi hoď recept lebo tá Sendyna nervozita ma teda už riadne štve

csikike hoď prosím linku aké to je

janka1874
autor
29. máj 2009

a koľko ťa to stálo celkom je to zaujímavé no neviem budeme musieť pouvažovať s drahým

csikike
29. máj 2009

jani, ja som kupila za 107E s tym, ze ona plati postovne, bezne sa da kupit za 135E, toto bolo kupovane v aprili

csikike
29. máj 2009

mne to vyhovuje, lebo nemusim novy kocik kupovat, s tym co mam som uuuplne spokojna

aadula
29. máj 2009

simi prosím pošli aj mne, ale poraď..lebo ja som dnes už z tohoto malého na nervy...stihol porozhadzovať už vo všetkých izbách niečo...som presádzala nejaké kvietky a nové sadila a on zatiaľ porozhadzoval všetky hračky..však dobre...išla som si pospratať zem (som v kuchyni robila s tými kvetmi) a ona sa do toho posadil 😅 potom som pozbierala hračky, že idem vysávať...ledva som vysala už sú zas na zemi...Paťke lozí do šuflíkov a vynáša šaty..zo špinavého prádla vyťahu šaty 😠 ako som vysávala v spálni...dofrčal a už tam rozhadzoval čo videl ...toľko radosti mi dnes robí 😅 ..možno si myslí, že mi pomáha

alinka76
29. máj 2009

no my sme už dnu, zima ako v apríli 😠 a krpatý stále len za mačatami chodí, bojím sa, že ich od toľkej lásky uškrtí 😀

ja dnes robím špagety, v mraziaku mám omáčku podľa boc 😵

centik
29. máj 2009

ťuky ťuky dobré ránko 🙂

aadula
29. máj 2009

ja som už uvarila kyslú šošovicovú polievočku ..máme zo včera ešte cestovinky s brokolicou...ale na večer chcem robiť vyprážaný syr...mm teraz dva dni chodil do BA brigádovať, tak príde hladný a to má moc rád

centik dobré 😉

aadula
29. máj 2009

;čítam po sebe, že píšem ako maďar 😀 ... zas ma prsty neposlúchajú 😝

centik
29. máj 2009

to je ktora omácka alá boc?

janka1874
autor
29. máj 2009

nooo aadula dobrý nápad ten syr
ženy chápete mne vôbec nechutí mäso len kadejaké výrobky ako salámy, klobásky, párky to by som jedla ale mäso ako také vôbec

csikike aj ja som moc spokojná so svojim kočíkom vôbec neľutujem koľko stál a aj som ho plánovala využiť pri oboch deťoch, ale niečo musím vymyslieť lebo Sendy rada hopká v kočíku

simka9122008
29. máj 2009

tak ja už mám uvarené, rychlovka, dnes bude paradajková polievka a zemiakový prívarok
V nedeľu bude večer schôdza, a tam sa dozvieme vyúčtovanie, som fakt zvedavá 😒

anina1
29. máj 2009

ahojte
aadul no pekne ti pomáha 😀
my máme dnes krémovú brokolicovú polievku, malá zeleninové rizoto a my segeš 😉

abetka
29. máj 2009

ahojte. Ja dnes varim madarsky gulas a bude aj pre maleho. Nekorenila som moc. MInule som robila sosovicovy privarok a ten sa tak najedol, ze ked uz zjedol tak sa kukal do prazdnej misky a pytal si este 😀
Teraz sedi na nocniku, ale predtym mi vytiahol vsetky misky a pokrievky 😝

janka1874
autor
29. máj 2009

no mne len pred chvíľou prišla posádka domov no mám radosť lebo má teraz narušný spánok no som zvedavá ako to dnes bude už bola taká unavená že až revala v postieľke predpokladám že už spí no som zvedavá ako dlho a ako bude poobede

aadula
29. máj 2009

anina to áno...som šťastná, že zaspal 😝 😝 musím ešte podlahu umyť...lebo keď je hore to nemôžem lebo mi do vedra vliezol 😅

a dnes sme zas len na mlieku..nič mi nechcel jesť..tak ráno fľaša mlieka a teraz druhá 😒

simka9122008
29. máj 2009

Adi aj mne už od pondelka je mizerne, no čaju by vypila na hektolitre 😀

simka9122008
29. máj 2009

PYolievku my zjedla v pohode, no pri druhom už štrajkovala, tak ju idem dať spať a keď vstane tak vtedy jej dám druhé

simka9122008
29. máj 2009

to čo som napísala, že PYolievku 😀 😀 😀 , no ja som ťapa 😀 😀 😀 , polievku, rýchlo píšem a potom toto z toho víde 😀 😀 😀

janka1874
autor
29. máj 2009

simi pohodička my ťa chápeme

simka9122008
29. máj 2009

Ma už asi porazí z nej, úplne mala suchú plienku a ani toho nechce sadnúť na nočník, už som skúšala aj na Wcko, ani tam, len ričí a ťahá sa na ruky, už som z nej zúfalá, no ináč my povie keď do plienky niečo urobí, takže si to už začína uvedomovať

janka1874
autor
29. máj 2009

žienky vy už o obedíku debatujete a ja som teraz mala svoje druhé raňajky 😀 😀 😀 ja totiž každé ráno mám chuť na jogurt s musli a potom okolo 10-11-tej zeleninka a chlebík k tomu tak neviem kedy zas budem obedovať

anina1
29. máj 2009

a kde máme dnešnú oslávenkyňu abbi?
aj tu ti poprajeme teda všetúčko najsamlepšie k dnešným narodeninám, nech sa máš stále super 😵

luculka
29. máj 2009

cafte,,tak my sme uz o pol osmej boli u koznej,,ordinuje od osmej a uz sme boli šieste na rade 😠 😠

ale našťastie malá si spievala,,vykríkala,,takze ju bolo pocut a sestricka nás zavolala,,,som povedala ze ale ja idem zo sebou,,,nie s malou,,ze neva podte 😵 😵 ,,tak super,,
tak im tam urobila inventuru vo vsetkých skrinkách,,,

no za uchom mi to len osetrila,,a na prso mi dala také obklady,,a masticku,,a este nejake lieky mám brať,,, 😉

janka1874
autor
29. máj 2009

luculka takže relatívne dobre si dopadla

no abbi to sme aninetušili tak sa pridávame všetko naj naj naj a úžívaj si šťastnú rodinku ešte dlllllllllllho

luculka
29. máj 2009

jani no,,,som sa bála,,ze ma posle este niekam,a bude to nieco horsie,,, 😒