Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

simka9122008
11. dec 2009

Ajula ja som tu no rozmýšľam či sa nepridám k mojim drobcom, tak zlatúčko sladko spia, že ten pohľad na nich ma uspáva, tak na dnes už končím, ktovie aká bude s malým noc, zatiaľ teplotu nemá

ajula25
11. dec 2009

Simi len choď. Však aj ty si musíš oddýchnuť. ja rozmýšľam, že mám kľud, tak idem linku dávať do kopy... 😀
abbi však aj ja vyjedám kapustu len u maminy a babky. A ešte mi aj nabalia domov a to ja likvidujem potomaj dva dni. Ale aj keby týždeň som jedla, nevadí mi to. 😝

luculka
11. dec 2009

tak nasa hviezda práve zaspala 😝 😝 😝
ajul nafotila ale pridam az po oslave 🙂

mala bola dnes zlata,,,som jej hovorila ze zajtra ma velku oslavu,,a ona ze mamino,,,,a ja ze ano aj ja a kupila si mi nieco,,,mala sa tvarila ze rozmýsla,,potom zdvihla prst,,,ze pockaj,,,,,a odisla na chodbu odkial mi doniesla z mikulasskej tasky takú sadu gumiciek co dostala a zagratulovala mi 😀 😀 😀 😀 😀 zlatinko moje 🙂

a este sa jej celý den pýtam ako sa bude zajtra pri torte tvárit,,tak ukáze na ruke 2 roky a vycerí zubky 😀

aadula
12. dec 2009

ahojte

oslávencom prajem všetko najlepšie, hlavne zdravíčka kopec...dnes oslavuje Peťka a kto ešte?

my máme dnes poobede oslavu, torta je už v chladničke, potom ju odfotím 😉 Zamino od rána už vystrája,susedia majú iste radosť..vybral mištičky z linky a cápal o zem 😅 keď mu to zakážem, robí to naschvál od jedu 😕

my sme mali včera večierok z práce, som si trošku bowling prvý krát zahrala 😀

tú plnenú kapustu robievame aj my 😵 mám to hrooozne rada

glor, Leuško chodí do škôlky?

aadula
12. dec 2009

u nás je coca cola kamion zajtra, chcem sa tam ísť s deťmi pozrieť..sa pamätám keď tu už raz bol keď bola Paťka malá, ale vôbec si nepamätám už ako to tam prebiehalo

simka9122008
12. dec 2009

Ahojte, tak Telinkinej Peťke všetúčko najlepšie
U nás choroba ďalej postupuje, malý mal ráno teplotu 38,2, aj kašle a soplí, takže v pondelok ráno nabehneme určite k dokine a to už má iba týždeň do prázdnin, no dúfam že sa do vianoc vylieči a normálne sa modlím nech to chytí aj malá čím skôr, nech sme všetci fit pri štedrovečernej večeri, aj mňa už začína škrabať v hrdle 😝

martinaj
12. dec 2009

dobre ranko 🙂 oslavencom prajeme vsetko najlepsie 😵 😵 😵
ja sa dnes chystam vyvalit a cely den nic nerobit..... aj tak sa citim ako velryba 😀

simka9122008
12. dec 2009

martinaj tebe sa to už tiež riadne kráti a neviete ako je na tom Liluska?, ešte je kinderko

simka9122008
12. dec 2009

Ja to nechápem malý mal pred viac ako pol hodinou teplotu 38,2 a teraz už má 36,5 a to som mu 2x merala, to je ako možné, no je pravda že som mu dala pred tým paralen , no aj tak 😲

bzuco
12. dec 2009

ahojte

peťulke všetko najlepšie a najkrajšie prajeme 😵

my sme mali včera s MM bezdetný večer - malého si vzala k sebe spať miškova mamina a barborka šla ku kamoške...tak sme skočili s mm na varené vínko...fajne padlo 😎

bzuco
12. dec 2009

a teraz sa akurát chystám - idem do kauflandu na nákup a hlavne obzrieť malej gitaru - chce pod stromček, majú tam vraj po nejakých 25 eur, čo je fajn cena a nie je to hračkárska - kamoš včera vravel, že ju pozeral a vraj vyzerala dobre - a kedže hrá na gitaru, tak sa troška vyzná.... 🙂

silvika
12. dec 2009

zdravim aj ja, malemu nadcha presla tusim po troch dnoch teda aspon nejavi nejake priznaky tak ja aj predpokladam, ze mu to niekde nezostane zasprajcnute. teraz som pre istotu chytila asi nieco ja, skrabe ma v hrdle nosik mam niecim hosteny .... ale aspon som poumyvala vsetky okna oprala zaclony som tam bachla taku avivaz ze nam to tu vonia ako rozok vanilkovy ale ja vanilku mvozem na vianoce tak je secko ako ma byt

bocmanka
12. dec 2009

😵 😵 ahojte, tak náš ocko má virózu, takže to zase budeeeeeeeee 😒 😒

abbi, my dve sa snáď nestretneme...možno v 60ke

ja som dnes upiekla 5 plechov perníčkov, hneď prvý mi zhorel.. 😖 😖 ..tak som dobre začala...

ja idem na nákupy, ockovi ostanú tri deti...tak peknú sobotku

bocmanka
12. dec 2009

😵 a peťulke všetko naaaaaaaj, cmučky od rominky a chlapcov...

a teli, na orave oslávime... 😵 😵 😵 a oslávime, že peťo vyviazol z nehody okej..teším sa a som šťastnáááá

😵 😵 okná chcem aj ja dnes umyť silvika...

a baby to čo je plnená kapusta?

ja dnes nevarím, odmrazila som si mäsovú roládu, syrové roládky, máme rezancovú polievočku a mamča varí segedínsky, aj ten ja môžem...

ozaj včera sme chalanom zobrali z t-mobile za body dve obrovskéééé osušky superstar, no budú nadšení

luculka
12. dec 2009

cafte Petulke,,,,",súsedze ze záhorá",,,,, 😀 😀 😀 prajeme vsetulinko náááááj

aj nás dnes caká oslava,,,malá isla s tetou na senzus 🙂 na vianocne trhy
a ja idem na výzdobu,,,atd,,,atd,,,,

zrzulka
12. dec 2009

Aj my prajeme petke k jej 2 rockom vsetko naj naj naj🙂)))

Luculka aj vam vydarenu oslavu!!!!! 🙂

janka1874
autor
12. dec 2009

ahojte žienky
kedže mám o jedno dieťa menej tak fičím od rána na voančnom upratovaní a veru spokojná som maličká spí tak som stihla umyť obe okná aj záclona je už vypratá a zavesená aj pozametané opäť no normálne žasnem už mi ostala len spálňa a poutierať prach a je to juj som spokojná 😀 😀 😀
idem Vás dočítať pokiaľ budem stíhať 🙂

abbi
12. dec 2009

veru PETKA ma dnes 2 rocky GRATULUJEME 😵 😵
no veru BOC nam sa to asi nikdy nepodari ☹ ☹ hrozne mi to je luto
MM uz o chvilu vyraza a mam chut ist s nim. ☹
a co ta zima ani dnes nepride ??????

janka1874
autor
12. dec 2009

až tak veľa ste nepopísali 🙂 🙂

Petke všetko naj naj naj hlavne zdravíčko a veeeeľa radosti nech robí aj naďalej 🙂 🙂 🙂
luculka peknú oslavu a nech sa všetko podarí ako má

my máme tiež zamiesené na perníčky a aj vanilkové rožky to by som ešte chcela večer zmáknuť len neviem či budem stíhať pri malej kedže večer nám robí ona program ale včera sa to celkom dalo 🙂

simka9122008
12. dec 2009

Tak malý sa už cíti oveľa lepšie, ani teplotu nemá, hurááááááááá, klop, klop, nech mu to aj ostane

csikike
12. dec 2009

Petke vsetko naj prajeme 😵

abbi
12. dec 2009

no baby tak ak toto vyjde tak budeme mat biele vianoce
http://pocasie.aktuality.sk/nitra/
JUPI to by potesilo 😵 😵 😵

Simka drzte sa... ja by som mu dala taku C vitaminovu bombu 🙂
Jani tak ja som si zobrala z teba priklad, okna umyte v obyvacke, detskej, spalni estee jedno v kuchyni, hlavne dvere a na viac uz asi kaslem 😝 😝

telinka
12. dec 2009

ahojte 🙂

dakujem za nase zlaticko 🙂 sme jej dali doktorsky kufrik a teraz len chodi a vysetruje celu rodinu aj babiky 🙂 teraz co sme taki rozhadzani sa strasne rada hra na obchod...v malych kosikoch mam nerozbalene saciky s koreninami ,pudingy , vanilkove cukry a pod. a to si vypyta a potom nam to predava za virtualne peniaze....v poslednej dobe sa naozaj kraaasne vie zahrat aj sama 😵

ja som stale nejaka pokazena , od tej nehody ma nepretrzite boli hlava , mna co som take doteraz nepoznala , asi sa ma to dotklo viac ako som si schopna pripustit 😒

tortu som uz upatlala , som to tento raz trosku odflakla , ale na chuti sa to neodrazi 😀

lucul tak sa naoslavujete ked to mate na dva dni rozlozene 😅

aadula
12. dec 2009

jeejdanenky kočky vy ste také šikulky, ja okná v nedohľadne umyté...takže budú sa umývať až po novom roku 😅 a hádam sa mi zajtra podarí niečo napiecť...my už čakáme hostí, Samko ešte spinká, ale nechcem ho budiť, aby bol potom dobručký

simi, tak nech sa peťkovi teplota nevráti 😉

my sme boli s Paťkou v meste doobeda, potrebuje niečo na vystúpenie vianočné...sme sa nachodili a nič nekúpili 😅 a pritom kade čo pekné skúšala...len vybrať si, to je umenie

janka1874
autor
12. dec 2009

tak hlásim že posledné okno umyté jupííííííííííí
len škoda že veniec na dvere sa mi rozpadol a neviem či stihnem zalepiť ho lebo poobede prídu kamošky na návštevu pozrieť malú babuľku 🙂

bocmanka
12. dec 2009

😵 u nás sa od 13h spinká, teda náš "chorý ocko" a najmenší člen

chalani tu so mnou sedia, dovolila som im dvd, poobede pôjdeme k našim a ja asi už vianočne nakúpim potraviny a tak..

u nás už poletuje sneh, je dosť zima, takže sa mi do okien vôbec nechce..

simka9122008
12. dec 2009

Aj mi sa ideme 3

simka9122008
12. dec 2009

sorry malá mi odoslala nedopísaný text 😀 😀 😀

simka9122008
12. dec 2009

Tak ideme sa vychytať, malý teplotu nemá, a je mu celkom fajn, slečinka poobede nespala, tak sa ideme obliecť a ideme k babke gratulovať, vraj je vonku riadna kosa, keby aj nasnežilo, to by bolo super, tak pekné sobotné popoludnie, ozvem sa večer
Kto má dnes oslavy, tak si ich užite v kruhu rodiny a známych. 😵 😉

centik
12. dec 2009

zdravim z robotky 😅

vsetko naj naj naj prajeme Petulke 🙂 🙂