Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

simka9122008
15. dec 2009

Baby úprimne vám poviem že samej sa mi do toho pečenia nechce, tak počkám na drahého, dvom to pôjde viac od ruky a ak tak aspoň jeden môže byť s deťmi

lenka85
15. dec 2009

teda silvika, v druhom zivote chcem byt vasim psom 😀 😀 😀

lenka85
15. dec 2009

baby a potom zhadzovat tie kila navyse, no naco? a este sa aj narobit🙂))

telinka
15. dec 2009

no ale sak priprava na vanoce a vuna vanocnych kolacikov....to musi byt ,na stedry den kuknem do krabice a tam z jedneho konca secko vyzraneeee 😀 😀 😀

lenka85
15. dec 2009

teli len keby to mal kto vyzierat🙂) u nas smotanova torta to isti, medovnicky a slane tycinky a finito... aj tak ideme na druhy den prec na par dni a u mamy a svokry sa najeme dosytosti🙂))

simka9122008
15. dec 2009
simka9122008
15. dec 2009

idem sa kočky poučiž s malým a zároveň si vypiť kávu, dnes som varila rýchlovku, hrachovú polievku a rezance s tvarohom, no ja som mala chuť na hrianku s maslom a lekvárom 😀 😀 😀

simka9122008
15. dec 2009

poučiť 😝

zrzulka
15. dec 2009

Simi nic si z toho netrob, ja som piekla len medovnicky. Par kuskov dostanem od maminy aby sme mali co polozit na stedrovecerny stol a 25.12 ideme k nasim na obed tak poochutnavam zo vsetkeho trosku..... Ja ani nemam pre koho piect. moj muz zakusky a kolace neje vobec... a ja suche vianocne pecivo tiez velmi nemusim. Skor mama rada kysnute zaviny a pod. U nas moja mama strasne vela pecie a ked sme byvali doma tak vecne polku krabice aj vyhodila co to nikto nejedol....

Pekarky a co tak zvyknete na vianoce piect? Mozno ma nieco oslovi🙂))))) Ja mam velmi rada vinove kolaciky, ako tak zjem linecke a to je asi tak vsetko zo sucheho....

janka1874
autor
15. dec 2009

ja milujem linecké ale k tým som sa ešte nedostala ale snáď sa podarí

bocmanka
15. dec 2009

😵 😵 no ja sa sem v posledných dňoch ani nedostanem...

hektikaaaaaaaaaaaa

idem žehliť vlasy, marko majú v škôlke vianočnú besiedku, bože šak až dnes som si uvedomila, že vianoce sú už budúci týždeň...

tak aj ja, kukla som vás iba zbežne, idem dnes večer miesiť ako divá...
od 26.decembra až do víkendu v novom roku tu bude manželova ségra s rodinou z ostravy, spoločné žúrky a lyžovačky teda hrozia...a veeeeľa jedla

silvika
15. dec 2009

baby za kolko ste si davali tlacit kalendare? jeden kus vas na kolko vysiel taky ten A3 format

simka9122008
15. dec 2009

Silvi, no mne robí jedna známa, taký závesný kalendár, fakt nádherný, jeden za 10 eur

simka9122008
15. dec 2009

Nechcete niektorá upratať, teraz som v najlepšej forme, zajtra môže byť neskoro, dnes som toho stihla až nad moje možnosti, no večer určite odpadnem, ako hnilá hruška 😀 😝 , viete to je tak keď ja sa chytím do pratania, tak to fičí, no ak sa mi nechce tak nepohnem ani prstom 😀 😀 😀

tinyleaf
15. dec 2009

silvika, nas tiez vysiel nastenny A4 10 eur.
pozri si stranky fotolabu a happyfota, maju tam cennik

tinyleaf
15. dec 2009

baby tak ste ma navnadili s tym pecenim. Zatial mam len medovniky, ale vsak co tu budem najhorsia gazdinka? Takze zajtra idem robit linecke, len nemam take formicky, co mi urobia v tom jednom kolaciku este jeden otvor, aby bolo vidiet ten dzem ☹

martinaj
15. dec 2009

ja sa chystam tiez piect, asi zacnem zajtra 😀 vela casu mi neostava 🙂

abetka
15. dec 2009

martinaj- ja som ta dnes videla 😵

janka1874
autor
15. dec 2009

ahojte
tak opica hláci návrat domov ale keby som vedela že je vonku taká abnormálna kosa a ten vietor tak určite sa nikam neide a ani nepomohlo malá aj tak nespí ma už fakt z nej porazí

simi môžeš prísť ku nám niečo ti nájdem na upratanie 😀 😀 😀

martinaj
15. dec 2009

abetka 😅
no ja idem dnes malej kupovat s muzom darceky, pre nikoho zatial nic nemame 😖 a moja fantazia je na bode mrazu 🙄

luculka
15. dec 2009

cafte tak my uz mame uplne vsetko pokupene 😎
piatok ideme na coca cola kamion a potom hned ide MM s malou na vik. k svokre,,takze mozem pokojne este napiect jednu varku pernickov a takých ježkov,,recept od zuchy

simka9122008
15. dec 2009

Tak na dnes končím, mám dosť, už nie som schopná urobiť fakt nič, teraz si púšťam vianočné pesničky, malá mi tu zaspala na gauči, tak idem niečo zjesť

martinaj
15. dec 2009

simi a to ked ti teraz zaspala, tak ti bude spat v noci? 😕 keby mne mala zaspala, tak mame zur az do rana 😀

simka9122008
15. dec 2009

Ja ju dlho spať nenechám, no asi bude somnou pozerať seriály 😀 😝

janka1874
autor
15. dec 2009

ja do 3 mesiacov skončím určite na psychiatrii
toto fakt nezvládam a nemôžem ostravovať každý deň našich 😢 😢 😢

simka9122008
15. dec 2009

Jani, ta čo už zase? 😲

janka1874
autor
15. dec 2009

simi skôr ešte stále sa dá povedať

csikike
15. dec 2009

jani, presne viem o com hovoris, mne tu teraz revu obaja
hana spi iba na mne cez den alebo v kociku, tomi je dnes extremne zly, za vsetko reve a naschval robi zle hanke
a drahy rozmysla, ze zoberie jednu fusku do konca roka maju spravit rodinny dom (kachlickovat, sadrokarton, malovat, podlahy, a nastavenie kuchynskej linky) takze by musel robit aj cez sviatky 😅

simka9122008
15. dec 2009

Jani, ja som myslela že sa to už ustálilo

janka1874
autor
15. dec 2009

csikike aj mne ja už fakt nevládzem