Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

martinaj
23. dec 2009

ahojte 🙂 my ideme zdobit stromcek az vecer, ked mala zaspi, aj tak je muz este do vecera v robote 🙂 a s vianocnym menu si nerobim starost, ideme k mojim rodicom, tam sa zbehneme cela rodina 😀 a bude sranda 😀
mala bude jest asi vsetko, az na salat, ten bude pre nu bez majonezy 😉

martinaj
23. dec 2009

o pol hodku pride muzik z prace a bude s nami 2 tyzdne vkuse 😵 tak sa uz tesim 🙂

janka1874
autor
23. dec 2009

no u nás je fakt vianočná pohoda ja som od rána nezastala mi dookola prala pračka a vešať a podobne pomedzi to som žehlila a Stano je už totla nervný zo Sendy v poslednej dobe je nejaká zlá tak si to viete predstaviť a do toho všetkého pravidelne plače Viky no fakt pohoda akú si len vieme na vianoce predstaviť a mňa už z toho všetkého chytá depka ako to plánujeme zajtra zvládnuť

martinaj
23. dec 2009

jani neboj, zvladnete 🙂 hlavne, ze budete spolu 🙂

simka9122008
23. dec 2009

Veru tak Jani, nejako si to podelíte a zvládnete to, neboj sa, ja sa už tiež nestrsujem 😝

janka1874
autor
23. dec 2009

ale jasné zvládneme len to chce pevné nervy čo už obaja moc nemáme 😀 😀 😀 😀

simka9122008
23. dec 2009

Jani aj mne dnes dochádzali nervy, no drahý mal pri mne pevné nervy, tak sme to zvládli a povedala som si že si nenechám pokaziť vianoce 😀

janka1874
autor
23. dec 2009

no veď to je ten problém že za posledné dni už nemáme nervy na tie cirkusy čo tu Sendy stvára a to už keď moja mama povie že to je nenormálne čo robí tak to už je čo povedať

anina1
23. dec 2009

ja zajtra ešte doobeda idem do roboty tak tu nebudem ...prajem všetkým krásne a pokojné Vianoce, Lukáškovi všetko naj k narodeninkám a Evičkám a Adamkovi k meninám 😉 😵

aadula
23. dec 2009

anina, a ako sa darí v práci? aj tebe pekné Vianoce 😉

simka9122008
23. dec 2009

Anina akde máš vtedy malú?

anina1
23. dec 2009

ďakujem, dobre aadul 😉
simka so Sašou alebo s mojou mamou bola 🙂

simka9122008
23. dec 2009

Aha, tak to si šikulka že už takto zvládaš aj do robotky, mňa to čaká septembri

abbi
23. dec 2009

Ahojte tak mi sme si urobili stedry rodinny den uz dnes. Lebo zajtra cestujeme k nasim a potom sem k nam muzova rodina a my mame radi ked sme sami 😉 tak som kapustnicu uvarila uz dnes, snazila som sa urobit steak ale nepodaril sa nam 🙂 ryba bude az zajtra u nasich. Ale niektore darceky sme uz detom dali 🙂 nechcela som, aby si lego rozoberali u nasich, lebo urcite kopec postracaju. tak este aj teraz stavaju dolu vo svojej izbe 🙂
tak zajtra vyrazame. Prajem vam vsetkym krasne a pozehnane vianoce, extra davku lasky a pokoja 🙂
KRASNE VIANOCE 🙂

janka1874
autor
23. dec 2009

abbi podobne aj Vám krásne vianoce 🙂 🙂 🙂

anina1
23. dec 2009

to ja som zas neni taká šikovná simka, ja len na 4 hodiny denne ale bude to zaberák nastúpiť normálne do roboty zase, obdivujem aadulku 🙂

telinka
23. dec 2009

ahojte kocky a kotata 🙂

tak si to zajtra vseky uzite so svojimi blizkymi najlepsie ako sa daaaaa 😉

aadula
24. dec 2009

ahojte,

Prajem Všetkým krásne Vianoce, prežité v pokoji v kruhu svojich najmilších 🙂

anina niet čo obdivovať, som vyžmýkaná psychicky aj fyzicky, ale musíme vydržať keď treba 😅

martinaj
24. dec 2009

vsetkym vam prajeme krasne sviatky v kruhu rodiny 🙂

csikike
24. dec 2009

ahojte, tiez sa pripajeme a prajeme kazdemu nech ma pod stromcekom to po com tuzi a hlavne zdravu rodinku 😉

simka9122008
24. dec 2009

Ahojte, tak aj mi vám prajeme, príjemné prežitie vianočných sviatkov, plné pohody a zdravia, užite si ich v kruhu rodiny a najbližších a detičkám veľa krásnych darčekov
Nám sa už kapustnica varí, šalát hotový, už iba obaliť rybky a mäsko, dnes je celkom pohodový deň

luculka
24. dec 2009

Prajeme všetkým,,,krááásne,,,pohodove sviatky,,,a hlavne si dnes užie tie iskričky v očkách našich drobcov,,,pri stromceku,,,, 🙂 🙂 Sťastné a Veselé

simka9122008
24. dec 2009

Joj a aby som nezabudla, tak všetko naj dnešnému vianočno narodeninovému oslávencovi lukymu, dnes má výnimočný deň, tak mu prajeme veľa zdravíčka a nech rastie rodičom do krásy a pre radosť
No a dnešným meninovým takisto všetko naj Evám a Adamkom

aadula
24. dec 2009

lukáškovi všetko najlepšie k dvom rôčkom prajeme a Evičkám a Adamkom tiež 😵

janka1874
autor
24. dec 2009

Ahojte
tak začnem po poriadku kapustnica sa varí (aj keď jesť ju ja asi nebudem 😢 ) rybka sa rozmrazuje aj mäsko (akosi sme to zabudli včera vybrať 😀 ) ale šaláty hotové (aspoň niečo) 🙂 🙂 🙂 🙂

oslávencom všeeeeetko naj naj naj Lukymu k 2 narodeninám hlavne zdravíčko a šťastíčko

no a nakoniec
Letí k Tebe darček z neba, je v ňom všetko čo Ti treba: šťastie, láska, pokoj, neha, Ježiško ma rad aj Teba. Každú slzu kvapôčku premení Ti na vločku. Veselé Vianoce!

csikike
24. dec 2009

jani, poniektori by mali asi riadne nasnezene keby to bola pravda 😕

bzuco
24. dec 2009

tak vám všetkým prajem požehnané sviatky, plné šťastia a rodinnej pohody a nech vám kosť v krku neostane 😅 ...detičkám veľa radosti z darčekov 😵 😵 😵

lukáškovi krásne narodeniny a evkám a adamkom krísne meninky 🙂

liluska
24. dec 2009

Ahojte.
Krasne vianoce vam vsetkym prajeme!!!

par foto nasej novej malej:
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

bzuco
24. dec 2009

liluska..no krásna...a aká vlasaňa 😲 😲 😲

janka1874
autor
24. dec 2009

csikike u nás by potom asi boli metrové záveje 😀 😀 😀 😀 mňa ešte aj rozprávka rozplače no hormóny si robia so mnou svoje 😀 😀 😀 😀

liluska krásna bambuľka 🙂