Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
14. jún 2009

no žienky idem ja spať lebo pc sa asi nejako rozmaznal a nechce sa mu makať tak sa na to kuknem zajtra a pridám aj ja

som straaaaašne rada že som Vás všetky spoznala a kedže sme toho po nociach moc nenaspali tak sa lúčim (ale chodbovica bola tiež super 😀 😀 😀 😀 😀 😀 )

anina1
14. jún 2009

ahojte 😉
aj my sa tešíme že sme vás spoznali osobne 😉
ajulka díky, díky, díky 😵
mňa tiež bolí trochen hrdlo 😝

silvika
14. jún 2009

zienky ja som taaak velmi prestastna ze som vas videla aj nazivo a tolke pohromade 😉
luc u nas je tiez strasny hic, som bola ako mechom uderena som sa plahocila po doma parkrat som sa len tak presla z bodu A do bodu B ale jakosik som pozabudla za akym ucelom 😝 😀

luculka
14. jún 2009

😀 😀 😀 silvi,,,,

glorita
14. jún 2009

aj mna teeeda boli hlava,ale boli ma z dobre vydareneho vikendu,tak ma to ani tak nestve 😀

a este som zabudla podakovat csiky za krasne pripravene darceky pre nase deturence.. 😵 😵 😵 ja som kupila taku drobnost a zabudla som na to ,uplne....chcela by som povedat,ze ale ved to na nase deturence pocka do dalsieho stretka,ale ako iste ste si vsimli pri Leovom apetite nehroziii 😀 😀 😀 😀

este pekny vecer a dobruuuu uz dlhu noc 😎

silvika
14. jún 2009

janka teba obdivujem, ze si tak vydrzala tahat ale zasa ked mas tych organov aj navyse ... 😉 mozno vdaka tomu.

aadula
14. jún 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej som pozrela fotečky...ste sa mali iste super...dúfam, že nejaké zážitky hodíte aj do pľacu 😉 napr. či BOCkyna hra bola ..a či ste sa spoznali 😀

my sme nedávno dobalili Paťku....zajtra odchádzajú na plavecký... 😝

luculka
14. jún 2009

glor ked sa natus s Leo hádali,,,to tvoj MM aj natácal ci len fotil??? 😀

aj ja som mala kinder cokoládky pre drobcov,,,,no sme ich poprevázali a doniesli rozropené domov 🙄 😖

silvika
14. jún 2009

glor ... 😀 aspon si dobre poda ked to spapa za vsetkydeticky

ajula25
14. jún 2009

Ahojte baby....
tak sa hlásim aj ja z domu. My sme došli až večer o 19.30 ale mali sme trojhodinovú prestávku v Ružomberku....
Bolo to naozaj úžasné stretko....ja ďakujem vám, že ste prišli.
Fotky sú ako inka perfektné! Ja ešte sťahujem, ale neviem kde ich pridám, snáď na pacasu.... 😉

A nie je to iba moja zásluha. Spolu sme to všetko spískali, no nie? 😉

telinka
14. jún 2009

silvika...ty by si mala zmenit foto v pase..pride mi nejake nevydarene...v skutocnosti si ovela "fešnejšia" 😉

glorita
14. jún 2009

luc,no natacal,to bude ine videjko!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ked sa mi podari najst zajtra kablik z fotaku,hodim vsetko na FB 😵

aadula
14. jún 2009

lucul..ja sa chcem ešte na naše tričko opýtať..u koho skončilo?

martinaj
14. jún 2009

ajul ako veduca zajazdu si to super zmakla 😀 dakujeme 😉

alinka76
14. jún 2009

Bocmankina hra nemala chybu, však? Pytón a spol. 😀 😀 😀 😀 😀

silvika
14. jún 2009

teli dikyyyy 😉

ajula25
14. jún 2009

ale bez účastníkov zájazdu by som nezvládla nič! 😉 som happy že sa to všetko vydarilo, no teda až na to počasie, ale to sme nevedeli my ovplyvniť, no nie? 😉 😉

ajula25
14. jún 2009

nooooooo hra bola super a tie reči kolo toho ešte viac 😀 😀 tatramatka 😀 😝

martinaj
14. jún 2009

no okrem pytonov tam toho bolo este moc 😀 😀 😀

silvika
14. jún 2009

teli kvoli tebe pojdem pokukat madzelov archiv nech si vytiahnem taku kde sa ti budem pacit, ale sak tuto co tu mam som sa fotila cez notebok tak neni s amoc co cudov 😀 at

telinka
14. jún 2009

boc udelujem cenu za "animatorku alias pioniersku veducu roka" 😉

glorita
14. jún 2009

ali,ano,ano pyton,ale jedno mi tam chybalo...skoda ze v aoartmanoch nebola pracka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale ja ..bez komentaru 😀 😀 😀 😀

telinka
14. jún 2009

no som cakala kedy sa tu pracka spomenieeeee 😀 😀 😀

martinaj
14. jún 2009

teli 😀 😀 😀 to sa neda nespomenut 😀 😀 😀

silvika
14. jún 2009

ja moju musim tiez pochvalit, to jako pracku aj snury na pradlo, ze tak pekne drzia pradlo nacisto zvislo. maly hned nahanal macky po dvore vo vani sa potapal chuda v tej sprche sa akosi nevedel dostatocne realizovat

luculka
14. jún 2009

tak uz ste sa dospracovali k tatramatke 😀 😀 😀

silvika
14. jún 2009

teli ale nnei pracka jako pracka tam je skorej caro ta svokrusa ...

alinka76
14. jún 2009

sú určité momenty, ktoré človek nemôže zabudnúť. 😵 😵 😵 😵

luculka
14. jún 2009

glor super,,aj ja hodim zajtra nejake video na FB,,, 😀

luculka
14. jún 2009

ali uz ta niekto vymazal na FB? 😀