Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

alinka76
16. jún 2009

Boc, to vážne idete? Supeeeeer, na koľko dní? Vo štvrtok je tam Lúčnica. Príďte, vybavíme ubytko dakde.

silvika, to ani neviem že tam dakto mal že je lavá v kuchyni. kto sa s tým priznal? 😵

tinyleaf
16. jún 2009

silvika, z toho si nic nerob ze si podla niektorej maminy bola lava v kuchyni 😀 Mne zas nacapili ze pri mne kvety trpia...a ja sa pritom staram o vsetky kvetinky doma s takou laskou...bez nich si svoju domacnost ani neviem predstavit 🙂

tinyleaf
16. jún 2009

a ked sa tu bavite o kulturnych podujatiach, tak od 31. jula do 2.augusta su Terchovske dni, ak by ste sa tam niektora chystali. My mozno pojdeme 🙂

tinyleaf
16. jún 2009

dnes som bola s malym na urologii, pediatricke sa nieco nezdalo, ale nastastie vraj vyzera byt vsetko ok. Este ze s dievcatkom taketo veci nebudem musiet riesit 🙂

huleni
16. jún 2009

ahojte, tak my sme sa celkom zabudli vonku, nakupila som malej take najmensie klasicke gatky ze jej to skusim dat ze mozno ked sa pocika a bude jej to neprijemne tak sa bude aj na nocnik pytat.o))) skusam vsetko kedze tam nechce chodit.o) no a som tajne dufala ze si budem dnes vyberat farbu na malovanie tak MM mi oznamil ze vzorkovnik sa mu este nevratil tak uvidime kedy si ja vobec nejaku farbu vyberiem a to uz nehovorim o tom kedy vobec budeme malovat:o)

telinka
16. jún 2009

no peknucke , krasnucke, milucke mamicky decembrovciatok 🙂

to pomoooooooc bolo za 100 bodov...mozem potvrdit , aj ta bitka lea s natalkou o kocik 😀 😀 😀 leo sa asi bude venovat modelingu , lebo ked som drzala petinu satku normalne mi ukazal ze mu ju mam dat na hlavu a aj jej okuliare vyskusal......hotovy manekyn 😉

luculka
16. jún 2009

😀 🙂 ,,,dnes sme naucili Natus zmurkat,,,,, 😀

tak na to video sa tesim,,,glooor kde je????

ozaj tiny mas zle tricko.,... 😅

alinka76
16. jún 2009

Luc, ja som dnes pochopila, prečo môj malý nechce nič ukázať, musím mu tlieskať, aký je krásny a vtedy všetko ukáže, aj opičku, aj vtáčika, aj kravičku spraví. Opica malá, všetko vie ale nebude len tak zadarmo 😀 😀 😀

huleni
16. jún 2009

no lucul o tom zmurkani to minule nasi naucili niki ked bola u nich a ja v meste a prisla som a ona zacala "zmurkat" privierala oci a rehotala sa a ja ze co jej je..potom mi vysvetlili a teraz ked jej povies ze zmurkni tak zatvori obidve ocka..no ucia sa rychlo tie nase deturence:o)))

luculka
16. jún 2009

cha huleni ale ona nie oboma,,ale normálne jedným ockom,,,, 😀

luculka
16. jún 2009

ali sak komedianti su to aj nati ked nieco urobi,,sama si zatapsa,,,,

ja som dnes mamine hovorila ze jedneho pekneho dna dojde z práce,,,a opýta sa kde som a ja budem v cvokhause,,,, 😀 😔 😔 ,,,to dieta je neskutocne,,,,ja jej nestiham,

huleni
16. jún 2009

no lucul tak to je natus ina sikulka.. 😉

luculka
16. jún 2009

som ju aj natocila,,potom hodim,,,sme sa nasmiali,,,

telinka
16. jún 2009

no svata pravda , keby bola peta take sidlo ako natali tak asi cshudnem aj bez diety....som ju chvilu strazila v detskom kutiku a funala som ako keby som vysla na 5te poschodie 😅 😅 😅
ja mam pri tom mojom decku neskutocny klud 😉

luculka
16. jún 2009

tak tak Teli ,,,,hruuuuza,,,, 🙄

aadula
16. jún 2009

tak ja som glor nestretla osobne, ale mne aj tu príde úplne v pohode a zlatá 🙂

telinka never tomu, že by si schudla...alebo možno ty áno..ale ja sa za Samkom teda dosť nabehám, hlavne vonku a nič 😀

my prvý júlový nemôžeme..ocino nám ide vtedy preč..a druhý júlový ideme na oslavu....ale vôbec sa mi na ňu nechce.... 😝

aadula
16. jún 2009

Samko mi má navreté ďasienko dole z boku, ale až veľmi ..má to také biele žilkovité...môže to mať z toho, že mu pôjde zúbok? som si ani pri jednom zube toto ešte nevšimla..toto by mal byť očný...aj keď ešte stoličky nemá všetky vonku

martinaj
16. jún 2009

tak my sme prisli domov z vonku, mala sa uz kupe 🙂 poobede spala 3,5 hod. musela som ju budit..... zatial som sa hadala s muzom 😠 😠 😠 🤐

centik
16. jún 2009

Mati a preco? zas chcel ist spat? 😀

tinyleaf
16. jún 2009

luculka a ako to teda poriesime s tym trickom? Ja som si fakt nepamatala ci som chcela Matka alebo Martinka, a ake si mi podala, take som si vzala 😉

martinaj
16. jún 2009

ale nechcel ist spat...... len ma vytocil svojim dlhodobym spravanim zase..... ku mne 😢

huleni
16. jún 2009

a co urobil,ci neurobil tvoj manzel?

martinaj
16. jún 2009

to je take dlhodobe nase vzajomne komunikovanie..... a jeho vycerpanost z prace.... ale nemozem si to zakazdym odniest ja....

huleni
16. jún 2009

martinaj neviem teda aku komunikaciu mate vy dvaja ale u nas to je tiez take horsie..neviem co mu je stale je unaveny a pride dom sadne pre PC hra hry moc nepomoze..ale najhorsie na tom je ze u nas hadka nepomoze..on sa proste nehada on sa zavrie a koniec...

luculka
16. jún 2009

tak k tomu spravaniu sa ani ja nevyjadrujem,,,, 😅 v poslednej dobe,,, 😔

tiny,,,chcela si matko,,,ale jedneho martinka mam nejako naviac 🙄

aadula
16. jún 2009

dievčence asi to máte ťažké.... ale určite sa s nimi treba porozprávať o tom...len asi sú tvrdé palice že? ...moj je zas taký ukecaný...že my s komunikáciou nemáme problém..., ale sú dni keď je moc unavený a to zalomí pri telke..zapne si športík a zachrní 😀

huleni
16. jún 2009

no vyzer to ze je nieco vo vzduchu tak sa chlapi divne spravaju..no len ten moj zabudol aj na nase druhe vyrocie 😒 tak snad o rok nezabudne ze je vobec zenaty...

huleni
16. jún 2009

jaj adul posli troska ukecanosti pre toho mojho..on teda mozno ukecany je ale medzi kamaratmi ale so mnou sa mu nejako moc nechce mam pocit..a mne by ta huba slaaa:o))) a fakt najhorsie je ked uz vybuchnem a poviem mu vsetko co ma trapi tak on sa zavrie pusti si pc a ostane dotknuty...no ale snad sa to zlepsi...esteze niki pokeca so mnu bo by som sa zblaznila.O)

martinaj
16. jún 2009

no moj sa malokedy chce rozpravat, vacsinou mi odvrkne, ze sa so mnou nema o com 😠

huleni
16. jún 2009

no baby ostava nam len verit ze to je len obdobie a ze ich to prejde..no lebo ich vymenime:o)))))