Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

alinka76
5. júl 2009

ahojte, tak my sme tiež doma z pekného víkendu a hodila som fotky na FB. zase sme si to pekne užili.
náš drobec zaspal v aute, doma sa prebral, ale bol umraučaný, tka som ho dala do postele a ľudia, spí od 5-tej , ja neviem či nevstane ráno o 3-tej naspatý a pôjde s tatom hnojisko vypratávať, lebo tatko to chce zarána, kým je chladnejšie, nech to potom nesmrdí 😉

martinaj
5. júl 2009

ahojte 🙂
no tak ja som nakoniec vcera isla s mamou k sestre a spala som u rodicov, aspon som nebola sama..... 😎
dnes dosiel muz s malou a ona furt len za mnou beha a chce byt pri mne 😵 😵 😵 tak sa vytesujem

lucia79
5. júl 2009

🙂 ahojteeee
sme späť z týždňovej dovolenky, počasie bolo vynikajúce, malý tiež v pohode, akurát mal nátchu z tej všade prítomnej klimatizácie, o oddychu sa nedá hovoriť, mali sme čo robiť všetci aby sme ho ustrážili...

a tu čo nové? nejaká nová tehula? 😉

abetka
5. júl 2009

jani, nemaj strach. Ked uvidis ten maly uzlicek bude ti jedno co to je 😉 . Ja som to dlho prekonavala, ze ideme mat chlapca, lebo som mala zakorenene kdesi vo vnutri, ze bude urcite aj druhe dievcatko, ale nedala by som ho za ten svet, maznoska maleho 🙂
Alinka, krasne ste mali tie slavnosti
Ja som dnes prvy krat videla malu sesternicu Miriamku a je kludna, spokojna. Uz som aj zabudla ake je to uzasne, take malinke 😵 😵 😵

martinaj
5. júl 2009

jej jani ja som tiez tipovala babu 😀
ja by som tiez rada dievcatko, ked to bude chlapec ja neviem co s nim budem robit 😀 😀 😀 ale podla mna cakam babu 😉 hlavne nech su zdrave 😵

aadula
5. júl 2009

bzučko, iste to zmákneš. 😉 ..len to fakt dali blbo..cez prázdniny 😕

lucia, keby sme niekam šli..asi by ma to tiež čakalo...behať za malým...oni sú takí malí šintri 😀

liluska
5. júl 2009

ja by som tiez chcela viacej babu ako chalana (takze presny opak ako janka) 😀 ...dufam, ze nebudem v utorok tak sklamana ako ty janka 😉

martina, ak bude baba tak tusim si hovorila ze to bude "lili" vsak?

liluska
5. júl 2009

a kde sa stratila luculka? isla niekam na prazdniny?

martinaj
5. júl 2009

no mozno a mozmo saska 😀 este neviem.... alexandru som chcela od malicka a to by oslavovala s vercou, ta by mala narodky a saska meniny 😀
lilus a ty si uz rozmyslala nad menami ?

liluska
5. júl 2009

trosku, zatial len nad dievcenskymi, lebo na chclapcenske pre istotu ani pomysliet nechcem 😀
ale nic coby sa doma lubilo, takze nic oficialne nemame 😒
pockame do utorkana na 3D a tam mozno pohlavie, tak az potom budu hadky o menach 😉

martinaj
5. júl 2009

ja tiez nemam chlapcenske ani pri Verci som nemala nijake chlapcenske na 100%.... pre istotu bol vymysleny Lukas ale je to Verca..... a teraz to proste bude baba 😀 😀 😀 ja mam uplne ale uplne tehotenstvo rovnake ako s Vercou... takze to bude baba 😀 😀 😀

liluska
5. júl 2009

my sme pri lili tiez mali lukasa!!! fakt

martinaj
5. júl 2009

no pekne 😀 😀 😀

telinka
5. júl 2009

janiiiii...tak teda ides v mojich slapajach 😉 ja som v konecnom dosledku rada ze mam babu , lebo to oblecko je teraz nadherne a naucila som sa hackovat 😉 , ale akosi podvedome som chcela chlapca hlavne kvoli petovi ai ani neratal s tym ze to bude baba a aj tie poznamky okolia ze zase baba 😀 nakoniec je aj tak vzdy vsetko ako ma byt 🙂

ajula25
5. júl 2009

čaute
a my máme Lukáša 😀
Jani nebuď smutná. Ja som tiež bola trošku rozčarovaná, keď mi povedali že ďalší chalan...ale potom už pohodka. A keď sa narodil...jáj najkrajšie bábo na svete. Teda aj s Marekom 😉

aadula
5. júl 2009

možno je človek sklamaný pri ultrazvuku, ale keď vám to drobčiatko dajú do náručia...zabudnete na všetko sklamanie 😵

ajula25
5. júl 2009

adulka pravda pravdúca 🙂

aadula
5. júl 2009

bzučko pekné fotečky a s tým psíkom to nemá chybu 🙂

bzuco
5. júl 2009

adulka...díky 😉

anina1
5. júl 2009

vitaj luci doma 😉
liluš luculka išla k svokre na víkend a na nový look 😉

ajula25
5. júl 2009

bzucko pekné fotky. a tie na Mare vyzerajú akoby ste tam len vy boli.... 😉

bzuco
5. júl 2009

baby...nejdete na svadbu???...aha!!!!

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6173729

simka9122008
5. júl 2009

Bzuco mi ideme začiatkom októbra, no neviem aké bude počasie, ale malej treba veľkosť 86

ajula25
5. júl 2009

bzucko mne by boli asi malé 😀

janka1874
autor
5. júl 2009

baby ďakujem za podporu no nič iné mi neostáva len to nejako rozchodiť čo už 😀 😀 😀 😀

bzuco pekné fotky a aj tie šatočky ale my sa teraz na žiadnu oslavu a ani svadbu nechystáme 😀 😀 😀

bzuco
5. júl 2009

ajulka...sme sa zašili 😉 ...inak tam bolo dosť ľudí

janka1874
autor
5. júl 2009

tak sa ide spať dobrú noc

csikike
5. júl 2009

bzuco, a pre chlapca nemas nieco?