Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

tinyleaf
16. júl 2009

abbi, jasne plati, zucha povedala ze pridete okolo stvrtej. Stretns sa zo zuchou a pridete spolu? Alebo prides aj sama a vysvetlim Ti kde byvame?

janka1874
autor
16. júl 2009

žienky ďakujem za podporu najhoršie máme dúfam, za sebou od rána už nemala hnačku a ani teplotu horšie je to že nemôže papať to čo by chcela ako napr mliečko a jogurty stojí pri chladničke a klope že chce papať to je strašné sa na to pozerať že aj by niečo chcela papať a presne to jej dať nemôžem a to čo by mohla to samozrejme nechce

centik určite bude ešte v postieľke ona vo veľkej nechce spať aj včera keď jej bolo tak ťažko som ju cez mreže hladkala ale do postele ani za svet dobre že nie sama vliezla do svojej postieľky preto sme nakoniec kúpili takéto niečo lebo mať doma dve postieľky by bolo zbytočné a toto aspoň vieme prerobiť neskôr

boc peknú dovolenku prajeme

simka9122008
16. júl 2009

Baby nám tu začal nejaký magor teraz vŕtať, no ide ma poraziť a odchádza my jedno koleso na kočíku, dnes som ledva došla z obchodu, no keď sa darí, tak sa darí, neviete my poradiť nejaký nie drahý športový kočík s nánožníkom, no taký kde sa dá dať aj do ľahu, ale tak aby malej neviseli nohy pri tom

janka1874
autor
16. júl 2009

simi veď to reklamuj

no žienky idem ja spať na dnes stačilo a neviem čo nás ešte čaká v noci
dobrú noc a držte palce zajtra majú byť prvé výsledky

zrzuôla ty si sa tuším pýtala že čo jej je tak to zatiaľ nevieme odniesli sme vzorku moču a urobila dr. aj výter a z toho budú výsledky v pondelok ale ináč sa zdá že všetko o.k. takže dúfajme, že len nejaká viróza vraj aj je niečo vo vzduchu

simka9122008
16. júl 2009

Jani to bolo kupované cez internet z Blavy, no kým my ho reklamujú tak nemôžem byť bez kočíka 😒

janka1874
autor
17. júl 2009

Ahojte
tak snáď to najhoršie je za nami dnešná noc už bola v pohode síce sa ešte dosť prehadzovala ale dalo sa aj keď som brutal nevyspatá no nič ľahnem s ňou doobedu
horšie je to jedenie to čo jej dávam nechce a to čo by chcela nemôže

simka9122008
17. júl 2009

Jani, tak to som rada že je Sendyke oveľa lepšie, nejako to vydržte, viem že je to ťažké, ale prejde to a budete mať zase svoje usmievavá dievčatko, ktoré od hladu zje aj klince

janka1874
autor
17. júl 2009

no len ešte som zvedavá na tie výsledky

janka1874
autor
17. júl 2009

jaaaaaj žienky jupíííííííííííííííííííí moč máme v poriadku to je radostíííí hneď som ožila

janka1874
autor
17. júl 2009

nikde nikoho?

martinaj
17. júl 2009

jej jani super 😀
ja teraz bezim rodicom a potom vecer musim balit, zajtra rano ideme 😎

luculka
17. júl 2009

cafte,,,my sme od utorka u svokry,,do nedele,,,je kráásne slniecko,,horuco,,,tak sa chodime kupkat,,aj korcule som oprásila po sto rokoch 😀

jani no fuha chudatko Sendy,,ale snad uz bude dobre 😵

porobil sme aj nejake foto v obili,,,este dnes ideme 😉 🙂

boc prijemnu dovcu,,,a glor super s tým mobilom 🙂 🙂

simka9122008
17. júl 2009

Jani, to je super, sa teším s vami, sa pamätám že aj moja malá mala niečo také minulé leto asi v takom čase tiež grcala a tiež vravela dokina že chytila nejaký vírus vzduchom
Baby a mne sa podarilo opraviť to koleso na kočíku, huráááááááááááá, no aj tak uvažujem o nejakom inom, lebo ten nie je až taký priestranný keď v ňom spí, jej visia nohy 😒 , dajte nejaký typ, ktorý je dobrý aj s nánožníkom

janka1874
autor
17. júl 2009

Ahojte
tak sme sa rozhodli že balíme a vyrážame na chatu na víkend trošku zrelaxovať aj keď hovoria všelijaké počasie ale je mi to jedno hlavne že vypadneme

simka9122008
17. júl 2009

Super Jani, prospeje vám to trochu vypadnúť, užite si to, hlavne v zdraví

janka1874
autor
17. júl 2009

ďakujeme simi teraz sme vstali ideme sa zbaliť a fičíme

simka9122008
17. júl 2009

Oki tak dávajte na seba pozor a potom sa ozvite

ajula25
17. júl 2009

čaute
jani tak som rada, že Sendy je lepšie. Užite si chatu.... 🙂
Mati aj vysi užite dovolenku 😉

janka1874
autor
17. júl 2009

fakt mati užite si dovolenku
no ja idem baliť tak sa zatiaľ majte

zrzulka
17. júl 2009

Uzite si to na chate janka🙂Aj ja by som niekam vypadla, sme vsak do nedele bez ocka:(((

Kocky aj vase deti maju potnicky? Michaela je cela vyhadzana. A nechapem z coho v byte beha len v plienke a von tiez len nalahko:(((

telinka
17. júl 2009

ahojte 🙂

zrzul , peta potnicky nema , ale je u nas straaaaasne vela komarov , takze ma pre zmenu stipance , ktore si do krvi rozskrabava ☹ je opalena ako keby dosla od mora a to ju poctivo natieram...je proste dobry fototyp 🙂
dnes si 1x rozbila koleno 😕
som z nej uplne mimo ako tento tyzden zacala rozpravat vo velkom 😅 normalne si odrecituje kolo kolo mlynske , ked tancuje s babikou , ale na poziadanie veru nepovie , len tak mimochodom pri hre 😵 krici po babach spieva si "ajaja kukuku , sedela som na buku 😀 neskutocny pokrok fakticky zo dna na den 😵

simka9122008
17. júl 2009

Teli aj moja sa nejako začína rozkecávať, tiež len zízam 😲

abbi
17. júl 2009

ahojte.. no teli skveleeeee, ale vobec ma to neprekvapuje, ze je taka sikulka, ved ma byt po kom 😵 😵

tak my sme mali dnes take mini stretko. Zucha, ja a Tiny 🙂)) boli sme najprv na zmrzke zo Zuchou a detmi , potom u TIny na dome a bolo super.. ja som Tiny videla prvy krat, tak bolo mile sa s nou zoznamit...

telinka
17. júl 2009

abbi a kde je nejaka fotodokum???

simka9122008
17. júl 2009

Veru Abbi kde sú nejaké fotky, sem s nimi

abbi
18. júl 2009

no baby ja neviem ci su nejake foto ☹ ja som fotak zabudla doma, a tusim TINY nieco odfotila, ale neviem, neviem ...

inak krasne dobre ranko vam vsetkym prajem 🙂 🙂

ajula25
18. júl 2009

čaute
my ideme dnes ku mojej babke na dedinu trocha. tak zajtra sa ozvem potom. vidím, že všetci asi dovolenkujú ako je tu prázdno...
tak to už všetci vo velkom budú kecať a ten môj bude furt len eee
ale dnes povedal papa a ukazoval na lampu 😅
abbi tak je faj, že ste sa mali dobre.

Košičanky už aj my sa musíme niekde na kupku stretnúť 😉

ajula25
18. júl 2009

jo a včera sme boli sa trošku počvachtať, tak bolo to super. Hlavne Lukáš, ten je vodník. Marek je bojko....

tak sa majte krásne. Pekný víkendík všetkým. pa 😉

simka9122008
18. júl 2009

Kočky kde ste všetky? 😲 😲 😲

tinyleaf
18. júl 2009

Ahojte 🙂
Tak som pridala par fotiek z nasho stretka so zuchou a abbi, aj ked vela ich nie je 😉
kocky, som rada, ze sme sa stretli a spoznala som aj Teba, abbi 🙂

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...