Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

simka9122008
17. aug 2009

Dobré ránko všetkým, tak mi sme už aj späť s nákupu a dnes som sa rozhodla prvykrát urobiť žemľovku, tak držte palce

janka1874
autor
17. aug 2009

no žienky ledva som Vás preehla ani som poriadne neprečítala nejako nestíham aj teraz balíme veci na jeden deň a ideme k našim lebo babka bola v ma´darsku a nakúpili toľko ovocia na zaváranie že nestíha tak jej idem pomôcť tak zas nebudeme celý deň doma

anina1
17. aug 2009

dobré ráno, aj my sme sa už dávno vrátili z nákupu 😉
a už máme vonku 19 zubov

simka9122008
17. aug 2009

fúha Ani to je dosť, moja má 14 a 2 jej teraz idú
a konečne ideme vo štvrtok do Tiszaujváros sa kúpať, hurááááááááááááááá

aadula
17. aug 2009

ahojte,

tak víkendové výletníčky sú už doma 🙂 a iste pračky o život perú 😀

my sme dnes dlho spali, všimla som si, že malý dobre spinká ráno keď je náš ocino v nočnej, asi ho chrápaním nebudí 😀 My ideme na nákup až teraz, nemám už jogurtík pre Samka, len akurát pozerám, že sa beťár pokakal 😠 😝

silvika
17. aug 2009

jeeej ako sa tu stretavate .... ake pekneeee. nas netusim kolko zubov ma, cikanie nic nove, akurat ze uz nespava v kociku ale aj tak musim byt s nimv posteli kym zaspi, takze hodinu a pol kym zaspi na obed A POtom supky supky po robote kym sa zobudi, jasne ze sa mi zadari aj mne zalomit ... hold to ta "nevyhoda" ze nevie spavat sam.

martinaj
17. aug 2009

ahojte 🙂 my sme sa boli v sobotu kupat v madarsku 🙂 bolo velmi pekne 🙂
vcera tu bola svokra ale nejako som to prezila 😀

alinka76
17. aug 2009

anina, to vám už idú zadné stoličky? ste nejaké akčné, my máme zatiaľ 12 zubov, čakáme na prvé očné.

anina1
17. aug 2009

ali nie idú ale už vyšli, už iba jeden chýba 🙂
malá mi vytrháva klávesy z noteboku a teraz sa mi zle píše 😝

silvika
17. aug 2009

jeeejda ani ani nehovor, nas tiez beha so sorbovakmi kazdu chvilu okolo niecoho a najnovsie ma novy vydobytok jeho jazykoveho okienka, vydava taky zvuk ako keby jodloval, nas ma ocne aj stolicky ale stolicky len jedny ale dohromady neviem kolko ich je 😝

anina1
17. aug 2009

silvi aj moja behá so šrobovákmi 😀

simka9122008
17. aug 2009

tak žemľovka je skoro hotová, joj ako tu rozvoniava

silvika
17. aug 2009

inac ani ty mas tuto druhu babo asi za chalana, co ju tak sledujem.,

silvika
17. aug 2009

ale uz pisem jak hotentot ani to nejdem opravovat sak snad chapete co tym chce silvia povedat 😝 😉

luculka
17. aug 2009

cafte tak my uz máme 15 zubkov,,,a 16ty,,,nás poriadne trápi,,,,je jedovitá az des,,,

v sobotu sme boli doobeda na ranci,,som cakla ze padne do postielky,,,ale ona nie,,od piatej ráno bola hore,,,celý den nespinkala,,,,a o pol deviatej vipila mlieko a bola KO,,,,

no dufam ze coskoro nam zubok vylezie lebo je to hrozne ako nam dava tento zabrat 🙄

aida
17. aug 2009

Ahojte my zajtra rano odchadzame do Zoo Zlin dufam ze nam cestu drobec vydrzi lebo tak dlho v aute este nebola.
My kecame uz skoro vsetko a hlavne ked jej poviem aby nieco zopakovala tak hned zopakuje minule sme sa nasmiali som povedala ze nech povie redbull a ked to povedala tak to znelo ako nadavka. (jebo( 😀
A mladsia sesternicka oni su kazdy den spolu tak ta vsetko povie po nej ma len 1 rok a 1 mesiac a keca a keca.

simka9122008
17. aug 2009

Aida, no tie prvé slová sú najmilšie, na nich sa aj človek najviac nasmeje 😀 😀 😀

ajula25
17. aug 2009

ahojte
ja som dnes upratovala od rána. no konečne to tu nevyzerá jak u cigánov.... 😅

nám idú spodné očáky a tiež je taký nervný že nenormálne. k večeru už to nie je na vydržanie. a kaká aj 5x denne. no a toto mi lezie na nervy ešte viac. Už nech má tie zuby všetky a je pokoj.... 😔

bocmanka
17. aug 2009

🙂 zdravím všetky výletníčky...
do antona na poľovníkov sa pridávame aj my.. 😀
elinka práve poslala sms, že sú už doma, tak sme si to tu užili....
teraz sa jej bude čkať, čo ju budeme všetci spomínať...
alinka, nič som nescenzurovala na fb, šak mi tam nie je vidieť gaťky pod sukňou 😀 😀 a s ksichtom už nič nenarobím, takže ok..
ja tiež pridám nejaké fotosky, to budú zase z iného súdka....ty budeš cenzúrovať..xixixi 😀 😀 😀
😨
tak neviem čo sa deje, ale kamoška mi volala , že má syna so 40kami teplotami na infekčnom v nemocnici, má 7r ako matej, a podozrenie na mononukleózu...
a ďalšia mala zajtra so synmi odlietať do usa, kde žije, a s tým mladším skončila cez víkend na jis-ke, tiež teploty vysoké a ten má len 2 roky..

bocmanka
17. aug 2009

🙂 elinka...rovná sa telinka...som ju premenovala

simka9122008
17. aug 2009

Ty kokso, Boc to je strašné, chúďa deti ☹

huleni
17. aug 2009

ahojte...boze to je len hrozne citat ked su tie deti chorucke:o( my sme boli vonku nikola sa do takeho placu zobudila a uz robi"poriadok" sedi na stole a uraduje..a ked sa jej spytam ci robi poriadok tak ze ano 😀

telinka
17. aug 2009

aaahojte 🙂
tak sme doma z vyletu , petka si cestou naspat schrupla 1,5 hodky tak sa celkom fajn islo 😉 vecer pridam aj ja foto na FB , ale ako ste videli od alinky bolo supeeeeer 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tinyleaf
17. aug 2009

ahojte 🙂 Ja som Vas este prisla pozdravit s bruskom, lebo zajtra nastupujem do nemocnice a poobede by som uz mala mat v naruci male babatko 🙂

simka9122008
17. aug 2009

tiny drž sa, budeme na teba myslieť 😵

ivana26
17. aug 2009

jeeej tiny, drzime palce 🙂
dlho som tu nebola, tak vobec neviem co mate nove, vobec nestiham, tak maximalne facebook 🙂) sme ok, adam uz hovori vela sslov, stale opakuje vsetko co pocuje 🙂
ja som dnes dostala svoju prvu vyplatku, teda len preddavok, ale som stastna ako blcha 🙂

simka9122008
17. aug 2009

Ivi som rada že sa ti darí aj malému nové slovné pokroky

janka1874
autor
17. aug 2009

ahojte
tak sme konečne aj dnes úspešne doma a som hotová 😀 😀 😀 no hlavne že sme aj babke pomohli veď to aj pre nás zavára tak sme pracovali o 106
v podstate som Vás prečítala len ešte musím kuknúť fotky ak sa k tomu dnes ešte dostanem 😀 😀 😀
rozprávacie pokroky nemáme žiadne a ani nočníkové kedy ako sa nám darí takže u nás je vlastne všetko po starom

tiny budeme držať palčeky a čakať na správy 😀 😀 😀 😀

aadula
17. aug 2009

ivka to je super a ako sa ti darilo prekladať na slovensku?

alinka, boc a telinka..pekné fotky 🙂 🙂 🙂

huleni
17. aug 2009

ahojte tak ja som popozerala fotky no muselo vam byt super:O)
tiny tak pekne si to napisala , ...drzim paste nech je vsetko ako ma a tesim sa na foto:o))))
a ivka ked som si na fb precitala ak osa tesis z prvej vyplaty tak som sa tesila akokeby sa jednalo o moju:o))) tak super.o))) len nech sa ti tak dari aj nadalej:o)