Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
9. sep 2009

Ahojte
Martinkám všetko naj naj naj k meninám veeeeľa zdravíčka a nech detičky počúvajú 😀 😀 😀

silvika
9. sep 2009

jeeej aj ja zelam martinkam peknu oslavku 😉

martinaj
9. sep 2009

ahojte 🙂
dakujem baby 😉

glorita
9. sep 2009

vsetko naj Mati 😵 😵 tiham v poslednej dobe MK,kedze neustale pendlujeme medzi ba a chalupou,ale coskoro sa to sand tymi dlhymi vecerami zmeni....u nas smesnocnikom nepokrocili,ale mamina jelenivaaaa,ale rozropraval sa troska viac...uz aj dakujem ce;mu sem tam celkom slusne vyjde 😀

ajula25
9. sep 2009

ahojte
martinka všetko naj naj naj k meninkám. 😉

tinyleaf
9. sep 2009

aj odo mna gratulacia Mati a inym Martinkam 🙂

janka1874
autor
9. sep 2009

ach žienky asi som fakt neschopná matka neviem kde robím chybu ale už ma chytá riadna depka zo všetkého
Sendy ani za svet nebude rozprávať a aj odplienkovanie nechápem to už sa zdalo že všetko bude super a zas také plné nacikané nakakané plienky keď vstane že hrúza no čo ju mám dať spať bez plienky bože ako by to dopadlo to v čom by spala fuj ja fakt neviem ale keď je hore tak je viac menej bez plienky a už len málokedy je nehoda
ja som asi fakt total neschopná matka to ako chcem aj druhé vychovať 😢 😢 😢
nič ju nedokážem naučiť
no tak som sa vykecala a idem skúsiť aj niečo urobiť

silvika
9. sep 2009

no my sa hlasime zasa s teplotkou 38.7 bez odratania, suchla som mu cipok uvidim ako bude po vyspani sa, ani neviem co kde mohol chytit sak nikto nic nema mali sme zacat kurz plavania tak hold na prvej hodine budeme chybat

veva1
9. sep 2009

joj jani to co mas za naladu??????????????
nedepkuj,sak niektore deticky spinkaju s plienkou aj do 4 rokov.To sa neda len tak naucit,pride na to sama.Netlac na pilu 😉 A recove centrum sa tiez formuje u kazdeho svojou rychlostou,to nema s tebou nic spolocne. 😉
zle by bolo keby sendy rozpravala a ty by si ju ignorovala ,alebo zahriakovala nech je ticho,to je podla mna neschopna matka

veva1
9. sep 2009

silvi u nas vsetky deti mali tu trojdnovu horuckovu virozu. Na treti den horucka ustupila a cele dni okrem nej deti nemali nic

csikike
9. sep 2009

jani, klidek, nemozes po nej chciet vsetko naraz...
ved sendy je krasna, zdrava babulka, ktora spinka 2x denne a nevracia...
proste to chce klidek, su natom aj horsie... a neboj, aj rozpravat zacne, nie je to nic neobvykle, a tie plienky, tiez nie je na tom zle, ved cez den ma len obcas nehodu, to je super, uvidis, ze sa to casom samo spravi, len treba trocha trpezlivosti a neporovnavat s inymi detmi... kazde ma svoje vlastne tepmo, tak isto v chodeni ako aj v kecani a bezplienkovani, a to nie je tvoja chyba ani znak toho, zeby si bola neschopna matka... ver tomu, ze vsetko robis OK, ved davas Sendy to najcennejsie co moze mat, tvoju lasku 😉

silvi, zeby zubky?

telinka
9. sep 2009

silvi , aj pet
ra mala taku teplotku ale len v noci a rano bolo vsetko ok....mozno nejaky slaby zapal s ktorym sa alexik sam vysporiada , ale to plavanie samozrejme neprichadza do uvahy 😒

janiiiii ty co zase vystrajas?????taketo depky mozes chytat ked bude mat sendy prinajmensom 2,5 roka a nie teraz 😉 si uvedom ze tieto zbytocne stresy neprospievaju viktorii eme , neboj nic este ta zo sendy bude casto boliet hlava ked tu pusu potom nie a nie zavriet a bude stale kecat jak "kavomlynek" 😵

silvika
9. sep 2009

no neviem co to ma, papa rovnako kaka zatial v norme vymysla tiez dost akurat von sa netaha .... chuda ska ani jarmek nestihne ... 😝 a nas ani nerozprava ani sam neje, serbel ani vidiet nechce aaale hlavne ze si rozumieme a sendy co citam je take dorbucke dievcatko, ze sa musis tesit ze ju mas ci uz bude druha rovnaka alebo uplne odlisna ... keby uz bola sikovna ako tot peta pripadne v behu ako leo, by si sa inac nabehala ... ved tie uz maju grify skolkarov a nie nadarmo sa skolkari drzia za ohradou pod dohladom skolenych tiet 😉

silvika
9. sep 2009

inac sestranicke vcera dostala vypoved pred nastupom do prace po materskej, aaakoze je mierne sokovana, dufam, ze nas to vacsinu obide takyto "socialny" pristup k zamestnancom po rodicovskej 😲 😝

telinka
9. sep 2009

no to je teda pekne svinstvo silvi 😠

nebojte nic ked bude mat tretie dieta tak ako ja 10 rokov po druhom , bude tiez take sikovneeee....pretoze do nej hucime vsetci , vsetko jej ukazujeme trojmo....ja +jej dve starsie sestry tak sa to na nu skor nalepi...ma viac podnetov , je to potom na tom decku poznat 😉

telinka
9. sep 2009
https://www.youtube.com/watch?v=HcMYweMAlnU

u nas je teraz elmo /chvalabohu/ v uzadi a peta zboznuje tuto pesnicku 😀 vola ju štatitika 😅

silvika
9. sep 2009

teli nas pri elmo zacal plakat a este hippo and dog, ten ho rozplakava hned ako spustia 😝

ajula25
9. sep 2009

teli to odkial si vyhrabala, takú pesničku 😀

Jani nestresuj. Ako ti už písaly kočky, Sendy je krásne, zdravé a spokojné dieťa. To ostatné príde nejako samo. Ja som to nechala na Lukáša. Taktiež nerozpráva, nenočníkuje, dokonca ani počas dňa...takže ste na tom omnoho lepšie. Si skvelá matka. Už len preto, že si robíš takéto starosti. Zlé matky si takéto výčitky nerobia 😉 Takže, nohy v teple, hlavu v chlade a už si nerob starosti s rozprávaním a odplienkovaním. Aj to raz príde 😉 🙂

ajula25
9. sep 2009

No a pesničky? u nás je v poperdí furt tá bebe lilly a halo dziadku.... 😀

ajula25
9. sep 2009

ty kokso. to čo som napísala? že písaly? Pane Bože! oprava: písali! 😲

janka1874
autor
9. sep 2009

no žienky asi mi hormóny trieskajú riadne do hlavy ja neviem ja si uvedomujem že Sendy je v podstate úžasné dieťa vlastne ani sama neviem čo by som od nej hneď nechcela možno mi len riadne zašibáva lebo sa obávam že dve zvládať nebudem ja fakt neviem už som sa aj vyrevala a vlastne ani neviem prečo

simka9122008
9. sep 2009

Jani, kľud, vyplač sa, vykrič sa, nech sa ti uľaví a všetko bude dobre, neboj sa, hlavné je že je Sendyka zdravá a všetko ostatné príde samo, nechaj tomu voľný priebeh

janka1874
autor
9. sep 2009

silvika a Alexikovi nech to rýchlo prejde možno je to len nejaká viróza pokiaľ mu nič iné nie je

a ďakujem za podporu

abetka
9. sep 2009

ahojte.
Konecne som sa ku vam dostala.
JAni, pihoda, klidek 🙂 . Neboj. JA viem, ze to na cloveka dolahne a zacne premyslat aj nad tym, nad cim netreba.
Ja mam tiez vycitky a vela krat a tiaz krpaty nerozprava a neposlucha. Aj teraz ked je v sanatoriu si vsetko vycitam, ze kde som urobila chybu, ale ver je to uplne zbytocne. Nepomoze to tebe a ani tvojim babam. Jednoducho, ked to pride, tak budes riesit veci za pochodu. Neboj, zvladli to ini, zvladnes to aj ty. 😉 .
Si vyborna mama!!!!!!

silvika
9. sep 2009

baby ako skoro sa moze dat po sebe cipok do teploty ? po 6 hodinach ? ci 8? sak mu zasa vyskocila na povodnych 38.!6

abetka
9. sep 2009

myslim silvi, ze po 6 , ale nieco sa mi zda, ze aj po 4

silvika
9. sep 2009

tusim kombinacia panadol paralen sirup cipok jaaa to vzdy pozabudam

csikike
9. sep 2009

silvi, ten isty po 6 a kombi po 4

silvika
9. sep 2009

uhm diky csiki v akejkolvek forme kombi hlavne aby bola ina znacka ale treba tekutinu striedat s cipkom?