Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
16. okt 2009

on učí myslím španielčinu ale fakt si nie som istá a uvidím ako budem dve deti zvládať nie to ešte študovať 😀 😀 😀 a to by som asi skôr anglinu potrebovala lebo už ani základy neviem ☹ hanba mi

ajula25
16. okt 2009

ahojte
abbi skoro sa uzdravte obaja. 😉

ja tu vypekám pizze, lebo o 16.00 prídu decká Marekovi gratulovať. Tak som urobila tortu z palaciniek a mini pizze. Dúfam, že im bude chutiť, aj keď viem, že keď budú mať slané somariny, tak ani nebudú chcieť jesť iné. Ale tak vymyslela som na nich fintu. Trotu budú jesť z tanierov len pusou. Bez rúk....som zvedavá, či sa im to podarí. No a mám ešte jednu hru. Každý sa bude mať za úlohu nakresliť so zatvo renými očami. Myslím, že to bude fajn zábava. A potom to nechám na nich.

martinaj
16. okt 2009

ajul, to bude oslavovat narodky?

bocmanka
16. okt 2009

🙂 ajul, taká animátorka z teba..
keď si založím agentúru na detské párty tak ťa beriem...to by som chcela raz robiť..

martinaj
16. okt 2009

akurat mi volal muz, ze aj zajtra musi ist na par odin do roboty 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 som strasne vytocena 🤐

luculka
16. okt 2009

caftelllno anina tiez pije mala dost mlieka,,,aj nasa o pol desiatej kasu,,,a o pol tretej nutrilon,,,a potom si pýta aj o pol osmej ked sa zobudi ale to jej uz nedám,,,,musi pockat na chlebik,,,,

tak dnes odisla s tatinom k babke do nedele,,,tak mam free,,,teda ako sa to vezme,,,chcem stihnut nejake velke upratovanie co pri nej nestíham,,, 😒

bocmanka
16. okt 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

jeeeeeeeej

lucul, to by aj mne bodlo...
poodkladať deti na víkend 😀

luculka
16. okt 2009

boc,,,no dobre to padne 😀
a odkoho si objednávala nextik????

luculka
16. okt 2009

super fotka,,,malaá aká parádnica,,,,

simka9122008
16. okt 2009

Ajula, Janka, tak ako prídete v pondelok, dajte mi prosím vedieť, ja idem teraz s malou trocha von, zároveň mi treba ísť na poštu a po malého, tak večer si vás dočítam
Ajul, príjemnú oslavu, že Marekovi prajem všetko naj aj keď neskoro ale predsa 😵

abetka
16. okt 2009

cafte. JA som tyzden nemala net, tak vas zdravim.
Dnes Alzbetku ockovali do oboch ruk, tak mame doma vazneho pacienta a Tomas v sanatoriu celkom fajn, ma aj parafim a aj magnet, tak to snad pomoze

janka1874
autor
16. okt 2009

tak žienky Sendy sa ani dnešného obeda nedotkla ja už som fakt zúfalá dnes za celý deň zjedla jeden jogurt + jeden kúsok jablkového koláčika a nič viac a na obed som jej robila francúzske zemiaky ale ni sa nedotkla teda 2 krát dala do úst nech som presná pomoooc ja už neviem čo vymyslieť ani hrozno nechce a to ho má veľmi rada a keď pýtala pri chladničke tak si vybrala akurát šľahačku no smola to jej fakt nedám ☹ ☹ ☹ ☹ už neviem čo robiť ☹ ☹ ☹

janka1874
autor
16. okt 2009

jeeeej moje dieťa sa zatiaľ čo som písala pustilo do tých zemiakov asi už je fakt hladná ale ja jej fakt nemám čo iné dať a už ani neviem čo navariť aby to vôbec jedla

abbi
16. okt 2009

abet ahoj. a co je Tomaskovi, ze chodite do sanatoria? asi mi nieco uslo 😕

jani, len nech papa 😉 😉 lucul to ticho ti bude ozaj zavidiet 🙂 🙂 my s muzom snivame aspon o 3 dnoch sami niekde 🙄 🙄

janka1874
autor
16. okt 2009

no veľmi tomu neublížila ☹ ☹ ☹

silvika
16. okt 2009

jani ani s vami nepapa? nas ma pri jedeni knizocky a casopisy a citame o dusu niekedy si vezme aj auticko nejake a vypyta sa hore do stolicky a pri jedeni sa bavi

janka1874
autor
16. okt 2009

nie len diriguje že mama a tata papa a to rozpráva dookola ale jesť nebude no to u nás tiež fungovalo chvíľu že papala a dávala aj babike papať ale už to nezaberá

janka1874
autor
16. okt 2009

už normálne sa obávam že pri mojom šťastí v poslednej dobe ešte zas v nemocke skončíme kôlo tomu jedeniu

silvika
16. okt 2009

hlavne ju asi teda nenut ja nasmu poponukam on si vyberie no niekedy nic moc tomu neda ale vzdy tam porozkladam kade co ale s tatom sa naucil jest

silvika
16. okt 2009

a uz kaka dobre?

abetka
16. okt 2009

abbi- no chodime tam asi od konca augusta a polali nas tam pre chodzu na spickach.Mam pocit, ze chodi len po prstoch, hlavne ked je bez papuciek, je to velmi vyrazne, ale snad to vsetko nam pomoze.
Jani- ja som malemu nasadila Pikovit a to mu trosku zvysilo chut do jedla

janka1874
autor
16. okt 2009

áno silvika to už dávnejšie je v pohode tam nám pomohli asi tie probitické kvapky tie bio gaja alebo ako sa to píše
abetka a ten pikovit je vlastne čo to sa dá kúpiť bez receptu?

simka9122008
16. okt 2009

Jani Pikovit sú také vitamínky, sú na voľný predaj, tiež som už o tom počula, že sú dobré na zvýšenú chuť do jedla, keď sme mali v jedení krízu, tiež som o nich uvažovala, no potom sa slečna rozjedla

simka9122008
16. okt 2009

http://noviny.joj.sk/zo-zahranicia-australia/16...
Ste to videli, strašnéééééééééééééééé

luculka
16. okt 2009

hrozne video,,,,no des,,,ale pripadolo mi to take divne,,ako dlho ten kocik isiel,,,a oni nan pozerali,,,, 😕

janka1874
autor
16. okt 2009

simi tá stránka mi nefunguje ale videla som to v správach no fakt tiež mi bolo divné že si nevšimla že sa pohol kočík

centik
16. okt 2009

ahojte,

Ajul tak ako dopadla detska oslava?

hrozne video 😒

janka1874
autor
16. okt 2009

tak moje dve lásky išli do obchodu kúpiť slečne sunár a plienky a ja som im zatiaľ urobila krupicu len neviem či slečna vôbec ochutná ale aj keď nie zje tatik a pôjde spať hladná čo narobím

abetka
16. okt 2009

ja som deti ulozila a nas zacina strasne do kazdeho zaparat a ma chut na bitku 😅 To je des. Malu uhryzol az ma modrinu a to musel na dvakrat, lebo prvy krat sa mu nepodarilo riadne sa zahryznut, tak skusil znova 😠