Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

luculka
5. nov 2009

cafte no dnes ked som bola v obchode neico davali v radiu ze jedno dieta zomrelo,,len este neni potvrdene ci na prasaciu 😕 😕 😕

ja sa normálne bojim,,,ani nebudem chodit s malou na tie cvicenia na fit loptách,,, 🙄
dnes som kupila nejake nalepky na stenu este tak snad uz tu izbu dokoncim nejako

zrzul tak pekný vikend prajem,,,,uzi si to 😎

centik
5. nov 2009

ahojte,
Jani vitajte doma 🙂 prajem Ti nech ta rychlo prejde depka a vela vela mliecka a Viktorke nech je zdravucka 🙂

Lucul myslim ze to neni potvrdene, vraj u toho chlapceka ide skor o zanedbanie starostlivosti...

abetka
5. nov 2009

jaj , ale to tu viazne.
Jani ,kde si???? Posielame vela pozitivnej energie

telinka
5. nov 2009

a kde ste vsetky???
ja idem ulozit petu , stale tu poletuje s babikami oblecenymi v jej veciach 😀
baby nestresujte sa stale s tou chripkou....vela ludi ju malo a ani o tom nevie....media z toho robia aj to co nieje...podme sa stresovat az to bde aktualne 😉 😉 😉

janka1874
autor
5. nov 2009

čaute žienky
dnes som sa sem nejako nedostala
noc bola super vstávali sme len 2 krát a aj to som ju raz ja vybrala a dala jej papať tak v polospánku len nech mám mliečko
a aj depka postupne ustupuje to asi hormóny
a ďalšia super správa dnes som sa postavila na váhu a žienky 10kg je dole normálne som skoro odpadla na váhe len nech mi to takto funguje ďalej
dnes sme to zvládli super bola tu pre istotu moja mama na celý deň, ale bolo to v pohode a zajtra plánujem ísť povybavovať lekárov a podobne poriešiť rodný list a tak podľa možností ako malá bude zvládať bez maminy
na dnes sa asi lúčim nejako by som stále len spala som ešte asi aj slabá po všetkom

simka9122008
5. nov 2009

Tak to je super Jani, len tak ďalej, gratulujeeeeeeeeeeeeeem

luculka
5. nov 2009

no super,,,tak to zvladate,,,, 🙂 🙂
u nas sa este pozera krtko 😝 😝

janka1874
autor
5. nov 2009

tak tu sa už vo veľkom spí celá rodinka a chystám sa aj ja 😀 je sto síce skoro ale som ešte dosť unavená

telinka
5. nov 2009

a dokedy ste rano chrnali ked je natalka este cula??? 😅

telinka
5. nov 2009

jani tesime sa na dalsie foteckyyyy 😀 a vyfot aj tu vonuuuubabatkovskuuuuuu 😵

janka1874
autor
5. nov 2009

telinka drahý odkazuje že pošle v sáčku tú vôňu ak chceš 😀 😀 😀 😀 😀
no už fakt idem dobrú noc

abetka
5. nov 2009

jej, jani super.
no len fot. Som na vas zvedava
A ako Sendy?

luculka
5. nov 2009

chrnali sme do siedmej,,,,a poobede zaspala o pol druhej az 😝 ,,,do tretej

jani fot fot,,,,, 😀

telinka
6. nov 2009

breeeeeeee raaaaaaaaanecko 🙂

noooo tak huraaa raz som aj ja prvaaaa 😀 😀 😀
ale to len preto ze som MM vybavovala nejake objednavky , tak som nakukla 😅 😅 😅
tak vam prajem prijemny den dievcataaaa 😵 😵 😵

ajula25
6. nov 2009

ahojte
tak sa hlásim po troj-dňovej odmlke. Skolili ma teploty. Som na atb, ale už mi je lepšie. No čo už. Dávno som nebola chodrá. Iba ma stále ešte bolí hrdlo.

Ako sa tu mávate? Ste popísali hojne, nemám čas teraz čítať, len pozerám že objednávate vo veľkom. Ja neviem ako zvládneme vianoce finančne. Ai si vezmem nejakú pôžičku,. 😀

tak sa zatial majte. večer sa ohlásim. 😉

martinaj
6. nov 2009

dobre ranko 🙂
jani super spravy 🙂 aj s tymi kilami je to parada 🙂 snad sa aj mne bude tak darit 😅

huleni
6. nov 2009

ahojte...no ked to citam s tymi kilami tak mi neostava asi nic ine ako druhe babo 🙂 ..lebo mne sa nejak nedari schudnut 😖 ale nejako mi zatial postacuje nikola:o))
baby chcem sa vas opytat kde ste kupovali tie co mate pre deticky take " posedenie " ze stolik a stolicky okrem ikey kde este mam pokukat? chcela by som nieco za nejaku normalnu cenu kedze neviem ci ju to vobec zaujme,ale tak aj v ramci toho ze jej chcem zacat zariadovat izbu, tak len ci neviete nieco poradit.o)

bocmanka
6. nov 2009

🙂 huleni,
okrem ikea..my cez víkend skladáme hrací kútik z ikea pre romy, tak ti pofotím
majú napr. aj stolík a stoličky v nábytku galan v ba, ale len stolička stojí tisícku
podľa toho koľko chceš investovať.. 😀

telinka
6. nov 2009

huleni my mame tiez len z ikea tie obycajne drevene , len sme nalakovali ale maju dobru nosnost.....od zaciatku na stolicke sedavam aj ja + peta na kolenach a este je celaaaa 😀 😀 😀

huleni
6. nov 2009

tel a prosim ta kolko stoja tie obycajske z ikea? sa chystam manzela nahovorit ze by sme sli niekam popozerat tak nech som v obraze s cenami:o) a boc ty pekne pofot uz sa tesim urcite to budete mat prekrasne:o)))

simka9122008
6. nov 2009

Ahojte, tak ja som sa od rána nezastavila, malý vstal ráno s boleťou hrdla a teplotou, tak namiesto školy, sme klusali k lekárke, našťastie to nie je nič vážne, ATB zatiaľ neberieme až keby sa to zhoršilo, potom som utekala nakúpiť, rýchlo navariť a nedávno som sa vrátila zo školy, bola som pre úlohy, nech niečo nezamešká

abetka
6. nov 2009

simi- nech je maly skoro fit 😉
JA som dnes robila francuzke zemiaky, no a MM je dnes pracovne doma, tak mi robi spolocnost 😀
JA sa tiez obavam vianoc a toho ako nam to financne vyjde, ale jednoznacne, kazdy bude mat hracku, lebo tie deti mam pocit ani nic viac nepotesi. 😵

telinka
6. nov 2009

huleni toto.... je to za prijatelnu cenu , len to treba nalakovat alebo nejako veselo nafarbit 🙂 http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/8747...

huleni
6. nov 2009

je tel dakujem to je veru super cena:o))) vdaka moc uz len nahovorit muza do Ba alebo zneuzit kamosku v Ba nech nam to tam kupi.o)

telinka
6. nov 2009

http://www.facebook.com/profile.php?id=15472347...
ja som jej na to este vankusiky urobila

telinka
6. nov 2009

no take kvetinkove zo zavesa co mala miska volakedy v izbe 😅 😅 😅

huleni
6. nov 2009

no tak tel ty si ina sikulka, :o)))ale ja uz teraz hladam po nete kto ide smer ikea ak nenahovorim muza:o)) ja ked sa pre nieco nadchnem tak mi niet pomoci..by som aj hned vyrazila na nakup :o)

telinka
6. nov 2009

peta to velmi vyuziva , pekne tam papa , kresli si , prezera hrackarske casopisy fakt sa to oplatilo 🙂

huleni
6. nov 2009

skoda ze sa to neda objednat..uz by som to mala objednane:o)

huleni
6. nov 2009

tel si ma tak nazhavila ze uz som to aj vybavila...som poprosila kamosku z Ba co ma v PD rodicov a ze jasnacka ze mi to pojde kuk a ked to budu mat tak na buduci tyzden mi to dovezie:o))) len aby to mali tak sa este nemozem moc tesit dopredu:o)