Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

simka9122008
27. nov 2009

teším sa s vami

janka1874
autor
27. nov 2009

no dnes som sa snažila stále ju masírovať kedže už mám ten pupík doma (včera ho drahý bol kúpiť) a aj pred kúpaím som jej ešte rúrkou vyčistila pre istotu bruško

simka9122008
27. nov 2009

Joj chúďatko malé, nech je už len dobre, aby ste mali doma usmiate dievčatko ako Sendy
Mi už ideme všetci konečne spať, totižto u nás ešte niekto nespí, tak idem moje kurence popohnať do postele, zajtra asi zase nebudeme mať doobeda prúd, tak sa ozvem potom, ak si dobre pamätám, tak krstiny máte v nedeľu, však?

janka1874
autor
27. nov 2009

simi to je malá ešte hore? páni

janka1874
autor
27. nov 2009

tak idem ja spať pokiaľ sa dá
dobrú noc a pekný víkend lebo ak sa tu dostanem tak len zajtra večer pokiaľ mi malá dovolí lebo zajtra od rána ideme k našim chystať veci na krstiny variť a podobne no a v nedeľu bude veľký deň D pre Vikinku 😀

luculka
27. nov 2009

cafte,,,,no snad bude vikinke lepsie 🙂

aj u nas sa zaspalo o 22:15 😒 ,,,,,no ale zato spime rano do deviatej 🙂

csikike
28. nov 2009

ahojte, drzte palce, dnes mame tu hromadnu oslavu, drahy je este v skole, ja uz ficim,
davam info, ze tomi prespal celu noc bez plienky, tak sa vytesujem 😵
moje zlatko, zvladoal to tesne pred narodkami 😉

aadula
28. nov 2009

ahojte,

csiki, tak držím palce, nech sa oslava podarí 😉

ja sa skôr teším, že konečne malý prespal celú noc...po nočných žúrkach...pravidelne pred polnocou vstala a do rána mrnčal...túto noc to asi dohnal, tak ktovie aká bude dnešná noc...ale tá je ešte ďaleko 😀

martinaj
28. nov 2009

dobre ranko zienky 🙂
ja som zase zostala sama doma do zajtra 🙂 drahy isiel s malou svokrovcom, tak sa idem vyvalit do postele, kaslem na dake velke upratovanie 😀

bocmanka
28. nov 2009

😵 😵 😵 😵
dobré ránečko....
csiki...aj my oslavujeme, dnes-zajtra....rominka ide mať v utorok 2 rôčky, a robíme oslavičku už dnes, lebo svokrin priateľ ide na neajkú operáciu, tak aby sme boli všetci 🙂
akurát čakám manželíka, šiel po tortu, som na ňu zvedaváááááááááááá

🙂 🙂 a baby včerajší večer bol suprovýýýýýýýýýýýýý,
naši prišli k deťom a my s manželíkom sme šli do koktail baru, pili sme od výmyslu sveta a hlavne hrali biliard len my dvaja 2hodiny, super sme sa odreagovali, a prišli sme na to, že taký večerný duet len my dvaja aj dvakrát do mesiaca,
nabudúce bude bowling....

anina1
28. nov 2009

dobré ránko, peknú sobotu všetkým, príjemné oslavy a chorým skoré uzdravenie 😉
aadulka, tak nech mu to už zostane a dobre spinká samko 🙂

zrzulka
28. nov 2009

Prijemne oslavy zelame i my. my oslavujeme v pondelok a s nasimi a svokrou az 12.12... co uz...

abetka
28. nov 2009

nas to caka az o dva tyzdne

bzuco
28. nov 2009

ahojte

csiki...super chlapík tomáško, ked už bez plienok 😵
u nás to vidím ešte na dlho ☹ .....

prajem všetkým detičkám krásnu oslavu....my plánujeme budúci týždeň - bude barborky a príde aj krstný z trnavy a môj brat z BA, tak budeme všetci
akurát, že nemáme ešte nič kúpené 😝 😝

bzuco
28. nov 2009

teda som chcela - že malá má meniny a malý narodky, tak to urobíme spolu

bzuco
28. nov 2009

tak som sa práve dohodla so sestrou, že krstniatku upečie tortu 😵
ešte darčeky a môžeme oslavovať 😀

tinyleaf
28. nov 2009

ahojte 🙂
zelam vydarene vikendove rodinne oslavy, nech sa deticky vyetsuju 🙂 My sme oslavili uz minuly vikend, takze dnes sa u nas nic nechysta. Maly konecne prespal po dlhej dobe zase celu noc, ale samozrejme s plienkou precuranou az az. My sa ich tak rychlo nezbavime ☹

aadula
28. nov 2009

sa nám tu oslavami vrece roztrhlo 😵 , my ešte nevieme kedy, ešte som ani tortu nezajednala, neviem či mám dať urobiť penovú 2 alebo len klasika nejakú piškótovú 🙂

telinka
28. nov 2009

aaahojte hviezdy 🙂

ja som si akurat dopatlala adventny svietnicek 🙂
u nas sa tiez bude o 2tyzdne oslavovat a kedze v tom case budeme menit linku zrejme tento rok tiez nejaku torticku objednam 😉
ideme sa najest , detuse vykopnem von a idem si usit vianocne vankusiky do obyvky....huraaaaaaaaa uz sa zvianocieva 😀 taaaaaaak sa vsetci tesime na petinu reakciu tento rok , lebo to budu prve naozaj vianoce 😵 😵

aadula
28. nov 2009

telinka, presne...aj ja som hrozne zvedavá ako bude Samino na stromček reagovať a všetko to okolo toho .... teraz chodíme obzerať stromček pri Supermarket..a z toho je užasnutý....dnes sme ho boli aj doobeda kuk..len nesvietil ..nebola žiža 😀 vlani ho stromček ani netrkol

luculka
28. nov 2009

cafte,,,teli to cesto na medovniky,,,musi den stat,,,alebo mozem hned robit medovnicky????

my dnes s malou gazdujeme same,,,,tatino je na zabíjačke u brata,,,uz teraz mam popredu cemer z oskvarkov,,,,mnáááám,,,nasi isli sesterke na 30tku,,,mala som ist aj ja s malou,,ale bude tam plno deti tak nechcem ked ma soplik,,,, 😒 😒
rano malá povysávala,,,, 😀 😀 ja som urobila veeeelikansky hrniec zeleninovej polievocky,,,nech ma aj do mrazáku,,,,, 🙂

aj ja sa tesim na vianoce,,,,,Natus sa urcite bude smiat ako puk,,,,ked zbadá kuchynku,,,,ako to ona vie,,ked ju nieco tesi,,, 😀 😀 😀 😀

telinka
28. nov 2009

luci mozes robit hned,ja vzdy robim hned 😉

simka9122008
28. nov 2009

Ahojte tak ja mám dnes dosť blbý deň 😠 😠 😠 , až teraz nám zapli elektrinu a ešte k tomu nám nejde teplá voda, treba mi umyť vlasy a umyť sa, joj taká som nabrúsená že až
No aj tak vám prajem príjemné víkendové oslavy, nech si to drobci užijú aj s vami
Mi počkáme s oslavami na tatíka, takže oslava sa bude konať 20.decembra

luculka
28. nov 2009

tak asi idem zarobit,,,nech mame s malou nejaku zabavku,,,, 😀

jurocko
28. nov 2009

ahojte..len sa vas chcem opytat ci nechcete kupit dievcatkam detsku mikrovnu ruru a detsky mixer kedze sme dostali po dvakrat...lacno a dohodneme sa ..mozem vam poslat fotky ak mate zaujem ozvite sa cez IP
krasny vikend
ma to zvuky 😉

abbi
28. nov 2009

tak aj my oslavujeme. Adamko ma v pondelok 9 rokov. dnes si sem pozval 10 kamaratov.. ale asi 4 neprisli 😠 chapete takych rodicov, ze nikde nepustia ich deti a to byvaju o ulicu nizsie 😠 😠 Adam bol trochu smutny
ale pacilo sa mu. Urobila som mu aj video od narodenia do 9 rokov.. velmi sa smiali. a tortu som nerobila, iba som urobila velky medovy kremes, To on miluje 😉 😉

Teli tu je foto z Natankovych ciapociek... 😵 😵 su uzasne 😵 😵
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

simka9122008
28. nov 2009

Abbi super, už som videla fotky, krásne, tak že mu prajem všetúčko najlepšie

zrzulka
28. nov 2009

Lucul vela zdaru pri medovnickovani🙂)) ja som dnes piekla korpus ale nevysiel. klasika....ja to jednoducho s piskotovym cestom neviem. Pritom mi pomahal aj muz a isli sme presne podla receptu tak som aj trosku smutna.... Tak ideme robit pokus cislo 2. Ake by to boli narodky bez torty????... no ale zase nie kazdy ma sikovnu maminku..... ja som vobec neni na pecenie....

Abbi pekne fotecky z oslavy. Prajeme Adamkovi vsetko naj naj naj k 9 narodkam. Ked tak pozeram na teba na fotkach, tak by som ani nepovedala ze uz ma tvoj fesak uz 9........ Ale to ani Teli nevyzera o Anine ani nepisem🙂)))

tinyleaf
28. nov 2009

abbi, aj od nas ide velka gratulacia Adamkovi 🙂 Je to super, ked sa u Vas zide tolko deti, urcite je veselo 🙂

abbi
28. nov 2009

Zrzul co 9 rokov je nic ale Tobias bude mat o 4 mesiace 11 rokov a to je ma ozaj desi 😀 😀 😀 uz mavame pubertalne stavy 😝 😝
Dakujeme za gratulacie ... odovzdam 😵 😵