Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

silvika
14. jan 2010

my sme boli vcera zasa o siestej na prechadzke po dedine, jasne ze potme nas netopierik za vidna von nechodieva ten je echt nocny zivocich a co mal "zameskane" pocas prechadzania sa, tak musel dohrat ked sme prisli domov.

silvika
14. jan 2010

jaaa som itez minule pocas kladania pradla rozmyslala, tusim som nase decembrovcatske tricko skladala ze kym sa podohadujeme by sme mali uz nieco zacat riesit kto je za ?

telinka
14. jan 2010

to ja jej zase neurobim aby som ju supla niekam medzi cudzie decka....tu ma kamosov...dianku a lukasa a pekne spolu budu chodit do nasej dzedzinskej skolky 🙂

silvika
14. jan 2010

sak hej, nas tu zaaadnych kamaratov nema tak mu bude jedno kde ho strazia tety, hlavne ide asi o tie tety co ich strazia. sak peta tam uz bude ucitelkam pomahat

telinka
14. jan 2010

trochu sa toho desim , lebo je taky "mamin cecek" ci nebude aj plakavat , starsie baby nemali problem , ale sak bude si musiet zvyknut devce 😝

janka1874
autor
14. jan 2010

🙂 tak na to som aj ja zvedavá ako bude Sendy reagovať na škôlku

tak asi oživéme tému stretko decembroviek čo vy na to?

silvika
14. jan 2010

teli ze mamin cecek, nas sa ani nenapije kym mu mama neda lebo on si zmysli ze mama alebo mozno ked tam bude mat nejaku svoju oblubenu

silvika
14. jan 2010

fiiiha no super .... 😒

janka1874
autor
14. jan 2010

no my našťastie tú várku nemáme doma tak som kľudná a novú zatiaľ neplánujem kupovať

telinka
14. jan 2010

akurat sme sa doma bavili o rodicku...tak aj peta ze chce ist na rodicko...potom som pocula z izby ako miska vysvetluje peti ze co je to rodicko...." to si maminka sadne do mojej triedy a bude pocuvat jak pani ucitelka bude na misku nadavat" 😀 😀 😀 😀 😀

telinka
14. jan 2010

a to ma predtym misena svato-svate presviedcala ze jej spravanie je daaaleko lepsie ako chalanov- spoluziakov , ze sa v spravani vyrazne zlepsila 😅 😅 😅

zrzulka
14. jan 2010

jani vdaka za ten link s nurofenom.. este ze my take veci nepouzivame, ale inak je to hrozne ze nieco take sa dostane na trh....

silvika
14. jan 2010

no my sme akurat mali "stastie" na toho nurofena nekvalitneho. 😒 tak aspon mi uz nebude zaberat miesto v sufliku

martinaj
14. jan 2010

no ja som vcera rozmyslala nad tym celoslovenskym stretkom 🙂 ak budeme OK, tak mi urcite pojdeme 😵 sice Simon bude malinky ale neva 😀

janka1874
autor
14. jan 2010

zrzulka my síce máme doma nurofen ale ešte ani neotvorený ale našťastie nie tej vadnej série

martinaj
14. jan 2010

ani nas nieje 🙂

zrzulka
14. jan 2010

jej teli super hracky. videla som ich aj v mothercare...

stretko ... tak v nasom pripade je to cele vo hviezdach... asi skor nie ako ano. zalezi od toho kedy by bolo.... ale radi by sme vas opat videli....

telinka
14. jan 2010

zrzul , tam budu iste lacnejsie , musim pozriet nieco , peta ma v linke prazdnu skrinku 😅

janka1874
autor
14. jan 2010

zrzulka tak minulý rok bolo stretko v júni tak ho urobíme skôr a možno prídete aj vy nie? 🙂

martinaj
14. jan 2010

baby, moje dieta je kasu same lyzickou... 😅 ako ju naucit normalne jest aby vsade nebolo to jedlo? 🙄 a este ma pritom posle prec, ze ona ma potom zavola....

aadula
14. jan 2010

ahojte, čítam, že už škôlky preberáte... tak náš drobec dnes nechcel domov z jasličiek 😅 , on sa hral a nemienil vstať zo stoličky...sestrička sa ho snažila uplatiť tyčinkou..tú si uchmatol a sedel ďalej ... horko ťažko mi ho doniesla do šatne..tam som ho s veľkým revom prezliekla...to bol normálne boj 😝 až keď prišli ďalší rodičia pre deti ostal ticho 🙂 Malý tvrdohlavec

bocmanka
14. jan 2010

😀 tak ja som sa sem dnes ani nedostala...

ja mám romy prihlásenú do škôlky odkedy sa narodila...len tiež ako teli mám obavy ako to bude zvládať..marko mal 2 mesiace krvavé kruhy pod očami, kýk si zvykol, plakááával a mne šlo srdce puknúť, keď som ho tam ráno nechávala a šup do roboty k iným deťom...vtedy som si hovorila, že ak raz budem mať ešte "nejaké diťa" tak si otvorím súkromnú indi-vindi škôlku...
a ejha romy je tu, a zase len pôjde do škôlky kde aj jej starší bratia chodili

baby, mne ide marko v pondelok na zápis do prvej triedy už 😲 😲 a to čo opísala telinka,
tak ja mám také deti...
matej total zodpovedný, ja ani neviem aké úlohy majú..
a marko to je teda vetroplach...

tak ja idem pre romy, mala som 2hodinky iba pre seba, chlapi s ockom šli na svah trénovať a ja som si dala kúpeľ, urobila nehty, zdepilovala nohy, no hneď mi je lepšie...

pááá večer

tinyleaf
14. jan 2010

janka, silvika, dakujem za rady ku krmeniu. Mam ale pocit ze keby som si odsala mlieko, asi by mi uz nic neostalo, taka som vycucana. Vsak mala v noci vkuse je. Muz mi aj povie aby som ju inak uspala, ale ako? Obcas ju uhojdam, ale vacsinou to negunguje. Ona sa vzdy zobudi, ze zacne mrncat a ked si ju nevsimam, tak prejde do placu. A to uz musim vstat, lebo ked dlho place, zobudi Mata. Ja by som tak chcela, aby dudlikovala, pomoooooooooc ☹

bocmanka
14. jan 2010

😒 to ako mi píše, jak debošovi..??????????,, 😖

tinyleaf
14. jan 2010

aadula, my to tiez zakazdym prezivame, ked idem pre maleho do skolky. To je ale kriku a trucu pri obliekani. Este aj hracky mu musim vyrvat z ruk, aby ich neodniesol domov 🙂

aadula
14. jan 2010

mne príde, že sa malý s nami doma nudí..., aj keď som sa dnes pýtala, či sa nebije s dedičkami...ale on sa nebije ani ked k nám niekto príde..ked si požičajú jeho hračky jemu je to jedno..a že ani v jasliach sa nenaťahuje...pýtala som sa to preto, lebo stále máva akoby nočné mory v noci..spustí hrozný vreskot....už nevieme čo s ním ... Ale že vraj ked idú na prechádzku, tak nechce dať ruku...tak milostivého musia šupnúť do koča a menšie deti idú pešo 😅 , on sa ľúbi vyvážať 😅

lucia79
14. jan 2010

tiny, ani Maťo nemal dudel, teda mal moje prsia a keď bol bábo, bol zavesený nonstop, keď plakal nič nepomohlo len sa prisať 😒
a podaril sa mi predať kočík, tak som sa ho zbavila 🙂

aadula
14. jan 2010

luci a teraz už nemáte vôbec kočík? či to hlboký si predala?