Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

abetka
14. feb 2010

ahojte
My tiez VAlentina neoslavujeme, boli sme len na kolacik. Simi = tak s tou depkou vobec niesi sama. Ja som na tom podobne, len idem do prace, tak tam myslim na ine veci, tak mi to rychlejsie ujde.
A peniaze.? Viem, ze ich treba, bez nich to nejde, ale nejako sa to vzdy vykruti a clovek to zvladne. Je to tazke, ale bude dobre. 😉

ajula25
14. feb 2010

teda pekne. nikto zasa! baby halo kde ste? všetky na FB?

janka1874
autor
14. feb 2010

tak som tu tiež na chvíľu my sme dnes mali v pláne ísť na kávičku no nakoniec sme sa nikam nedostali tak si robíme také malé posedenie teraz pri bábovke 😀

ajula25
14. feb 2010

jani chcela som dať páči sa mi to. 😀 😀

tinyleaf
14. feb 2010

ahojte, ja som sa sem az teraz dostala. My sme dnes konecne s MM vybehli von, mam tu mamu, tak bola s detmi a my sme sli do restiky. Nie preto ze je Valentin, ale preto ze sme mohli ist bez deti a aj muz mal narodky, tak konecne som bola mimo domu. Aj ked len dve hodinky, ale dobre mi to padlo.

tinyleaf
14. feb 2010

ozaj, Puskarova dnes rodila u tej istej doktorky co aj ja obe deti 🙂

janka1874
autor
14. feb 2010

no tiny tak budeš mať slávnu dr. 🙂

tinyleaf
14. feb 2010

janka 🙂 ona je fakt dobra odbornicka 🙂

zrzulka
14. feb 2010

Tiny ako sa vola ta dr???ty si ju mala zazmluvenu??? sorry ze sa pytam tu ale stale nemam jasno kde a u koho rodit. vidim to skor na ten ruzinov, len tam nikoho nepoznam.... 😒

tinyleaf
14. feb 2010

zrzulka, napisem Ti to do IP

zrzulka
14. feb 2010

Tiny vdaka🙂

martinaj
15. feb 2010

dobre ranko kocky 😀 tak ja som stale tu 😀

abbi
15. feb 2010

Marti 😉 😉 v podstate este mas stale 5 dni do terminu, ze? ja som s prvymi dvoma este dalsie 2 tyzdne prenasala 😒 to ti ozaj neprajem. tak si este jeden den oddychni.

baby za nami hrozny tyzden, najprv v utorok vracal Tobias, v piatok horucka a hnacky muz, v sobotu v noci zvracal Adam, a Natan hnackoval od stvrtka so soboty.. takze 4 z 5 u nas boli choryyy a kto sa o nich staral?????

ale hlavne, ze nam ju uz vsetkym dobre, deti su v skole, muz v robote a ja doma s Natankom 😵
krasny den vam prajem.

lenka85
15. feb 2010

teeeda abbi, to muselo byt otrasne...
ja akurat rozmyslam co ideme robit... neskutocna nudaaaaa

janka1874
autor
15. feb 2010

ahojte
tak u nás sa ešte stále soplíkuje už je to na porazenie neznášam vysávač 😝 😝 😝

simka9122008
15. feb 2010

Ahojte, ako sa máte, tak včerajšia dámska jazda sa vydarila na jednotku, bolo skvele, pridala som aj fotky na FB, veľmi mi to pomohlo, tak sa odreagovať, boli sme si sadnúť v reštike na večeru a potom sme sa ešte o 21.00 presunuli ku kamoške a tam sme pokračovali, domov som prišla niečo po polnoci
Jani bola som tam pri tebe blízko,u tej kamošky čo každú chvíľu čaká bábo, no už je na rozpadnutie chudinka, som na teba myslela, no nechcela som vás už tak neskoro rušiť

janka1874
autor
15. feb 2010

o 21-vej sme pozerali eurovíziu spať sme šli až niekedy okolo 22.30 cca
juj ženy asi aj na mňa niečo lezie príšerne ma zas bolí hlava a trošku aj škriabe hrdlo no to nie je dobré do kelu a vonku zas začína snežiť povedze mi načo keď je teplo a hneď sa to topí moje nervy a potom aby ma nebolela hlava stále

janka1874
autor
15. feb 2010

tak moje obeslečny spinkajú a ja sa cítim ako zbitý pes pomooooc a to mi treba žehliť no možno večer teraz nevládzem

telinka
15. feb 2010

caute 🙂

janiiiii ja vladzem ale zase sa mi nechce.....kto je na tom horsie??? 😅 😅 😅

teeeda abbi ste si riadne uzili ☹ ☹

peta mala v sobotu zvysenu teplotu , ale len tak 37,8 , ale preslo to aj bez sirupceka 😵

janka1874
autor
15. feb 2010

telinka Sendy takto bojuje už niekoľko dní a sem tam jej teplota vybehne večer na 37,2 neviem čo ju obchádza dávam im obom fenistil a odsávame a do nošteka nasivin tak neviem ale nič iné im nie je tak som zatiaľ nevolala dr. no Sendy asi idú tie posledné stoličky (horné) dolné už má

a kto je na tom horšie neviem ale mne sa tiež nič nechce tam možno sme na tom rovnako len ja už som si dala panadol pre istotu

ajula25
15. feb 2010

ahojte
Tak aj ja hlásim chorého prázdninujúceho člena. Kašle mi a dnes už aj teplota stúpla, no som happy.
Len som zvedavá, kedy Lukáš ochorie. 😒
Ja už dnes len vegetujem. Od rána som žehlila, pratala, dovárala....tak už len sedím a deťom sa venujem.

Simi fajn, že si si oddýchla.
Abbi ja som Lukáša 10 dní prenášala. Tiež som toho už mala tak akurát dosť.

silvika
15. feb 2010

nevesty damsky magazin rozobera svadby

janka1874
autor
15. feb 2010

silvi kukala som neboj ale okrem tých čeleniek s kvietkom ma moc nezaujalo nič 😀 😀 😀 😀 ja mám inú predstavu jednoduchú

ajulka skoré uzdravenie prajeme
a kedy už my vybehneme na kú kávičku žienky

janka1874
autor
15. feb 2010

a zajtra bude o deťoch ktoré nerozprávajú že v čom je problém tak na to som zvedavá

simka9122008
15. feb 2010

Ajula skoré uzdravenie Marekovi, no ja som už myslela že sa dohodneme na budúci týždeň niekam na kafčo, veď sa dohodneme

janka1874
autor
15. feb 2010

veď môžme večer keď už deti budú spať ja Vás pozbieram autom a je to

simka9122008
15. feb 2010

No najprv musím niekoho zohnať k deťom, mama mi tu teraz dosť strážila deti a babka ešte fit nie je

janka1874
autor
15. feb 2010

ženy toto je vtip že tu nikto od 14-tej nebol? páni to čo sa stalo

ajula25
15. feb 2010

jani to dajako často sa stáva už. žeby sa to rozpadalo? 😲

martinaj
15. feb 2010

nie nerozpada 🙂