Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

martinaj
30. jún 2009

ahojte no mala sa my dnes raz vypytala na nocnik, sadla si nan oblecena 🙂 a ked som ju vyzliekla a posadila, tak sa vycikala 😀 kiez by to takto islo aj dalej 😀
dnes to vyzera na krasne doobedie, ideme von 😎

tinyleaf
30. jún 2009

no ja som prave dovarila karfiolovu mliecnu polievku a druhe mame este zo vcera, takze obed je vybaveny 🙂 Uz mi aj druha pracka doprala, dalsiu varku asi necham na zajtra

My pojdeme von az poobede, aj to autom, chceme ist este do Rakuska nakupit nejake potraviny, potom sa uz tak lahko s dvoma deturencami nedostanem 🙂

simka9122008
30. jún 2009

Ja som varila hraškovomliečnu polievku s krupicovými haluškami a placky

simka9122008
30. jún 2009

kočky na markíze ide fontána pre Zuzanu I.

tinyleaf
30. jún 2009

mnam placky...zemiakove? Tie by som si dala aj ja 🙂

luculka
30. jún 2009

baby tak mala ja dnes zaspala sama,,, 😵 😵

ja idem robit pizzu,,a idem kuk tu fontanu 😵

telinka
30. jún 2009

ahojte 🙂

ja idem robit palacinky so slahackou aj ked miska by si za vysvedcenie zasluzila mozno tak spenat 😅 ale anuska super tak ta si zasluzi 🙂

tiny ten serblik ma taku speci vlozku , ktora sa tam montuje pre chlapcov 😉

no a zacina dvojmesacny chaos...peta sa s babami teraz velmi nehra , stale len zamnou beha , ale dnes som jej robila prednasku o tom ze najblizsie 2 mesiace sa s nimi bude zabavat 😀

janka1874
autor
30. jún 2009

juj telinka také palacinky by som si teda fakt dala

ja varím kelovú polievku a ešte je nejaké to mäsko z nedele tak sa to konečne doje ale čo budem variť zajtra netuším

telinka
30. jún 2009

...nejde o recepty , ale fotecku 😀

alinka76
30. jún 2009

Teli to som si povedala aj ja, že nám nastáva dvojmesačná disharmónia, ale aspoň ráno dlhšie pospíme. I keď krpatý vstáva o 6-tej. Ale cez deň tú moju puberťáčku zabaviť bude problém, najlepšie pred DVDčkom celý deň. Ale dostala za vysvečko korčule, tak snáď bude aj na nich behať.

silvika
30. jún 2009

zeny, mne maly vstava o pol deviatej, sak to ani neviem, ci ma narok este na denny spanok, vecer pred pol desiatou nezaspi ....jaaa neviem co to je aky bohem toto...

abetka
30. jún 2009

o letnej disharmonii hovorite?
tak ja sa jej tiez obavam
od 3 augusta nastupuje maly do rehabilitacnych jasli, ale vcera sme tam boli na skusku a moc sa mu nepacilo, tak ak si nezvykne som povedala dokine, ze budeme cvicit doma a basta. Chudak , tak place pri cviceni 😢
teli/ posli palacinky aj do MT
. ja som robila len kura s ryzou, to ja nemusim, ale maly sa napraskal 🙂

alinka76
30. jún 2009

Silvika, ja mám kamošku a jej bežne malá vstáva o 9-tej, o jednej ide spať, spí do 4-tej a o 9-tej večer je už tuhá 😵 To by som chcela zažiť aj ja niekedy 😵

aida
30. jún 2009

ahojte tak ja dnes oddychujem po robotke zajtra idem znovu.
Mne mala spinkava do 8 hod dnes potiahla do 9 a o pol 1 si sama zalahla do postele som zvedava do kedy bude spinkat potom pojdeme von a dufam ze zas nezacne prsat.

silvika
30. jún 2009

ali aj ja, my mame zatial len to ranne vstavanie podobne 😉 vcera spal na obed len nieco vyse hodiny o piatej bol mrzuty aj strach to sa ale vzdy po kupeli pozviecha a este o deviatej tu lietal s "táčkami" takym umelohmotnym furikom, aj ked ho supneme do izby a zatiahneme este co je trosku vidno tak zbehne dolu z postele a vlaci knizocky a dava si citat

silvika
30. jún 2009

aida nas bol vcera o jednej uz vyspany tak sme zasa stradovali po zahrade a odtial nas vyhnala burka, fuuurt sa odkialsi pozhrnaju mraky a lejeeee tak tie o dve cisla vacsie gumaky z oravy zabehavame denne

aadula
30. jún 2009

tak hor sa prázdninovať 😀

moje popletené dieťa si myslelo, že má dve dvojky...ona si pozrela prvý polrok 😀 😀 😀 každému rozpráva, že má dve dvojky.. a ona má len jednu zo SJ 😀 😀 😀

sme boli dnes v materskom centre..Samkovi sa tam veľmi páči..doma je asi taký znudený...a tam iné hračky, domček, guličky...no raj pre neho

silvika
30. jún 2009

aadul hlavne ze si mu nasla sebarealizaciu, nasho bavia len veci kde su kolecka a motor a riadidla, tak sa chabre do taciek-furik ( pre slovenky), bicykel, auto kosacka a podobne

aadula
30. jún 2009

silvika, nášho to tiež zaujíma... , ale vôbec ho vonku netrápia hojdačky, šmýkalky, preliezky....on vonku len do piesku..a ten je teraz dosť mokrý..., ale doma na hojdačke čo máme do zárubne..v tej aj hodinu vydrží sedieť 😝

alinka76
30. jún 2009

my ráno tiež nič iné len gumáky obúvame, tráva mokrá, neviem či od rosy, alebo od dažďa 😠

a dnes sme boli v obchode na motorke, horor, ešte tam išiel stále na nej, ho to bavilo, ale nazad už asi nevládal a radšej šiel pešo a každá mláka bola jeho - v teniskách 😠

ja som spravila hranolky a kuracinu na prírodno.

silvika
30. jún 2009

ja som dnes len malemu robila rizoto - ako pre srajdosa

tinyleaf
30. jún 2009

baby, ked sa bavite o spani, ktorym Vam uz spia deti v normalnych posteliach? Nas maly sa budi okolo piatej a ked chcem aby este zaspal, zoberiem ho k nam do postele. Skusila som ho aj nechat plakat, ale to sa este viac prebral a bolo definitivne po spanku. Ma aj vo svojej izbe pistel, tak ho tam muz vcera nadranom dal, bolo ticho, po pol hodine buchot a maly zliezol v spacom vaku z postele a ked sme prisli, uz bol v polke izby aj s topankami v ruke. Tak sa bojim ze on z tej postele bude stale zliezat, ked nebude v postielke ☹

alinka76
30. jún 2009

Tinyleaf, náš stále zaspáva vo veľkej posteli, vo svojej som ho neskúšala odkedy tiež reval a nechcel tam zostať. Ale potom v noci, keď my ideme spať, tak ho do nej dám a vydrží tak do nadrána a tiež si ho beriem k sebe, aby ešte chvíľu podriemal.

silvika
30. jún 2009

no nas v postielke spi len ked je tuhy, okol opiatej siestej ide ku mne a tam dokaze tak dlho vyspavat a to ho ani telka nepreberie.
zaspava tiez v posteli so mnou, mozno su ti chalani taki naviazanejsi lebo co ... ze im je samym smutno, tiny mozno so sestrickou budu radi spavat aj sami pripadne sa zrana aspon zahraju kym ty mozes dospat samoska nie hned po jej narodeni to by sa malej asi az tak moc nepacilo

bocmanka
30. jún 2009

😒 tak moje najstaršie dieťa má dnes total krííííízu, škola skončila a on nevie čo so sebou, nič ho nebaví, dokonca aj kričal na romy,keď mu brala hračky a to bežne nerobí...
😒 uf a čo ideme robiť včuleky do dovolenky nem tuším.....nemá hračky, tvrdí chudáčik a celá detská praská vo švíkoch práve kvôli hračkám...
od zajtra do 6. júla ide na krajinársky kurz maľovania do skanzenu, každý deň 8-13...tak sa hádam zabaví
🙂
biblická škola hneď na to robí taký prímestský tábor pre deti 5-11rokov s americkými lektormi, kopcom zábavy....som ich tam chcela dať s markom, tiež je to len na 5 hodín denne a myslíte, že moje dieťa unesie zmenU....???????? nehrozííííííííí, reve , že tam ísť nechce a pritom by mal super program na celý týždeň 6-10.júla a potom už len týždeň do dovolenky dajak sa pretmoliť...

silvika
30. jún 2009

inac nas kedze zaspava u nas v posteli, neznesie ani to ked sa rozpravame, ani svetlo ani ho nesmieme hladkat, prikryt nic uz ked zaspi natvrdo tak ho prenesiem do postielky, prikryjem, zapnem telku a zijeme si dalej ako dvaja dospelaci, len sa nahlas nerozpravame ze...ale nastastie teraz v noci tuho spi, lebo ho ani mrauciaci kocuriska nezobudili a ze to si poradne decibely

silvika
30. jún 2009

boc a kam idete dovolenkovat. mu teda odprac hracky, mozno zisti, ze mu aj chybaju, asi mu chybaju deti ostatne ci nema aj frajerku a za nou neziali 😉 😝

simka9122008
30. jún 2009

No Boc s tým máme aj my problém, vonku tu veľmi nemá kamarátov a doma sa furt nudí

simka9122008
30. jún 2009

Ale včera tam bolo plno detí, tak bol vo svojej koži, on nemá problém sa s hocikým skamarátiť, len tu veľmi nemá rovesníkov 😒