Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

luculka
12. júl 2009

cafte cafte,,no konecne som sa sem dostala 😝

vcera oslava,,takze od rána az do vecera frmol,,ale super pocasko vysli,,takze prvá velká eksn na novej teraske 🙂 🙂

v piatok nám prisiel stan od glor,,malá je tam varená pecená,,,má tam vankus,,vsetky bábiky navlácene,,musim ju tam krmit,,pozera odtial krtka,,,takze má velikáááánsky uspech 🙂 🙂 🙂

akurat stahujem foto,,no je ich zase milion,,ako kazdý vikend 😅 😵

huleni
12. júl 2009

simi akurat som kukla foto no super vam muselo byt:o)

luculka
12. júl 2009

simi no super bolo teda na chate,,, 😉 🙂

aadula
12. júl 2009

anina, pozerám fotky, že na balkone..pána beka..nebála si sa? 😕

simi, tak vám to vyšlo..ešte aj počasie vám prialo 🙂

simka9122008
12. júl 2009

Baby bolo nám fakt super, budeme tam teraz chodiť dosť často, sa taaaaaaaaaaaaak teším, lebo je tam báječne, doteraz sa tam s deťmi nedalo byť, lebo sa tam veľa vecí prerábalo, no teraz je tam skvele ešte aj sprchový kút s masážnou sprchou

simka9122008
12. júl 2009

Tak ja už mám na dnes dosť idem si už ľahnúť, papa zajtra 😉

ajula25
12. júl 2009

ahojte
no simi tak super že ste trošku povegetili. Aj to treba 😉

my sme používali baby love z Dm, lae Lukáš na ne tak zareagoval, že až na chrbát mal výsyp. Teraz väčšinou lidlacke používame.
A jani akurát nám tesco leták došiel a plienky za nejakých 10.99 sú tam. Tak neviem, niekedy zvyknú byť aj lacnejšie 😒

My sme boli dnes u našich...no klasika. Ale tak celkom dobre...troška zmena aj keď len málinka....

ajula25
12. júl 2009

Ozaj....Abetka všetko len to najlepšie k narodeninám 😉

luculka
12. júl 2009

nám tie babylove z dm pasuju,,super,,som sa 1x bála,,ale sadli nám,,, 😉
idem hodit foto na FB

dnes sme boli aj u krstnej v Podhradí,,malá tam lietala ako sarkan so sesterniciným malý,,2,5 rocným,,,

ajula25
12. júl 2009

luci super fotky... natálka je krásna 😉

luculka
12. júl 2009

dakujeem
🙂 nasa bambulka,,,,tieto saticky sa mi hrozne pácia,,,chcem ju v nich pofotit aj na poli,,, 🙂 🙂

bzuco
13. júl 2009

krásne ráno
tak konečne prišlo leto...aj u vás je tak slnečno a teploooooooooooooooo? 😵 😵 😵 😵

silvika
13. júl 2009

hlasim, ze u nas, je teplo uz od rana, sice trochu vlhko v trave ale to nasmu chalanovi fakt nevadi. horsie, ze vstal skorej ako obvykle, tak je trochu nevrly, asi to presvihol a mal este polezat teraz je zo vsetkeho unaveny

abetka
13. júl 2009

tak nasa sa vysypala uz chuda aj na chodidlach, ani chodit nemoze, je cela posiata pupencami. Uz ju celu natieram tantum verde, rozotrem na ruky a tak, lebo vatovymi tamponmi by to trvalo neskutocne dlho. Aj na a v pusurke to na a aj na zadku a okoli recta 😢 ☹

bzuco
13. júl 2009

abetka...juuuj....to robí aj toto teplo, že sa tak poriadne vyhádzala ☹ ...ešte 1-2 dni vydržte a už to bude lepšie

abetka
13. júl 2009

bzuco/ ona je strasne trpezliva, ani nelezi na vankusi, lebo ju to stipe, ale posediacky oddychuje. Som bola zmierene, ze to dostane aj krpaaty, ale sa zacinam bat, ze ako to bude znasat.

martinaj
13. júl 2009

bre ranko 😎 u nas pecie uz od rana 🙂 snad to dnes v tom nasom bytovom bunkry vydrzim......
my sme boli vcera na olave, sestra aj mamina maju meniny 😀 bolo ako vzdy super.....

martinaj
13. júl 2009

oslave 😀 😀 😀

bzuco
13. júl 2009

abetka...no ona je už rozumná...malý ak bude moc vysypaný, bude určite uplakaný a nervozny, tak sa priprav ☹

abetka
13. júl 2009

bzuco/ davala si aj homeopatika?

bzuco
13. júl 2009

nie, nedávala
barborka bola vysypaná, ale nebolo to až také hrozné...v ritke mala 1 pupák a ten ju najviac svrbel 😅 ...iank sa veľmi nesťažovala

bzuco
13. júl 2009

zuzi..pridám fotku, kde bola Barborka už vysypaná - len na tvári to vidno, ale to bolo maximum, viac nemala

abetka
13. júl 2009

kukala som tu fotku a na tvari mala toho aj dost. Nas ma hlavne nad ocani, cele , krku a tie uska. Teraz som si vsimla aj na licach. No nejako to dobojujeme a snad sa uz nebude v takej hojnej miere vysypavat. dnes je to len 4 den, tak som zvedava

janka1874
autor
13. júl 2009

Ahojte
uvidím ako Vás stihnem dočítať ale včera sme boli v maďarsku bolo super až na návrat domov neviem čo som zjedla alebo čo ale od kedy som vystúpila z auta mi bolo tak blbo najprv som myslela že len malá je nejako pootáčaná a tlačí ma tak som si išla ľahnúť už o 21.30 no nevedela som vôbec spať a nakoniec som o 0.30 skončila grcajúca na záchode no poviem Vám čo ste grckali pri tehu to teda fakt muselo byť o nervy ja som asi 2 krát v živote zažila takú situáciu ale od vtedy mi je lepšie a doteraz som spala samozjreme aj Sendy boli sme síce ráno hore od 7-9.00 ale aj ona je nedospatá po včerajšku takže som mohla len ležať a ona sa motkala okolo mňa a potom sme išli spolu spinkať

no idem aj niečo variť lebo nemáme čo papať kedže sme neboli včera doma

martinaj
13. júl 2009

fu jani, no to mi je luto.... ja som negrcala cez tehu ale v sobotu rano som to nevydrzala a hodila 😀 odvtedy nastastie nic 😉 je to otras 🤐
a co ste robili v madarsku? 🙂

janka1874
autor
13. júl 2009

boli sme na kupku juj fakt dobre bolo aj som si fajne zaplávala

janka1874
autor
13. júl 2009

simi super foto
tak som si Vás aj dočítala a vidím že depata o plienkach tak nám sa Sendy akurát z Tescových vyhádzala ostatné boli v pohode 😀

martinaj
13. júl 2009

no my sme pouzivali vzdy pampersky, tescove su podla mna take tvrde ale mali sme aj tie raz a teraz pouzivame DMkacke a su super podla mna 🙂

martinaj
13. júl 2009

inak baby, buduci tyzden ideme na dovolenku do Liptovskej Porubky, tak ked chcete mozme spravit nejake mikro stretko v okoli 🙂

simka9122008
13. júl 2009

Tak sa hlásim po celodoobedňajšom prataní, praní, vysávaní a všetko ostatné čo som stihala, teraz idem žehliť, kým malá spí a zajtra pokračujem ďalej