Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

silvika
16. júl 2009

vau taak to je super cena ...a ako je to s postovnym cez ebay?

tinyleaf
16. júl 2009

silvika, to bolo uz aj s postovnym...postovne si urcuje predajca, ale nie vsetci dorucuju na SK. Tuto sedacku sme vydrazili za 86 Eur a postovne bolo 19 eur

simka9122008
16. júl 2009

Ja som kúpila ten Rajo tvaroch jemný hrudkovitý

janka1874
autor
16. júl 2009

no ľahnúť som si nestihla lebo Sendy je už dávno hore spala asi hodinku a samozrejme nechce nič papať a len tak hocičo jej ani dať nemôžem ma porazí 😢 😢 😢
ale aspoň že vonku leje aspoň nás to nikam neťahá

silvika
16. júl 2009

janka a vysledky budete mat kedy?

silvika
16. júl 2009

ja inac tvaroh davam na pecenie len taky ten v tom alobale ostatne sa nespravaju tak ako by sa mali pri peceni tak im uz neverim. 😉

ajula25
16. júl 2009

ahojte
jani čítam, že Sendy je choručká? moja zlatá....nech jej to rýchlo prejde. držte sa!

Boc už idete? tak šťastnú cestu a super dovču prajem 😉

ajula25
16. júl 2009

ja som včera behala po ultrazvukoch a dnes som si bola nový look dať urobiť, tak troška napratané som to mala...ale všetko je ok, tak som happy. 🙂

telinka
16. júl 2009

no to su teda nezodpovedne tvarohy silvi 😀 ja mam tiez najradsej ten klasicky 😉

ahojte 🙂

tu je hic jak v "rici" 😝 😝 😝 petu stipu komare o106 , doskrabe sa do krvi ☹

jani , neboj nic o tyzden sendy urcite spapa secko co jej ukuchtis 😉

simka9122008
16. júl 2009

Konečne je tu v Košiciach lepší vzduch, len keby prestalo ešte pršať

ajula25
16. júl 2009

simi veru. konečne nie je taký hic...to bolo jak na rovníku. no či teraz nebude tri dni pršať 😒

simka9122008
16. júl 2009

No mne presne dnes maximálne zajtra treba ísť do tesca aj na poštu 😠

centik
16. júl 2009

Jani snad bude v poriadku ten moč,
a čo to je za postielku? daj link ak maš

telinka
16. júl 2009

centi a ty co si cerstvo zamilovana??? 😕
ved na predchadzajucej strane mas ten link 😅

janka1874
autor
16. júl 2009

centik tak ešte raz pre Teba 😀
http://www.tegel.sk/img.php?class=std&iid=511

silvika výsledky moču budú zajtra a v pondelok z toho výteru

centik
16. júl 2009

ale ja nechcem obrazok ale nazov stranky kde sa to da kupit a popis otom 😅

janka1874
autor
16. júl 2009

jaaaj centik tak tak povedz
už sme ju aj začali skladať ale ešte nie je doskladaná lebo Sendy išla spinkať tak to musí počkať

glorita
16. júl 2009

janiiii....sendy nech sa co nasjkor ulavi....dufm,ze o nebude nic vazne..je mozne ze je nejaka viroza,ved my sme boli taki otraveni minuly tyzden....

babyy v Ke je ako teplo?dnes cestujeme na vychod a akurat leje!dufam,ze sa pocko nijako nezmeni k horsiemu oproti BA,lebo tu je krasne...kolko je u vas stupnov?

janka1874
autor
16. júl 2009

glor neviem presne koľko stupňov je ale je telo aj po tom daždi a poviem ti dávno takto nelialo
a poviem Vám nech už mám tie výsledky lebo zošaliem celý čas len na ňu kukám a dúfam, že nepôjdeme do nemocky už som sa aj z drahým fajne na tom pohádala lebo za všetko hneď stresujem že nás tam zas zavrú
v tom je asi Sendy tiež po mne buď nič a keď už niečo tak riadny extrém ako včera všetko naraz

zrzulka
16. júl 2009

Ahojte zdravim z horuceho Pezinka🙂))Ocko je do nedele prec tak si to tu s Michaelou uzivame a varime sa vo vlastnej stave🙂
Jani skore uzdravenie zelame Sendynke. Chudatko malinke. Posielame boztek na nostek🙂
Glor uzite si to na vychode!!!!Uz sme sa i my zoznamili s nasou novou lekarkou. No snad si na nu zvykneme🙂))

Alinka hodila som na FB foto vyzdoby co som ti spominala. Kooooooooooooooonecne som ju dorobila. Ak by si chcela tak ti mozem na mail poslat postup. Pozri ci sa ti to hodi. Inak idem robit teraz tie detske ozdoby co si chcela tak potom nafotim aj tie. Si vyber ktore sa ti hodia🙂))

zrzulka
16. júl 2009

jani necitam celu diskusii ale z coho to moze mat? nezistili vam? Snad len nejake viroza. Uff pevne nervy!!!

centik
16. júl 2009

baby tuto si mozete kuknut presnu predpoved podla mesta, hlavne ci bude prsat,

http://www.shmu.sk/sk/?page=769#tab

centik
16. júl 2009

Jani ta postel vyzera super, myslis ze sendy bude este spavat v postielke ked sa narodi babo?

simka9122008
16. júl 2009

Jani, ako je malej, už lepšie?

bocmanka
16. júl 2009

🙂 ja ás ešte horpco zdravím a bočkávam....
my cestujeme až zajtra navečer, ešte chalani upratujú izbu, lebo inak, necestujúúúú...tak sa snažia..
romy my v tom teple dnes spala 2h doma, inak som ju mala u maminy, aby som stíhala niečo nakúpiť niečo zbaliť...
teraz manželík ešte poliava záhradu, ja som chlapcom vyprala posteľné prádlo, aby sa im ešte voňavo spinkalo...
nemôžem nájsť bazénik so strieškou, ja som asi šibnutá, neviem kde som ho švacla...to sa aj vám stáva, že niečo odložíte a neviete potom nájsť???????

inak pekný večer...

čítam, že sendy nepapá....no s romy to tiež nebolo ružové, hlavne tie hnačky ju kvárili, ale na odporučenie našej dr. som nasadila homeopatiká a čuduj sa svete...zabrali..jupíííííííííííííí

bocmanka
16. júl 2009

😒 že romy my.....opravujem romy mi....xixix, mi dnes asi pieklo na hlavu... 😵

anina1
16. júl 2009

ahojte, jani sendy prajeme rýchle uzdravenie, dúfam, že jej je už lepšie od včera 😉
u nás bol hic aj dnes, každý deň sme pri vode 😵

abbi
16. júl 2009

ahojte, ja som v Bernolakove u mamy. je tu super. som sama s Natankom tak vegetime 🙂

joj Sendy mi je hrozne luto... ☹ skore uzdravenie

Boc uzi si dovcu aj za nas 😉 😉 a tentokrat mate prisne zakazane ochoriet 😎 😎

abbi
16. júl 2009

ahojte, ja som v Bernolakove u mamy. je tu super. som sama s Natankom tak vegetime 🙂

joj Sendy mi je hrozne luto... ☹ skore uzdravenie

Boc uzi si dovcu aj za nas 😉 😉 a tentokrat mate prisne zakazane ochoriet 😎 😎

TINY zajtrajsok plati?? kedy a kde sa stretneme Zucha ??? tesim sa na vaaas 😵 😵