Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

simka9122008
20. júl 2009

No super Boc, užívajte si to
Malá vie nové slovo Aj ja.

janka1874
autor
20. júl 2009

Ahojte
dobré ránko
tak s kecaním je to u nás slabé Sendy sa nejako nesnaží vidí že vie na všetko ukázať a my jej rozumieme tak načo sa bude snažiť
a dnes sme vstávali total kráľovsky o 8.00 som skoro odpadla pri pohľade na hodinky

boc skúsim sa ti pozrieť na ceny

janka1874
autor
20. júl 2009

http://www.t-mobile.sk/portal/dt?htmlsk.setSele...

neviem či so konkrétne toto myslela boc

ajula25
20. júl 2009

ahojte.
tak ja som vstávala o 8.00 druhý krát. o 4.30 Luky si vypýtal mlieko, takže som musela vstať a urobiť....ale tak pohodka, až na to ž e som nejaká nevyspatá a total sa mi nič nechce. asi to počasie podmrakové.
A kým ja som sa vyvaľovala ešte Lukáš zasa vyhádzal všetky veci zo skrine. Skoro ma urvalo.... 😖

janka1874
autor
20. júl 2009

tak ja som tu včera chválila Sendy a odplienkovanie zato dnes sa už dva krát vycikala nie do nočníka ale na podlahu v chodbe nechápem čo to má znamenať no čo už aj nehody musia byť

fakt ženy ako robíte na ráno mlieko aby nebolo horúce myslím či si to pripravíte večer a ráno už len zohrejete alebo ako

ajula25
20. júl 2009

jani aké mlieko?
myslíš umelé? to sa nedá dopredu pripraviť. Ja si nechávam prevarenú vodu v rýchlovarnej kanvici a ráno za minútu je mlieko hotové. Len vodu prihrejem. Už podľa "ošahania" konvice mám nacvičené. 😉
alebo aj v termoske voda je super. Ale už by mala byť taká, že sa dá použiť hneď aby sa nemusela chladiť.

ajula25
20. júl 2009

boc tak to je super, že sa máte fajn. Zadar je perfektný. Užívajte si! 😉

idem vymyslieť niečo, čo by som uvarila. Nemám šajnu ani potraviny 😝

janka1874
autor
20. júl 2009

áno ajula myslela som presne umelé no podobne to robím aj ja až na to že tú vodu zohrievam v mikrovlnke
a ak niečo vymyslíš na varenie tak hoď recept lebo som na tom podobne netuším čo variť a ani z čoho 😀

simka9122008
20. júl 2009

Mi dnes máme špagety a polievka je ešte od včera

janka1874
autor
20. júl 2009

simi celkom dobrý nápad špagety

janka1874
autor
20. júl 2009

fu ha až na druhej strane sme kde ste všetky na dovolenke?

abetka
20. júl 2009

ahojte. Nam konecne opravili net, tak som vo svojom zivla.
Tomas sa nam zacal dnes vyhadyovat, tak u neho prepukuju kiahne a mala je uz celkom fajn, len je straaasne bodkovana, ani netusim kedy sa jej to zhoji, ked to mala na celom tele .
Inak maly si minule za jazdy odistil dvere a otvoril , nemame detsku poistku a v zakrute ho to skoro vyhodilo z auta. Ja ani neviem ako som vyskocila z auta a zatvarala mu dvere. baby to bol taky sok, ze som sa este dva dni trisla 😢 . Ja neviem ako tam dotiahol tu paprcu a odistil a otvoril dvere a bol v sedacke. Len viem , ze traky z pliec si dal dolu a to mu to asi umoznilo, zasran jedem krpaty.

silvika
20. júl 2009

abet nam sa maly tiez vyvliekal jednou cestou z pasov autosedacky tak odvtedx mu ich upinam natolko aby ich mal na fest a vyvliect sa z nich nedokaze. na klucku sice dosiahne ale zamykame ale viem si predstavit ze si musela byt z toho v soku, a asi sa aj budes vzdy bat odteraz ked budete cestovat

luculka
20. júl 2009

cafte,,no boc super,,,potom dojdeme na dovcu 😀 😀

baby ako je to s aukciou na MMB,,,ked dám sumu i,,,mozem to potom zrusit ak uz to niekto potvrdi????

centik
20. júl 2009

LUcul je to sice blbe ale mozes napisat, aukcia je zrusena 😀

centik
20. júl 2009

vela bab to robi 😝

janka1874
autor
20. júl 2009

no lucul aukciu som nikdy nedávala tak fakt neviem

a mimochodom volala som dr. pre ďalšie výsledky tak Sendy mala len nejakého streptokoka alebo čo a má narušenú žalúdočnú flóru tak vraj našťastie nič vážne len máme dávať minimálne 2 týždne probiotiká a nie veľa mliečnych výrobkov

luculka
20. júl 2009

no dala som ho sem 🙄

ajula25
20. júl 2009

jani tak to je vcelku fajn potom. našťastie nič vážne... 🙂
abetka no to ti verím, že si bola v šoku. ja by som asi ani nedýchala.... 😒

ajula25
20. júl 2009

no a robila som paradajkovú polievku nakoniec a cestoviny so strúhankou opraženou 😅

simka9122008
20. júl 2009

Pomooooooooooooooooc moje deti sú dnes extra zlééééééééééééééééééé

janka1874
autor
20. júl 2009

no simi tak to máš fakt blbé

simka9122008
20. júl 2009

No to hej, už včera začali byť ako z divých vajec a mám už záujemkyňu na kočík, huráááááááááááá, zajtra idem na Lunik VII, pozrieť nejaký nový

janka1874
autor
20. júl 2009

si predávala svoj kočík?
tam na luniku majú pekné kočíky fakt

simka9122008
20. júl 2009

No bodka za dnešným dňom, malá my vyliala kompót až na stenu a nedávno sa maľovalo, ma porazííííííííííííííííí, už som si aj poplakala, no dnes už mám fakt dosť 😠 😠 😠
Hej predávam ho, kočka si po neho príde v piatok a zajtra idem mrknúť nový

janka1874
autor
20. júl 2009

tak čo tak vystrájajú

simka9122008
20. júl 2009

Jani ja už neviem, malá vkuse piští, už ma z nej bolí hlava, nevie sa dlho pohrať, ani ju neviem zabaviť a malý stále do nej vŕta

alinka76
20. júl 2009

ahojte dievčatá, ja som bola včera bez netu, skoro ma porazilo, ale čo už. boli sme v aquaparku, super bolo, s kamoškou sme boli aj v saunách a ľudkovia, tam behali chlapi úplne bez,sme boli v šoku 😲 😲 😲 absolútne bez hanby sodoma-gomora 😀 sme si mohli vyberať 😀 😀 😀

dnes celkom fajn, trošku schladilo,ale dá sa to vydržať. náš už tiež keď behá nahý, tak pozerá, čo robil, aj keď je dnu a bol bez plienky a vycikal sa, tak povedal, že dačo robí, nuž, aspoň dajaký pokrok. aj nočník vezme, ale keď je už neskoro. hádam to dajako zvládneme do konca leta aj sa ptýať.

tiež rozmýšľam, že asi keď sa mi dcéra vráti z prázdnin, pôjdem ich niekde do poľa pofotiť, sa mi páčia luculkine fotky, ale neviem čo by som mala drobcovi obliecť, aby mi ladil s Lenkou. chcem jej nejaké ľanové šatočky tiež zohnať. nevideli ste niekde fotky, na ktorých sú chlapci takto dedinsky motívom fotení? čo mali na sebe?

aadula
20. júl 2009

ahojte

boc, si to užívaj na pláži 😵 hneď by som šla za vami

abetka, tí naši chalani sú teda riadni šintri, ti verím, že to bol šok, ešte že sa nič nestalo

alinka, mm je aj teraz v saune...tiež to berie v pohode, že nahatý 😀 tí čo sú saunári to neriešia..tam je to normálne...ja som taká hablivá...tak ja by som bez dnu nešla....a neznesiem saunu 😝

dnes som sa ocitla na tom poschodí kde nám Samino padol, úplne až neuveriteľné ako sa tam prepchal, je to už zarobené takým plechom či čo to je...ale neprijemný pocit stále keď som šla okolo

telinka
20. júl 2009

ahojte 🙂

bzuco , dnes v TN na markize ukazovali a popisovali detsku slintavku....opisali ju presne tak ako si ty opisovala priznaky co mal vcera martinko ☹

toto som vcera vydrazila pre moju elmo-maniacku ,tak som zvedava na reakciu ked jej to ukazem 🙂 http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1165859

my budeme od stredy s petou same doma , baby idu k starkej, uvidime ako na ten klud v dome bude slecna reagovat 😅