Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

centik
3. aug 2009

ahojte,

Glor kde siiiii??? uz viem na koho sa mi podobas 😀
ale uz ti to mozno niekto aj spominal 😅

silvika
3. aug 2009

no sak daj aj nam centik

janka1874
autor
3. aug 2009

martinka veru mrňavé a raz dva budeš pred pôrodom 😀

tinyleaf
3. aug 2009

veru Mati, ani sa nenazdas a Verca bude mat surodenca na svete 🙂 My mame tych 4,3 cm bez desatinnej ciarky a este par cm navyse. Dnes idem do poradne, tak som zvedava ako na tom sme

silvika
3. aug 2009

tiny a ty nemas meno vybrate alebo ho len tajis?

telinka
3. aug 2009

aaahojte 🙂

silvi slabo citas , tiny uz meno zverejnila 😉

u nas sa dnes stavalo az o 8.00 waaaw supervykon 😅 normalne teraz v pohodicke zaspala 😎

zas je hiiiic 😠 ja mam modry pondelok , este mam na sebe pyzamove gate 😅 😅 ale tricko som uz prezliekla 😵

bocmanka
3. aug 2009

🙂 telinka ahjóój, čaute kočky..
tak ja som až teraz akože zapla pc, včera som vás len pozdravila, my máme dnes asi dvojnásobne modrý pondelok, periem posledné práčky....
a viete prečo?...
lebo doma nám to neprospieva....
🙂
marko leží s vysokou horúčkou, manžel bol s ním u dr. zatiaľ to vyzerá len na virózu...
s matejom bol včera na krčnom na pohotovosti, tiež mal zvýšenú teplotu, pobrali mu výtery, tak počkáme čo ukážu....a potom že more lieči....lenže tam treba byť asi aspoň dva mesiace....
rominu som dnes unavila v meste, vyrazili sme už o pol deviatej a od 10h spinká....
fotočky som konečne dala dokopy,
tak idem na fb...
tiny chce mať chiaru, nie?????

telinka
3. aug 2009

nie sofiu 😉

silvika
3. aug 2009

teli dik, to som si fakt nevsimla alebo zabudla ked som aj precitala, hold nemam sloniu pamat

silvika
3. aug 2009

boc ci nemaju oneskorenu cestovnu horucku 😉 ale nie, to len trochu chcem zlahcit mlady aj lezia ako marodi ci az tak ich to nezlomilo?

bocmanka
3. aug 2009

🙂 marko leží poctivo, matej to dostal už včera, tak ten kuká dvd....
romy práve vstala po 2,5h...spinkala od desiatej...

glorita
3. aug 2009

boc tak este ray vitaj aj tu 😵 u nas sa tie kaselpotlacilmorom,mz smemali tu kaslaciu bakteriu a hned sko sme dosli domov sme ju mali opat...to fakt abz clovek tam zil....hold more lieci,ale kym si tam...tie priznaky sa po prichode vratia.... 😖

martinaj juuj,tvoj maly cloviecik ale pekne rastie.. 😵

centik ja sa furt na kohosi podobam...ale ja som jaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak na koho teda? 😀 😎

centik
3. aug 2009

na tu co uvadza zmenaren, Pribilincova sa tusim vola, Eva? tak nejak 😀

glorita
3. aug 2009

centikkk..jajjjj,no hej,no som uz pocula od viacerychhh 😀 😉

luculka
3. aug 2009

cafte,,,no boc u vas sa tým chorobam nejako páci 🙄
glor fakt podobas sa na nu

no nasa hviezda zase dnes excelovala,,na trznici mali tku kolobezku ruzovu ,,,na zadu dve kolieska,,samozrejme ako ju zbadala,,hned na nej jazdila,,tak si viete predstavit ten odchod s akým revom a jacanim,,sme isli odtial,,babka s dedom jej ju aj chceli kupit ale bola taka labilna,,a samozrejme,,aj hrala,,kolotočárske pesničky 😅 😀 😀

tak jej kupili v kauflande,,taku pre velkácov,,,a zase doma nechcela ist spat,,,jacalaaaaaaaa,,,nervacila,,no des,,aj po holej 2x dostala 😠
ale ako lahla hned bola tvrdá,,, 😀

aadula
3. aug 2009

ahojte,

lucul, krááásna fotečka, už na FB som ju pozerala, si šikulka..., ale zas máš aj modelku skvelú 😉

glor, tuším aj ona je Eva..počuj nie si náhodou ty ona? 😀

aida
3. aug 2009

Ahojte
Luculka krasne fotecky.
Sme sa rozhodli ze na zimu sa budeme snazit o druhe baby 🙂

aadula
3. aug 2009

aida, tak vám držím palce, aby to vyšlo čím skôr 🙂

aida
3. aug 2009

aadula dakujeme dufam ze to dobre dopadne.

tinyleaf
3. aug 2009

ahojte 🙂
silvika, telinka ma uplnu pravdu, malu by sme chceli Sofiu. Aj ked ani Chiara ako povedala boc nie je zle, len moc exotikus..to by mi u muza nepreslo 😀

No a prisli sme z poradne a doktorka prekvapena, ze este som len 37tt, ze hlavicka uz je dolu...tak neviem co si mam o tom myslet, ze ci uz mozem aj porodit alebo co. Zajtra sa jej mam este ozvat ale poradnu mi naplanovala o tyzden, tak hadam este nie som na rozsypanie. Hlavne na to nie som nastavena psychicky ze uz.

abetka
3. aug 2009

ahojte. Vsetkych staro novych srdecne vitam. Ja mam total modry pondelok, maly v noci od 02.00nespal, tak sa mi oci zatvaraju. On to terza dobieha, ale ja padnem vecer, ako dobita 😒
aida/ krasna prava, tak nech sa vam snazilkovanie dari 😵
Lucul- to mate doma riadnu modelku. Je uzasna 🙂
tak pekny den vam este prajem a idem sa psychicky pripravit, ked vstane krpaty, lebo ma nejake divne, umrncane, nervacske, zlostne obdobie 😝

liluska
3. aug 2009

ahojte.
Dnes som aj ja zufala...mala od rana vobec nespala, uspavala som ju od dvanastej do druhej a potom som to vzdala. Potom sa naobedovala a teraz je vonku so svokrou, lebo sme teraz tyzden na "prazdninach" u svokry 😖
Takze prvy den sme tu a uz so mnou krpata mava, mam sa na co tesit cely tyzden 😠

Lucul pekna foto...uz zacina tvoje zoznamovanie zo zrkadlovkou??? Tesime sa na dlasie vytvori 😀

Boc vitaj doma a prajeme skore uzdravenie tvojim chlapom. A ako dopadlo rominkine vyzdravenie s tou ritkou??

tinyleaf
3. aug 2009

no ako tak citam, dnes maju deticky asi den, ked robia vsetko proti svojim rodicom 🙂 Aj nas vstal rano uz o tristvrte na sest a uz nechcel spat, tak mi ten den pride strasne dlhy, ked musim tak skoro vstat aj ja. Isiel spat pred pol jednou a o tristvrte hodinu uz bol aj hore. Dufam ze aspon vecer lahko zaspi.

abetka
3. aug 2009

tiny- krasne meno ste vybrali 😉

ivana26
3. aug 2009

ahojte,
boc, skore uzdravenie chlapcom
lucul, to je naozaj nadherna fotka, si riadna sikulka 😵
zase je neskutocne horuco vonku, pri vode sa to este da zvladnut, ale v meste je to otras 😎

tinyleaf
3. aug 2009

dakujem abetka 🙂 Je to teraz sice dost davane meno, ale hadam nie az tak ako niektore ine dievcenske mena

silvika
3. aug 2009

nasi kamarati maju tiny tiez ze nina sofia, ale neviem ci je viacej nina alebo sofia

alinka76
3. aug 2009

čauko Boc, vitaj doma, už sa sťahujete? kedy kolaudujeme? 😀 😀 😀

Tiny, len aby si nás do týždňa neprekvapila, že bude Sofinka na svete, aj to sa môže stať.

tinyleaf
3. aug 2009

alinka, ani radsej nespominaj, ze uz o tyzden 🙂 Maly este stale okupuje postielku a stale odkladam to aby som ho naucila v noci spat vo velkej posteli 😒