Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
7. aug 2009

luculka no také niečo len či sa nedá ešte aj lacnejšie v dobrej kvalite musíme ešte pokukať 🙂 ale ďakujem si zlatá

luculka
7. aug 2009

medzi týmito sa teraz kamoska rozhoduje,,,su fakt super,,,kvalita ako zrkadlovka skoro,,a ten zoom je fantastický

tak ja som urobila cestovinku,,,kedze MM to moc nemusi,,,vzdy ked neni doma,,doprajem si 😀 😀
no a idem sa vrhnut na špajzu,,,urobit troska generálku,,,
MM uz hlásil ze dorazili k svokre,,mala sa pohrá s neterinou Klárkou,,a pojde na kute 🙂

janka1874
autor
7. aug 2009

luculka ja by som teraz tiež potrebovala aby mi malú niekto vzal ale chystáme veké upratovanie no horšie je že aj moji rodičia 🙂 tak asi máme smolu

zanna
7. aug 2009

ahojky,mozem vstupit na chvilku? Chcem sa len spytat,kedy davate drobcov spat a kedy vam vstavaju.Ten moj ma zauzivane o 19.30 ide spat a rano je uz o 5 hore,uz ale pol roka,tak by som rano strasne spala a neda sa,vraj ho davam skoro spat.

luculka
7. aug 2009

ahoj my chodime o pol deisatej spinkat a hore je o siedmej,,pol osmej

janka1874
autor
7. aug 2009

zanna u nás sa chodí spať o 8.00 a vstávame kedy ako od 6.30 až do 7.30 niekedy o 6.00 individuálne

ale pokiaľ viem tak priemer je tu asi taký čo dáva spať okolo 20-tej +-

telinka
7. aug 2009

presne zana...davas ho akurat , je celkom mozne ze keby si ho dala spat aj o pol 10tej tak vstane rovnako....niektore deti su proste ranne vtacata 🙂 nasa peta zaspi okolo 20tej a spi do 7-8.00 ako kedy 😉

zanna
7. aug 2009

jaj, tusim len to moje vstava tak skoro, presne ako hovoris telinka,raz bol hore do 24h a vstal o 5 h,no hruza,asi sa s tym musim zmierit,inak diky 🙂

janka1874
autor
7. aug 2009

zanna ver tomu že nie len to tvoje

ale ja radšej pomlčím že telinka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zanna
7. aug 2009

a este sa spytam,bol niekdo z vas na Donovaloch v Habakukoch,ci je to tam take pekne ako na fotkach,totiz v pondelok by som tam chcela ist s malym

silvika
7. aug 2009

idem pisnut nech ne sme zasa na druhej strane 😕

silvika
7. aug 2009

teli vasa ako dnes? moj spi od pol dvanastej este teraz taakze uz je za hranicou hodinoveho spanku za co mu dakujem uprimne... 😉 ja dnes varim a peciem ako besna dufam, ze sa mi nevypluje cesto z pekaca lebo je jakesi bohato obsadeny ten pekacik uboziak, drzte mi palciaky nech zostane vo forme .... 😎 este by sa mi sikovali taki traja pomocnici na upratovanie kuchyne je to tam ako keby sa tam maly hral vsetko vsade len kuuusky volneho miesta aaale mam vyhovorku, nemvozem umyvat aby som si nezobudila ňuňušika

luculka
7. aug 2009

silvi 😀
tak ja pijem kavičku ,,nohy vylozene 😎 😎 ,,,špajza uprataná,,,jedna čiarka v zozname odškrknutá 😵

silvika
7. aug 2009

no supeeeer, ja si vylozim nohy asi az po chalanovej svadbe 😀 😀 😀 ale ňuňuš uz je hore a vyzera vcelku spokojne vyspaty

telinka
7. aug 2009

silvi , aj u nas dnes viac ako hodinka...o 10 minut prekrocila 😅 😅 😅
sa madam zobudila , tato bol doma zaziadalo sa jej nanuka , tak s nou isiel kupit a mlada slecna namiesto obeda zjedla cely nanuk magnum...teda bez cokolady 😕 😅 😅 esteze ten tato je doma len obcas , lebo to by bol iny stravovaci rezim 😀 😀

silvika
7. aug 2009

fihaaa teda teli to ale mas, ked si aj nanuk vie vypytat moj len co poznuchava po suflickoch alebo co mam evylozene a ukaze na to inac musi jest co sa mu da ale najradsej jedava to co tato tak som im dnes pripravila nieco pre oboch ze tekvicovy privarok

telinka
7. aug 2009

🙂 no v tomto smere to rozpravanie neni az taka velka vyhoda 😅 straaaaasne lubi zmrzlinu , asi preto ze jak tehula som ine sladkosti nejedla len zmrzku ..tak sa to teraz prejavilo 😉

luculka
7. aug 2009

teli fiiha a ja som asi nejaka iná,,,ja sa jej zmrzku bojim davať,,,vzdy len tak troska na oplatku,,lebo samozrejme,,nedá sa oklamat,,ze mi mame,,a ona prázdnu oplatku 😀

silvika
7. aug 2009

nas sa kludne dava klamat hlavne ja mu skoro nic nedavam tak odo mna ani "nezobre" ani psy si ma nevsimaju ked raz zacnem davat to sa potom tazko vysvetluje ze toto si mohol ale toto uz pre teba nie je

luculka
7. aug 2009

silvi,,, 🙂
no ja som zacala,,a preto nam náš pes rastie pred očami,,je nejaký tlstý v poslednej dobe 🙄

silvika
7. aug 2009

nasich vypasaju moji rodicia sa mi paci, ked ich odhanaju lebo im zobru na kolenach s hlavou .... noo co ste si nechali si znasajte teraz dosledky .... a inac tito domaci havovia sa lubi aokruhlit tu nieco tam nieco a je su to tie prave dochodcovske safalatky

telinka
7. aug 2009

lucul a preco sa bojis??? aby neochorela???ze je studena???

telinka
7. aug 2009

ja jej robim jogurtove nanuky...kedze nechce jogurt tak dam do formiciek zmrazit jogurt a je spokojna a sprasi ho bez problemov 😉 terba mandle otuzovat 😀

tinyleaf
7. aug 2009

teli a to davas biely ogurt alebo aj tie ochutene? Nas ich sice zje aj z kelimku, ale pre inpiraciu je to dobre 🙂 Aspon nebude zobrat, ked ja budem jest nanuk..dostane jogurtovy...a este do akych formiciek to davas? Aj s palickou? 😀

luculka
7. aug 2009

teli asi preto,,,ja ti ani sama neviem,,,,asi ju mam stale za male babo 😝

ozaj som ju nepochválila si predstavte ona vie jazdit na kolobezke,,na tej zeleznej pre velke deti 😕 😀

silvika
7. aug 2009

zahoracky no vy tam mate dobre sikovne babenky,

aadula
7. aug 2009

ahojte 🙂

náš chodí spať tak medzi 20.00 a 21.00 h.

a zmrzlinu, či nanuk by som mu dala, ale keby ste videli ako sa tvári keď to studené oblíže 😀, dnes cuckal lízatko ..to sa mu páči viac..síce je všetko dolepené 😝 , ale takú radosť má z toho

luculka
7. aug 2009

kde ste??? 😕 😕

bocmanka
7. aug 2009

🤐 no baby, ja som sa musela prihlásiť, lebo nám piešťany očividne neprospievajú, chalani sú tu jak odktrhnutí z reťaze, 360voltov v sebe, hovorí môj ocino..
dnes došli na hotelík a mini-stretko aj lucia s aninou, doobeda, to ešte bol relatívne kľud...
zucha, ospravedlnujem sa, že sme nedošli do blavy, ale zrejme ani nedôjdeme, s týmto naším stádom si akosi neviem poradiť...
zoberieš ich na plavbu vodou po váhu a oni po 20min hučia, že už stačilo, že idú domov....žiadna vdačnosť!!!
jak šibnutí brázdinme vrbovým, lebo šéfka bocmanka, si nechala mobil s anininým číslom na hoteli, šak sme ju ani nenašli, zachránila nás a zohnala pre chalanov prilby na korčule, kedže sme ich doma v tom chvate nechali, kedže sme nebrali bicykle...
romina tu zaspáva po desiatej, v noci sa stokrát budí, mne sa zdá, že som túto noc ani nespala...
do toho som dostala mrchu, mi príde , že ma chlípe zvnútra snád čachtická pani, sa ani do bazéna neodvážim...
no zážitkov tu máme na mraky...
sú tu aj moji rodičia a tí len krútia hlavou, že ako sme to s tromi sami dvaja zvládali v chorvátsku...
no zvládali.. 🙂
šak tu sú jak šibnuté tie decká mám pocit....
sa nahlcú piešťanského vzduchu a šije to snimi od vidím do nevidím...
som unavená jak šľak...
najbližší týžden nikami necestujem...
inak pekný piatok šickjem...

anina1
7. aug 2009

počuj ty motovidlo...ja čakám a čakám a teba nikde 😒
no vidíš, tak im ten náš vzduch prospieva, ale veď keď sme tam boli, tak boli v pohode 😀