Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

ajula25
12. aug 2009

ahojte
jani nech vám vyjde výlet na chate....
tiny všetci sú sčasti jedoši. Aj tie najkľudnejšie deti majú "svoje dni". Tak ber to z tej pozitívnej stránky.... 😉
No a ani Lukáš nereaguje keď mu niečo vravím, že nesmie. Musím k nemu prísť a zobrať ho odtiaľ. Inak si taktiež robí čo chce. Ale verím, že časom sa naučí.... 😅

glorita
12. aug 2009

tiny ten nas je taky isty..kady hovori,ze aky pohodak,vysmiaty,aleja trdim ze preto pohodak,lebo si robi vzdy to co uzna za vhodnelen on...vzdy ako naschval protireci,hadze sa ked s niecim nesuhlasi,vreska,krici,jeduje sa...vcera som s nim bolana prechadzke pesi s motorkou a musela som niekomu pripadat jak taka hysterka.same zakazy,prikazy,vycitky...no hruuuuza a strach...to jeho je najlepsi eniekam vypustit a nechat ho ako samorast 😀 😀 😀 to je to bohovske obdobie vzdoru,aspon ja s a s tym utesujem 😀 ale temperamentu ma teda na rozdavanie,och jojjjj 😎

ajula25
12. aug 2009

glor nezúfaj. ja som si myslela, aký je Marek živý. Ale Lukáš, ten ho predbehol vo všetkom. Ten 5 sekúnd na tom malom zadku neposedí. Všade sa štverá. Postaví si odrážadlo, na to sa on postaví a ide si dvere otvárať. No úžas. A potom nenerváč. Však to je na zabitie sa. Voku nezvykne nejako extra nerváčiť, ale keby si počula ako pištííííííí. No hotová píšťalka. Hovorím, že ako baba. Ale však oni z toho vyrastú a bude fajn 😉

bocmanka
12. aug 2009

🙂 až na druhej strane som nás našla??????????????
😲 😲 😲 😲

bocmanka
12. aug 2009

🙂 ja dnes vytrvalo romy cvičím, v spolupráci s chlapcami....bez plienky
som to chcela stihnúť do soboty, kým prídu telinkovci na víkend 😀 😀 😀 ale máme samé mláčky..ešteže nemáme koberce...
😀
proste nočník dovidenia....
príde povie "cikaua", ukáže mi mláčku a na nočník povie "fuuuuuuj"

bocmanka
12. aug 2009

http://www.connexgroup.net/holidayplus/omv/coli...

glor...tento link som našla, je to mestečko marz, toto si myslela v blízkosti marchenlandu...?????
čo naň hovoríš?? 😵

silvika
12. aug 2009

pockaaat ideme do vienne? ci sa tu len nieco sukromne organizuje? boc, nas bol aj pokakany nastastie len na dvore, doma som sa to bala, lebo tie farbebne znacky by som z bledeho koberca asi musela povystrihovat co by narobil. 😝

aadula
12. aug 2009

ahojte, asi ako píšete..obdobie vzdoru 😝 aj u nás to fičí

našej suseda a zároveň kamarátke 🙂 sa dnes narodil chlapček Borisko mal 3995 a 51cm, tam máme ďalšieho chlapa v činžiaku 🙂

simka9122008
12. aug 2009

Ahojte kočky, tak sa hlásim po dlhej dobe, obývačka je konečne vymaľovaná + nový koberec a pc stolík
A vy čo máte nové?

telinka
12. aug 2009

zdraviiim devcata 🙂

boc , tak vravis ze u vas bude bitka o serbel???? 😀 😀 😀

moje srdenko sa uci povedat "R"....najprv hovorila namiesto dovnutra donutua a teraz zacala" donutda" , normalne jej to niekedy preskoci a to r tam zaznie , alebo aj svoje meno ze "petda" 😵 😵 😵 taka je podarenaaaaa 🙂

aadul tak samuel bude mat cochvila koho komandovat 😉

pred 2 tyzdnami sme dali reklamovat pekarnicku , padala jej remenica a nemiesila , aj to peto 2x opravil a znova to padlo a je este do novembra v zaruke tak som ho poslala reklamovat a predstavte si dali nam novu....sa ho pytali ze co v tom robime lebo to vnutro bolo znacne zdevastovane...no raz som sa hrala na hncek var a uz sa mi to nepodarilo vycistit 😅 😅 ale on im povedal ze kazdy den peceme 😅 tak mam novu , ale samozrejme som si predtym kupila ze sak co budem bez pekarne tak mam nove dve 😀 😀 😀 moooozem vypekat do aleluja 😎

aadula
12. aug 2009

telinka, Peťulka je šikovná, to moje sa teraz každému zdraví avo /ahoj/ hoci koho stretneme a pozdraví sa ..tak on hneď, že avo... , ale mama ani za svet nepovie 😀 Dnes čítal knižku a všetko bolo zas hao /havo/ a na Paťku vykrikuje Pa... , tak my zatiaľ len také malé pokroky a cikanie? to je strach a hrôza, ani za svet si sadnúť posledný týždeň na nočník, dnes som ho tam na silu ráno šupla, ale ani kvapku nevycikal 😅 Je tu dosť málo detí maličkých, tak sa teším, že bude mať kamoša...len aby on nekomandoval potom jeho 😀 😀

luculka
12. aug 2009

cafte,,,,no teli petulka je sikovnica,,,, 🙂
my sme boli dnes zase na ranci,,vcera v plavarni,,tak Natus je vytazena,,,a konecne 3 dni po sebe spinká uz o 21:00 🙂 🙂

mala na ranci na kazde hovienko po konikoch ukazovala bleee,,,,bleeeee 😀 😀

ozaj kuk moje fotecky,,,http://www.facebook.com/album.php?aid=5613&id=1...

telinka
12. aug 2009

lucul mne to nejde otvorit ☹

luculka
12. aug 2009

🙄 to je kamoskin album ale som myslela ze ked tam mam komentáre tak pojde

simka9122008
12. aug 2009

Ani mne 😒

simka9122008
12. aug 2009

Pridala som nové fotky do albumu, mrknite, ináč malá sa rozkecáva o 106

luculka
12. aug 2009

🙄

telinka
12. aug 2009

simka ..pjekne fotecky 🙂

lucul a na ten slavinin ranc sa plati aj nejake vstupne ? alebo jak to tam je??

glorita
12. aug 2009

silvi,nie ziadne tajne stretka sa nekonaju...boc idu na family trip,tak sa ma pytala 😵

boc,ja som ti pislaa na FB spravu a je to mestecko Rust co som ti spominala,ten marz je cenovo skvely to co si hodila ten link.Je trocha dalej od jazera ako rust,ale vyzera to tam pekne..... 😵

luculka
12. aug 2009

teli nie,,,prides kedy chces,,,len musis s branicku otvorit,,,kvoli psom a konovi co tam volne behaju je stale zavreta tak si vela ludi mysli ze sa tam nesmie,,,,

za jazdu na koni,,,jedno velke kolecko 1euro,,,Natus mala grátis 😀

telinka
12. aug 2009

a vydrzala??????
ja veru neviem ci by som tam petu dostala 😅

glorita
12. aug 2009

lucul a kde ste boli?

abbi
12. aug 2009

teli tak to si super dopadla s tou pekarnickou a aku si si teraz kupila?

luculka
12. aug 2009

no ja som myslela ze ju daju na ponika,,,oni tam jazdili na velkých,,,trenovali ich,,,tak sa spýtali ci ide,,ona isla,,, 😀 😀

telinka
12. aug 2009

no jo natus je stara cvicitelka ronyho , nejaky kon ju predsa nezastrasi 😀

abbi zas mam etu 😅

luculka
12. aug 2009

glor u nas v Ma,,,,tu maju stranku http://www.rancuindianky.sk/

teli jasne,,, 😀 😀

tinyleaf
13. aug 2009

ahojte 🙂
telinka a v pekarnicke pecies aj nejake kolaciky? lebo my len chleba a raz som skusala babovku co som mala recept z MMB a to bola taka nechutna ubita hrca, ze odvtedy som okrem chleba radsej nic neskusala. Nevies nejaky lahky dobry receptik na kolac?

martinaj
13. aug 2009

ahojte 🙂 tiny tebe uz svieti 39tt 😵 parada

tinyleaf
13. aug 2009

mata, ano, dnes som zacala 39tt 🙂 Este by som chcela aspon tyzden vydrzat 🙂