Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
24. máj 2009

Ahojte
jooj csikike ja som pratala včera ako besná a myslíš že to tu tak vyzerá no jasne len môžem začať od začiatku a to sme pól dňa neboli doma 😅

janka1874
autor
24. máj 2009

no žienky neviem čo mám robiť chcela som Sendy naučiť na jedno spanie denne ale mám pocit že jej je to málo na obed odpadáva ani nie do 5 min. a už teraz má oči ako číňan a aj poobede už od 17-tej je hotová unavená až hrúza a to chodí spávať okolo 12-tej (teda skôr pred) a vstáva okolo 14-14.30

simka9122008
24. máj 2009

Jani ak ti ešte malá nie je nato pripravená, nechaj to ako bolo po starom, ona sa možno časom sama presunie na spánok 1x denne

alinka76
24. máj 2009

čaute, náš krpec dnes o 5-tej bol naspatý, skoro ma porazilo. až po hodine zaspal, údes 😒 ja neviem či dať nejaké závesy na okná, nech má tmu,alebo čo?...

včera bola tá kaderníčka a sme kráááásne aj ja aj segra a synovcovi superné číro spravil, hodím na FB fotky 🙂

alinka76
24. máj 2009

bzuco, načo si kupovala golfáč? veď máš taký podobný šporťák ako ja. dá sa ti tam sklopiť opierka na spanie?

anina1
24. máj 2009

ahojte, my sme boli včera u Bibky, tá je zlatá a Claudia je taká opica drzá, robila jej zle a Bibi sa smiala tomu 🙂

silvika
24. máj 2009

ahojte csiki a tomi negrcka z mliecka? nema na mlieko nejake intoleranciu alebo aj z kase ti grcka? ci by mu nesla lepsie hustejsia na noc ?

bzuco
24. máj 2009

ahojte

ali...niečo spratnejšie do auta som chcela a aj na výmenu 😎 ...už ma sa mi trošku šporťák okukal 😅 😅
a ty máš aký šporťák? SOM NEVIDELA EšTE a na FB neviem kde ťa hľadať 😝

centik
24. máj 2009

Anina ale no šak netáraj 😀 obidve su opice 😅 he he

centik
24. máj 2009

ale boli podarene, tak som sa nasmiala ako uz davno nie 🙂

abbi
24. máj 2009

ahojte. Zucha nedame zajtra stretko v bernolakove? Mozno aj Tiny by za pridala.

aadula
24. máj 2009

ahojte, na to že dnes hlásili búrky, tak u nás ani mráčika 😀 zas sa ujo Iľko pomýlil 😝

ja som dnes bola pozrieť mužovmu bratrancovi na prijímaní, mali to veľmi pekné 🙂

csiki nemôže to mať tomík prepojené? tie vyrážky s tým vrackaním?

anina, centik tie vaše kočky sú iste obe zlaté aj Bibka aj Claudika 🙂

aadula
24. máj 2009

dievčence a prosííím poraďte mi...viem, že niekto už niekomu radil....Samko mi tu niečo stlačil a hrozne sa mi to zmenšilo a ostalo tak ...čo to mám stlačiť?ďakujem

csikike
24. máj 2009

aadul, stlac ctrl a roluj mysou

aadula
24. máj 2009

csiki ďakujem 🙂

aadula
24. máj 2009

joj tento náš drobček si toľko riťku natriasa..taký je zlatý...počuje hudbu a už tancuje, len vždy keď ho chcem natočiť...prestane 😀

csikike
24. máj 2009

aadul, to poznam ja som dnes zistila, ze za maj nema ani 1 fotku 😲

janka1874
autor
24. máj 2009

ahojte
tak dnes sme poriadne leňošili jeden cvok na takej rapčacej motorke nám zobudil poobede malú no dávno toľko plaču pri vstávaní nebolo tak sa chuderka zľakla ale už nevedela naspäť zaspať no čo už ale potom mal na chvíľu službu tatik a ja som si trošku pospala no a nakoniec sa klasika išlo vonku

aadula tancovanie je aj u nás a presne tak začnem fotiť alebo kamerovať tak okamžite prestane

simka9122008
24. máj 2009

My sme dnes boli u babky na návšteve
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

aadula
24. máj 2009

jani...tak to by ma teda riadne naštval 😠 iste ešte nemá deti, tak sa mu šaškuje na ulici

že by sme našim drobcom spoločnú disko spravili? 😉 😀

bocmanka
24. máj 2009

🙂 🙂 🙂
tak my sme doma a mŕŕŕtvaaaaaaaaa som.....
pozdravujem, pečiem pizzu, som normálne po tom sústredení vyhladla...kto si dá???

janka1874
autor
24. máj 2009

aadula škoda že ty asi na stretko neprídeš tam im urobíme disco

ajula25
24. máj 2009

ahojte babulky
tak zo včera som si prečítala že bola po mne poptávka 😀 no postielky sa minuli....teda podľa mojich záznamov 😅
csiki to je smola s tým grckaním. Náš zvykol tiež vygrckať mliečko pri večernom spaní, ale už dávno to nebolo. Väčšinou ale vtedy keď bol nachladený a myslím, že mu vadila tá vanilková aróma v mlieku....tak kupujeme len 2 a zatial ťuki ťuk je ok....
No a dnes sme boli u svokra mal narodky. Marek ako stále sa hral na počítači a čosi mu nešlo, tak som naklusala aj s Lukym. Kým ja som Marekovi tam ťukala do klávesky on vyliezol na gauč. V tej izbe je taký, čo na bokoch nemá tie operadlá len vankúše. Tak on sa o to asi oprel a prepadol na bok. Tam bola asi 30 cm? medzera a skriňa. Tak si ťukol oko do tej skrine, že si to rzťal a vyvalila sa kopa krvi. Lukáš reval od bolesti, Marek od ľaku a ja som sa klepala a ošetrovala Lukáša...no poviem vám, ja ho asi priviažem niekam a nebude mi loziť kade tade. Ráno spravil salto z kresla pri PC, poobede si oko dobil.....pomooooooooooooc 😢

janka1874
autor
24. máj 2009

ajula no teda riadne živé dieťa ten Luky 😀 😀 😀

janka1874
autor
24. máj 2009

aadula ver tomu že aj mňa riadne naštval lebo aj ja som podiemkavala a pri tom rachote som sa tiež zľakla a už som len čakala no a aj som sa dočkala taký plač spustila bože tá sa musela neskutočne zľaknúť chúďatko moje a to tam drahý hneď letel lebo ja kým som sa prebrala

ajula25
24. máj 2009

jani a to som si myslela, že MArek bol. On je teda dvakrát taký....ja chcem také ako Sendy 😔

ajula25
24. máj 2009

Jáj zabudla som. Luci Natálka je zlatunká ako si krtka pozerá.... 😉

janka1874
autor
24. máj 2009

no ajula aby mi to druhé nevynahradilo aj za ňu 😀 😀 😀

ajula25
24. máj 2009

jani tak snáď nie. však také tornádo ako je Lukáš ... no ďakujem. Fakt je všade....a najnovšie to lozenie kade tade...keby som mu postavila nejakú "vežu" stoličiek on by vyliezol na samý vrchol....asi nemá pud sebazáchovy alebo čo. ja fakt neviem. asi si nainšatlujem nejaké kamery na chrbát a všade monitory 😀

ajula25
24. máj 2009

no tak dobrú noc 😉