Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

ajula25
26. aug 2009

jani to nie je pravda. Vôbec nie si zlá matka. A nikde nie je napísané, že mamy musia byť len usmievavé a dobre naladené. Však aj ty si iba človek. Takže neboj nič. Určite si tá najlepšia mama pre svoje detičky! 😉

glorita
26. aug 2009

taaaak...a toto su photos zachytene nahodnym okoloiducim profesionalmym talianskym fotografom v Prahe ,pre ktoreho a nielen jeho bol Leo skvelym objektom smiechu....

No tu je ten nas maly materialista,xixi....:

dnes mi dosli,tak ich sem hned pridavam,su skveleeeeee......

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

bzuco
26. aug 2009

ahojte

samkom posielame božtek na noštek 😉

zrzulka...ja som kúpila 98čku....aj kombinézu aj bundu..... a oteplovky máme 104 ale sú oveľa menšie, no a mám aj také len do pása a tie mám 92 - to mi dala sestra po jej malej, tak uvidím ako mu budú a tiež komplet od sestrinej malej máme 92 ale to už jej bolo ako 2ročnej pomenšie, rukáve jej vyskakovali a pritom je to drobček - s maťkom je medzi nimi rozdiel rok aj mesiac a maťko ju vzrastom už skoro dobehol 😝

ale ja som teraz kupovala len kombinézu...bundy som kúpila na konci zimy v super výpredaji po 5 eur a druhú za 2 eurá 😅

telinka
26. aug 2009

ahojte 🙂

gratulujeme samkom kmeninkam...ten alinkin nech sa rychlo vylieci 🙂

glor...leo bol tusim lepsia atrakcia ako samotni muzikanti 😅

bzuco.....povedz mi prosimta ty musis doma tie prachy lopatou prehadzovat ked tak vzdy super lacno nakupis 😉 😀

alinka76
26. aug 2009

silvika, v pondelok už bol nervózny večer, včera mierne zvýšená teplota, večer som mu už dala panadol, čo si ústa furt drmal a dnes tiež teplotujeme. už mu aj dudlík dezinfikujem, lebo vytrieť mu ústa s vodičkou je utrpenie. húka o ratu ☹ ☹ ☹

ináč neviem čo dávate vy deťom od teploty, ale ja som teraz dobre pochopila reklamné ťahy. mala som doma nurofen, ten som pekne dávala 2,5ml a došiel mi a mám doma aj panadol baby. ľudkovia dobrí , toho treba dať 7ml 😕 😕 😕 tak už ho mám skoro prázdny!!! som doktorke nakázala vyslovene nurofen nech mi dá, však kým som mu to množstvo do krku napchala, polovicu vypľul a tú malú dávku 2,5ml vypil raz-dva a bolo to v ňom. to nechápem, či to sladkú vodu tak riedia, alebo čo to znamená to množstvo 😠

centik
26. aug 2009

Glor uzasne fotky 😀 😀 😀

a to sa ti muzikanti nebali ze im nieco zoberie z toho klobuka? 😀

sranda s tym Leom 😀

alinka76
26. aug 2009

čo sa týka zimných vecí, tiež som si už radšej kúpila teraz cez MMB, ako potom brať to posledné, čo zostane. mám aj v zálohe ešte krásne zimné bundy, ale máme tú menžestrovú peknú, tak zatiaľ nebudem kupovať, uvidíme, či malému ruky podrastú, že budem ešte kupovať dačo, ale nateraz mi stačí. aj čiapky tuším nám budú z minulého roka dobré, lebo mu boli voľnejšie.

centik
26. aug 2009

Alinka nech sa Samko rychlo vyzdravi,
a co to ma za infekciu?

alinka76
26. aug 2009

centík nejaký herpes, či čo. ani jesť nechce, asi ho to musí riadne štípať ☹ na nervy som z neho, mraučí ako mača, spal teraz 15 minút a ja s ním a zase rev, čo ho to zase bolelo ☹ trochu som ho pustila von na motorku, ale na slnko by nemal ☹

silvika
26. aug 2009

aj nas ma kludovy rezim a je pravda ze aj oooovela viacej polezkava a v klude sa pohra ... ale papat papa sice malo ale papa tak predpokladam, ze nema v puse nic aj ked si tiez strka do pusy aj celu past ale to uz dooost dlho a nevidela som mu nic v puse tak nevim

glorita
26. aug 2009

ali tusim take nieco ale nehnisave mal Leopred 3tt...nejaka virozatomoze byt,alebo kludne aj od spiny,kedze toho poberu teraz do pusy....staci kamienok a oni si olizu palceky ani nevies kedy..
dajte sa do poriadku co najskor..urcite ale zajdi k dokyne,nech to nie je neskor nejaka hnisava angina...lieckajte sa.pa....pozdravujeme 😵
al vy silvi.... 😉

alinka76
26. aug 2009

glor, u doktorky sme boli, lebo som teiž nevedela, prečo má teploty. teraz tu pučí hrozno, také chladnejšie mu asi lepšie robí, ako teplé.

huleni
26. aug 2009

ahojte, Samkom vsetko len to najsamlepsie a hlavne skore uzdravenie prajem...ja som dnes musela malej kupit sandalky, teda moja mamina jej kupila lebo jednu niekam zahrabala tak ze asi najskor do kosa neviem ju najsat uz tyzden a druhe su v hroznom stave, tak ma skoro siblo ze po zlave letne veci 23eur, no ale mamina moja jej kupila ze nech ma od nej ze bude to mat k meninam...takze tak...csiki poslala som ti IP a vecer ti neico zoskenujem a poslem, teraz este letim vyvencit to dieta moje zlate.O))) inak zimne veci ja vobec neviem aku velkost a hlavne musim poskuat z min. roka lebo mam pocit ze nam este aj nieco bude co nam bolo velke.o))) zatial papa vecer som tu ako na koni 😀

silvika
26. aug 2009

ali a ake vysoke mal teploty, moja ze ked to nie je nad 38 tak to treba zvladnut samo odseba

aadula
26. aug 2009

kočky ďakujem za samka 🙂

alinka nebude to mať zo štúrova? všetkých čo počujem, že tam dovolenkovali si niečo domov doniesli ☹ skoré uzdravenie prajem

bzučko...teba by som ako poradkyňu na mmb hned zamestnala 😉

glor leuško je fakt perfektný na tých fotkách 😀,

alinka76
26. aug 2009

silvika, nad 38°C mal a keby mal aj menej, tak mu dám ten paralen, však ho to bolelo. aj mňa keď bolí dačo moc tak si šibnem tabletku a pomôže. a fakticky mu to pomohlo ☹

no neviem či štúrovom to bude, lebo už predtým bol takýto ale zase že slnkom sa to mohlo zaktivovať, tak neviem 😢

bocmanka
26. aug 2009

😉 no ja sa pripájam k tomu štúrovu, aj mne príde , že som niečo chytila v aquaparku v turč.tepliciach, predsa len je tam teplá voda a ak som mala dáko zle nastavenú imunitu, tak to mám..
ja len teplotu, max. do 37,5 a žiadne príznaky, len spím a som unavená..už nechápem...
manželík zase fičí so všetkými tromi, nič zvláštne, veď ja tiež tak...
a ocino má dnes 60 , a ani som si s ním nemohla pripiť,..sedia s maminou v reštike na pešej, len kúsok odo mňa..
čo už idem spať...
janka....romy robí to isté, ráno sa vykakala do nočníka a vzápätí 10min na to sa dokakala do nohavíc, až do topánok jej to natieklo...
vonku sa pýtala cikať do trávičky, a aj sa vycikala, a pár minút nato jej to tieklo po nohách, kedže mala kraťasky..
oni si robia čo chcú tie drobce...
glor..leo je super, mala si dať pred neho klobúk nech tancuje na muziku a možno by viac zarobil ako samostatná jednotka, ....
vidííííííííííš, môžte podnikať..
inak praha, aj my sa tam chystáme cez babie leto... 😵

janka1874
autor
26. aug 2009

Ahojte
tak sme doma stretko bolo super a asi by boldo aj častejšie som Sendy nespoznávala aj sa pekne hneď na začiatku vycikala do trávy a potom už len tak v gaťkách a kraťaskoch behala a žiadna nehoda tak sa vytešujem ale celkovo bola desne zlatá asi by bodlo také stretko aj častejšie možno len ja jej idem na nervy 😀 😀 😀 😀 😀 😀

fotiť som ja ani nefotila veď tam pobehovali dve fotografky ajula a simka tak fotiek by malo byť asi aj dosť no uvidíme aké budú 😀 😀 😀 😀 😀

janka1874
autor
26. aug 2009

čítam že je tu doť choručkých tak skoré uzdravenie všetkým

tinyleaf
26. aug 2009

glor, tie fotky su fakt perfektne 🙂

tinyleaf
26. aug 2009

kocky, dakujem za pochvalu malej 🙂 Ked mi ju ukazali hned po narodeni, vtedy by Miss krasy urcite nevyhrala, este som si povedala ze Matko bol veru krajsie babo 🙂 Vlasy maju ale uplne rovnake, takze mozem cakat ze aj Sofia bude taka malovlasata
Dnes sme boli prvykrat na prechadzke a aj nechtiky som jej ostrihala
No a ako reaguje Matko? Ked ju napriklad kojim, pride sa ku mne tulit, co predtym nerobil, alebo ju hladka po hlavicke...takze asi to chape ako zmenu, ale nastastie nejake velke prejavy ziarlivosti este nema

simka9122008
26. aug 2009

Fotky z dnešného stretka, bolo, fakt suprovo, deti sa vybehali každé na svoje strany
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

aadula
26. aug 2009

simi super fotky 😵 len teba nevidno 😀 , že by si fotila? 😉 detičku sú zlatučké 🙂 Janka má už krásne bruško a Ajulka...sa mi vidí, že schudla ...vyzerá veľmi dobre

simka9122008
26. aug 2009

no mňa asi fotila Ajula

bzuco
26. aug 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6503899

nehodia sa dakomu?
ten 1. záujemca som ja, ale majú vnútro 14cm a nám treba na jeseň už väčšie

bzuco
26. aug 2009

telinka...to si píš...už som 4 lopaty zlomila, čo toľko prehŕňam 😀

baby...idem hádam spať, aj ked neviem či oka zažmúrim...zajtra mám tie štátnice...a ja nič nevieeeeeeeeeemm ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ..tak myslite na mňa a posielajte mi pozitívnu energiu turboexpressom od 8,00- 12,00...idem hned ráno, tak hádam do 12tej ani nebude treba

simka9122008
26. aug 2009

Bzuco, držíme palce a budeme na teba myslieť, neboj zvládneš to

aadula
26. aug 2009

bzučko ..moooc držím palce...určite to zmákneš a natreš im to tam 😵

luculka
26. aug 2009

bzuco tak nech ti to dobre dopadne 😵

baby super fotky zo stretka,,,, 🙂 🙂
gloooor ja idem v utorok do Ba,,,len neviem ci s ,,,alebo bez malej,,,,ideme na letisko o siedmej rano,,,a potom do Ikea,,,malej pokupit veci do novej izbycky,,,,tak neviem este ci budem brat aj ju,,,,

takze by sme teoreticky mohli dat v avione stretko,,, 😵

anina1
26. aug 2009

glor malý je skvelý 😀 😀

pekné fotky zo stretka 😉 janka už má pekné bruško 😉

bzučo držíme palce na zajtra 🙂

aj ja idem v utorok do Ba..zase intrák 😝