Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

janka1874
autor
15. okt 2009

silvika nakoniec sme nekupovali tú z quelle aj keď drahému stále ťahá oči ale Sendy má ešte budny a oteplovačky z minulého roku čo sú jej dobré a teraz sme jej dokúpuli ešte dve bundy tak to by aj malo stačiť

telinka my sme to robili už viac krát síce teraz sme mali dlho pauzu ale niekde sa musela stať chyba lebo sa mi totálne rozpadávali
hoď mi prosím recept možno na to prídem čoho sme dali veľa alebo málo
dík

janka1874
autor
15. okt 2009

juj ja mám des takp chuť napakovať Sendy babke a dedkovi a pustiť sa do veľkého upratovania že si to ani neviete predstaviť ale zajtra cestujú ku bráchovi a my ideme až v sobotu tak neviem či by ich to nezaťažovalo v balení a chystaní

silvika
15. okt 2009

janka no vy ste dobriiii ze mu taha oci !! to nasmu tatovi v katalogu taha oci maximalne tak autodrahy a podobne hracky pre velkych a malych ale hlavne pre tych velkych 😝

janka1874
autor
15. okt 2009

joooj silvika tak jemu ťahá oči všetko on je v tomto ako baba ešte aj mne tam pozerá veci aj sebe ale hlavne malej tej by aj modré z neba doniesol keby sa dalo 😀 😀 😀
a hračky tak to je asi jediné prečo mu je smutno že aj druhá babuľa bude dievčatko lebo na to sa tešil najviac na autíčka na ďiaľkové a podobne ale príde si asi aj čiastočne na svoje lebo Sendy je niekedy za chlapca tak uvidíme

martinaj
15. okt 2009

silvi furt si myslime, ze je to baba 😀 pozerali sme chlapcenske mena, ale nezhodneme sa 😠

bocmanka
15. okt 2009

😵 mati a vy nechcete párik?
to chlapi synov väčšinou chcú..
tak nechaj výber mena na manželíka...načo sa zhodnúť..?
moji chalani sú moje zlatíčka..
šak už máte veroniku, tak chlapček bude taký miláčik.. 😵

ajula25
15. okt 2009

čafte kočandy

no jani to teda máte garderóbu na zimu....ja zasa za pochodu budem kupovať, ak teda vôbec niečo budem môcť kúpiť pri našej úžťasnej situácii doma. No ale snáď to prežijeme v zdraví. ☹ ☹

Silvi sa nečudujem že zima ti je. Veď čo by ťa hrialo? To ja sa sťažovať nemôžem 😀

Mati nie je to baba. Chalanisko to je. 20.2. má meniny Lívia, tak nech je Lívio? 😀 😀 😀 😀

janka1874
autor
15. okt 2009

ah žienky idem sa ku Vám vyplakať práve mi zomrel starý otec síc sme nemali super vzťahy ale aj tam ma to ranilo 😢 😢 😢 😢

zrzulka
15. okt 2009

Jani uprimnu sustrast prajeme....len sa teraz prosim nestresuj, mysli na dietatko. ja viem lahko sa pise... je to rana...

U nas je to tak ze minule som zacala nieco v tom zmysle ze ja by som rada okusila ake je to mat chlapca a moj muz na mna pozeral ze on by radsej dievcatko keby k nam nahodou niekedy v buducnosti zavital bocian. tak ma tym prekvapil. On velmi netuzi po chlapcovi ale keby ho mal tak je podla mna stastny ako blcha.

My uz mame fusak v kociku. kedze Michaela je blska tak sa do neho v pohode zmesti. este sa v nom aj straca. A vcera som jej kupila perfektnu kuklu a rukavice nepremokave. este botky a moze sa zacat chumelica metelica🙂))))
Poradte jak mam kupovat zimne botky. Michaela ma 19tku nohu tak jej vezmem 20tky alebo radsej 21?????????Ja soms tael z tych bot jelen. tak nerada to kupujem....

janka1874
autor
15. okt 2009

no zrzulka to teda je lebo teraz sme to fakt nečakali veľa krát už bol na tom aj horšie a teraz bolo relatívne dobre a zrazu bum
toto tehotenstvo sa deje veľa stresujúcich vecí už mám toho fakt dosť

ajula25
15. okt 2009

Janka to je mi ľúto. Úprimnú sústrasť. Smrť blízkeho vždy bolííííííííííí.

Zrzi no čižmy je kupovať ťažšie, ale tak zasa aby sa ti vo velkých nepodkýňala.

ajula25
15. okt 2009

No Jani snáď už sa nič horšie nestane. Aj keď toto je rana pod pás ☹

tinyleaf
15. okt 2009

janka, uprimnu sustrast, je mi to luto ☹

bocmanka
15. okt 2009

🙂 zrzul včera som to písala, aj romina má 19ku
a máme čižmičky v troch veľkostiach 20 z min.roka, 21 nateraz a 22nám doniesla kamoška a nie sú o nič väčšie ako 21ky
závisí od strihu...
jani úprimnú sústrasť...
už nech je emka na svete, nech už ti nič nekríži cesty, zlé rodinné vzťahy nevynímajúc...

janka1874
autor
15. okt 2009

ďakujem žienky už je lepšie to bol len prvotný šok, ale pravdou je že už by to všetko mohlo prestať tie stresy mi už fakt začínajú vadiť stále niečosa deje

tinyleaf
15. okt 2009

boc, zrzulka, vy mate take male nozky? Teda Vase slecny? Tak my mame na zimu c.25, vsak pojdu do nich aj pancuchy aj ponozky a nie som si ista ci malemu vydrzia az do jari. Teraz ma c.24 topanky.

tinyleaf
15. okt 2009

zucha, keby som chcela robit ten Tvoj slivkovy kolac, na tie slivky by som sa nacakala. Len minuly tyzden sme totizto zasadili slivku 😀 😀 Ale vyzera super, narobila si mi chute 🙂
Ozaj, preco sa vlastne pri kojeni nema jest cokolada? Kvoli neskorsej alergii alebo aby sa babo nevyhadzalo? Ja som vcera neodolala a dala si 2 tablicky studentskej pecat, uz som mala cokoladovy abstak 🙂
No a boli sme u tej Dr. co si mi poslala kontakt, nastrelit nausnice..fakt zlata doktorka aj sestricka

simka9122008
15. okt 2009

Jani, čo to čítam, bože, úprimnú sústrasť, drž sa, tak poslednú dobu máš fakt dosť

ajula25
15. okt 2009

páni titny tak to si Maťko žije na poriadne velkej nohe. My máme max. 22.

ajula25
15. okt 2009

jéj tiny sorry. som ti skomolila nick 😅

luculka
15. okt 2009

cafte no to je des vonku,,,ani sme neboli doobeda vonku,,,pekne v teple pri krbe,,,sme pozerali krtka 🙂 🙂

tiny wooow pekne velká nozicka,,,aj my mame teraz 22,,,ale asi zachvilu pojdeme na 23

zrzulka
15. okt 2009

Tiny vediete v sutazi o najvacsiu nozku decembrovciat🙂)))) Po kom to ma?
No my vazne len 19 ale teraz ako malej davam ponozky tak mam problem ju do tej boty dostat tak asi kupim predsa len 21 ked sa ma ratat 1cm rezerva. A ja jej zvyknem davat pancuchy aj ponozky. To su dilemy...
Idem ti odpisat na spravu lebo zase zabudnem.....

zuzkazv
15. okt 2009

ahojte malý má tiež 22 ale zimné asi bude potrebovať 23 a zimné vecičky z minulého roka mu už nie s dobré ani náhodou od minulého roka narástol o 14cm takže už ani svetre čo mu predtým boli veľké už neoblečie. ale nákupy zimných vecí už máme našťastie za sebou už máme aj bundu novú...no teda nie novú ale zo sekáča, však aj tak mu to len jednu zimu vydrží .... dúfam že celú zimu... tak som kúpila takú za 3 euráče takže skoro zadarmo 🙂 ešte tie topánočky a už budeme mať všetko

abbi
15. okt 2009

ja na zimu mam cizmy 23. ale inak mame 22.
Jani uprimnu sustrast.
ja som totalne chora. cele doobedie bol MM doma, ja som totalne spala a spala do pol 12. hrozne kaslem a boli ma hrdlo, hlava ☹ ☹ uz aj natanko pokasliava ☹ ☹ ani neviem co mu dat 😒

luculka
15. okt 2009

jani uprimnu sustrast az teraz som si precitala 😔 l

simka9122008
15. okt 2009

Abbi, skoré uzdravenie

martinaj
15. okt 2009

jani uprimnu sustrast.....
zrzulka aj moj muz chce radsej dievcatko 🙂 aj ked tento raz mu to akosi nevyslo 😀

zrzulka
15. okt 2009

maťka nabuduce vyjde🙂)))))a mozno aj teraz co ty vies? kym sa nenarodi vzdy mas nadej🙂)) ani lekar nie je Boh🙂)) ....aj ked sa tak mnohi tvaria....A technika sa tiez moze pomylit.

martinaj
15. okt 2009

ved uvidime na dalsom UTZ, zatial nic chlapcenske nekupujem 😀

martinaj
15. okt 2009

nejak tu je ticho 😕