Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

zrzulka
16. okt 2009

Vsetkym chorym prajeme rychle uzdravenie.... My sa zatial drzime klop klopAz na moje rebro ktore ma boli uz treti den:((((((.... dnes mame ist na canisterapiu do ba a ideme busom tak aj rozmyslam ci ist ci nie... Ale uz buduci tyzden hlasia opat 15 stupnov tak bude fajn....aspon si v klude nakupime co este potrebujeme na zimu lebo takto v strese nakupovat nic moc🙂))))

silvika
16. okt 2009

zrzul co mas ako cibulkova unavovu zlomeninu?

martinaj
16. okt 2009

zrzul a co sa ti stalo? 😕 to presuvanie autobusmi velmi dobre poznam... a v tomto pocasi 🙄

martinaj
16. okt 2009

baby u nas dnes nefuci 😀 dokonca aj slnko vyslo 😎

simka9122008
16. okt 2009

Ahojte, tak od nás hlasím bez dažďa, ale divne zamračené 😒 , navarené mám, tak idem asi zapnúť práčku, ja som sa tiež včera cítila nejako divne škrabalo ma hrdlo, tak som začala kloktať Stopangin, pila som solmucol a cmúľala Strepfen, šupla c vitamín, paralen a pomohlo, musím sa nadopovať, aby sa mal kto starať o deti
Jani, už to nejako do konca mesiaca vydrž, verím že už melieš z posledného, obdivujem ťa že si to takto zvládla, ja by som sa už dávno začala otvárať a ležala by som v nemocke na infúzkach, hore nohami
Abbi, skoré uzdravenie, vám obom

zrzulka
16. okt 2009

Kocky ja ani neviem, neviem ci to nemam z cvicenia s malou lebo mame taky cvik ked jej vlastne mojim rebrom tlacim jej lopatku tak ci som moc silno netlacila... uz je to lepsie ale stale to boli jak fras a cvicit musime, tak to bude bolet asi este hodne dlho...

Joj kocky som si akurat precitala ze 5 mesacna valentinka co o nej minule na Markize hovorili ze dostala zapal mozgovych blan umrela.... Nie kazdy ma take stastie ako my, je mi to tak luto. Stale som verila ze prezije a ze bude bez nasledkov:((((((

anina1
16. okt 2009

dobré ránko, prišla som vás aspoň pozdraviť 😉
janka, úprimnú sústrasť ☹

luculka mne takto hysterčila dnes o 5 ráno, naprv pýtala čajík, potom jačala nie čajík, ale mliečko, a keď sme jej dali mliečko tak zase nie to, revala na celý dom, tak asi po polhodine si to rozmyslela a vypila ho 😝
ináč by sa nám aj krava zišla, večer vypila 260 beby o ôsmej, 22 ďalších 150 kakaa, o 5.30 zase mlieko a o deviatej kakao, kto by jej stačil?..a už tu vykrikuje že von 😝

anina1
16. okt 2009

abbi a skoré uzdravenie obidvom, aj všetkých chorým 😵

simka9122008
16. okt 2009

Fíha Ani toľko mlieka ti popila 😲

janka1874
autor
16. okt 2009

tak u nás sa takto cirkusuje už dlhšie ako keby sama nevedela čo chce v poslednej dobe

simi všetko by bolo úplne super keby nebolo toľko zlých vecí počas tohto tehotenstva tak to by som sa cítila podstatne lepšie ale jasné že už dobojujeme do konca a všetko dobre dopadne 🙂

anina1
16. okt 2009

ona keď vidí mlieko, taká radosť v očiach a úsmev od ucha k uchu 😀

martinaj
16. okt 2009

verca mlieko uz 2.mesiac odmieta... a to som sa tesila, ze ked bude chladnejsie, ze ju teply napoj potesi 😝

simka9122008
16. okt 2009

Jani, no to ti verím, mala si toho cez tehu neúrekom, začalo to myslím tým že ste šlis malou ľahnúť do nemocky auž sa pridávali samé problémi, no a zakončilo sa to smrťou vo vašej rodine, ťažkééééééééé ☹

janka1874
autor
16. okt 2009

presne tak simi

silvika
16. okt 2009

nas mlieko nepil vobec, len jedol kase a od leta dokonca len krupicovu klasiku. mlieko kupujeme z toho capovacieho stroja z druzstva

janka1874
autor
16. okt 2009

ten stroj je super nápad 🙂 len si to neviem predstaviť tu v Ke

simka9122008
16. okt 2009

Jani, ale budete mať krásne vianoce, v 4 😵 😵 😵

martinaj
16. okt 2009

no verca ani kase neje, vsetky mi expirovali 😠

janka1874
autor
16. okt 2009

no to budeme simi sa teším som len zvadavá aké to všetko bude a ako to budeme zvládať ale už sa tešíme že o chvíľu budeme komplet rodinka 😀

zrzulka
16. okt 2009

Mati a co davas na veceru????Aj ja rozmyslam ze kase uz zrusime. Zda sa mi to malo na veceru, i ked ona v pohode papa a zda sa ze aj jej staci lebo prespi vzdy celu noc. malokedy sa stane ze sa prebudi v noci.... Mozno raz do mesiaca...

zrzulka
16. okt 2009

Resp. pre vsetky:
Co davate detom na veceru?

martinaj
16. okt 2009

verca je s nami to co veceriame my 😉 aj ked by som bola radsej mlieku alebo kasi 😅 ale aspon ine mliecne vyrobky jej chutia 🙂

janka1874
autor
16. okt 2009

no zrzulka u nás sa v poslednej dobe zas štrajkuje čo sa týka jedenia čiže večeria to čo si zmyslí a čo náhodou aj zje lebo čo by som jej asi chcela dať ja by odmietla tak ako obed a pritom obedujem s ňou to čo ona má tak v podstate večeria čo my ak teda vôbec

zrzulka
16. okt 2009

jaaaaaaaaaaj, no ja malej stale varim zvlast, menej korene, menej slane. hriby jej napriklad este nedavam. ANi med a oriesky. kakao a cokoladu tiez len striedmo... vyprazane vobec.... som ja krkavcia mat🙂)))))V tomto som opatrnna nakolko podla nejakych parametrov z krvi co ju imuno testovala ma nabeh na alergie....

zrzulka
16. okt 2009

Jani tak to mame v tomto stastie lebo Michaela neprotestuje. teda aspon zatial. zjde to co jej nalozim do dna.... je jej jedno co to je, hlavne nech je toho veeeeeeeela🙂)))prave preto sa mi kasa zda malo

martinaj
16. okt 2009

zrzul ja solim a korenim malo aj pre nas 🙂 a vyprazane jej nedavam, teda chutnala uz ale ja ani moc nevyprazam.... ja som krkavcia nielen mater ale aj manzelka 😀

martinaj
16. okt 2009

ale zase ked sme u svokry, ona vypraza 4x do tyzdna a to vazne neprehanam... 😠 a ta jej vzdy nieco "podhodi" a muzovi to musi stacit v robote a u svokry

janka1874
autor
16. okt 2009

zrzulka tak to máš fakt super u nás v poslednej dobe dá do seba 3-4 lyžičky a koniec jedenia ale zato keksy a podobne to vie robiť poriadny cirkus aby sme jej dali lebo som povedala že nič také nedostane tak bojujeme
ja celkovo málo korenia a soli dávam ve´d každý si to vie dochutiť aj sám

zrzulka
16. okt 2009

Mati tak to aj ja lebo vyprazane mame tiez akurat tak u nasich ked ideme v nedelu na obed a ked si da muz v robote na obed🙂))))) ja vyprazane nemusim mat casto. jaj a este vobec jej nedavam sunku, salam, nijaku udeninu... ja to tiez v podstate jem malo... i ked kupujeme lebo moj muz je "maskovy"

martinaj
16. okt 2009

jani u nas je to to iste.... obed bieda, ale ked to je muz na veceru snim si da.... a o keksoch ani nevravim..... normalne sa splha na skrinu alebo linku 🙄