Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

bocmanka
1. nov 2009

🙂 simka, abetka ďakujem za opýtanie..
a všetkým za želania uzdravenia...
trošku pomohlo 😵
dnes som sa prvýkrát postavila, a sedím pri tv superstar, je to trošku lepšie....
len ťuk ťuk
nechcem nič urieknuť...stále som slabá

simka9122008
1. nov 2009

Boc, tak veľa oddychuj, nech načerpáš veľa síl na uzdravenie 🙂

glorita
1. nov 2009

ahojte....jemin iboc a co sa deje s tvojim organizmom???? 😒 ☹ drzim place,nech sa imunita ta do poriadku co nasjkor a nech sa na vas nelepia tie vizrusy poriadne dlho 😵

simi,ajul zajtra pozdravte jankuuuu,ze sa tesime na dalsie foto.malinka je kjasna maxi babika 😵

my sme mali chalupovy vikend,len ma stve ze minuly vikend bol v BS taky perny vikend a my sme o tom ani nevedeli a boli tam...v sobotu bolo vyrocie vlacikovej trate,60 rokov,taky stary vlak tam bol pre deti cely den a v nedelu bola pri kalvarii a tam je prenadherny vyhlad sarkandiada.....no asi budeme citat viac lokalnych novin a nie tam len popijat varene vinko 😀

martinaj
2. nov 2009

dobre ranko 😉

silvika
2. nov 2009

dobre zdravim .... ma niekto pekne pocasie ? my tu mame take to s tym psom, ze ho nehodno vyhnat 😉

abetka
2. nov 2009

ahojte.
Nejako to tu stagnuje.
Dufam , ze Boc a Janka su uz na tom lepsie co sa tyka zotavovania po chorobe a po porode

simka9122008
2. nov 2009

Tak mi začíname mať trochu problémy s poobedným spánkom, začala vyliezať z postieľky, tak som jej dala dole z postieľky 2 tyčky, aby vychádzala z postieľky ináč, nech si neublíži a už pekne zje celú polievku sama, ja sa nemôžem lyžice ani len dotknúť, ani ju kŕmiť, no a už krásne začína spájať slovíčka do jednoduchej vety a všetko zopakuje

simka9122008
2. nov 2009

Poobede o 14.00 sa chystám za Jankou a Viki

ajula25
2. nov 2009

ahojte
Boc to je fajn, že je ti o niečo lepšie. Drž sa a rýchlo sa zotavuj. tebe aj rodinke veľa energie.... 😉

simi ja sa asi dnes za Jankou nedostanem. Uvidím, či poobede by som nezbehla, ale teda asi až zajtra. Ako dlho tam bude?

simka9122008
2. nov 2009

Fúha to ti neviem povedať, možno už v stredu pôjdu domov, fakt neviem

ajula25
2. nov 2009

no uvidíme ako dnes. Však jej cinknema a možno zabehnem poobede. Uvidím, čo vydumá môj manželík 😀

silvi u nás svieti slniečko. Síce je zima, ale aspoň to vyzerá nádherne. MIlujem farby jesene....

simka9122008
2. nov 2009

Ajula ani ja sa neviem vynadívať na tie krásne farby stromov

luculka
2. nov 2009

cafte,,,no hruuuza boc,,,zase ste chorí???? ale čitam ze uz sa más lepsie,,tak to je fajn,,,nejako sa tým hnusným chorobám u vás páci 🙄 🙄

aj natus už soplíkuje,,,,v noci spala s nami,,stále sa budila,,plakala,,,chudatko moje,,, ☹

dnes nám prisla zásielka od Ali,,kuk na FB,,,,krááásne,,,šikulka je velká,,,, 😵 😵 😵

abetka
2. nov 2009

mne nejde FB

bocmanka
2. nov 2009

🙂 🙂
dievčatá, pekný pondelok
dnes je to o trošku lepšie..
a pozitívne je, že rominka spí ukážkovo celú noc, napriek tomu , že je chorá...
chlapci síce tiež, ale s tými to už poriadne šije, aj keď si napr. teraz potichu modelujú z plastelíny a kukajú tv...
takže celkovo sú zlatí..
akurát nechcú jesť..asi budeme mať doma malích modelov 😀 😀 😀 😀

simka9122008
2. nov 2009

To je fajn Boc že vám je už lepšie, klop, klop, len sa celkom vyzdravte
Ja sa idem vychystať a fičím za Jankou a Viki 😵

luculka
2. nov 2009

simka pozdrav aj od nás,,,, 😵 😵 😵 😵
boc no super,,,drzte sa 🙂

ivana26
2. nov 2009

boc, rychlo sa uzdravte.
Jani, mala Viki je nadhera 😵
adam sa rozrospraval, ale vacsinou vsetko len madarsky, no nevadi 🙂
vsera na cintorine sa mu velmi pacilo, stale sfukoval sviecky a jednu misel mat v ruke zapalenu, vosk mu stekal na ruku a on nic, maly pyroman 😀 s revom sme ho odtial dostali.
zucha, ake mas kraaasne bambulky a Ana aka blondinka. zlatucke su
adamovi sme uz kupili darcek na narodky - malu dielnu s naradim, lebo stale kradne naradie ockovi 🙂 tak dufam, ze sa bude pacit - aj by som hodila link, ale urcite by to natiahlo celu stranu 🙂))

lucia79
2. nov 2009

boc, ešte že ti má kto pomôcť, keď ťa to takto laplo a môžeš sa spoľahnúť na manžela

no nás si tiež našla nejaká choroba, Maťo nebol od minulého decembra chorý, tak dnes ho to skolilo poriadne, teplota stále 39 a kašel, má ATB a dnes už druhýkrát spí, strašne ho to zmohlo ☹ tak sa trápime

csikike
2. nov 2009

ahojte, my sme dnes mali poradnu, mala ma uz 57 cm a 4950g
a maly ma alergiu v krvi, tak zajtra mu idu brat krv zase a testovat na potraviny

lucia79
2. nov 2009

no to má peknú váhu Hanka 🙂

aspon sa príde na to čo mu škodí, povime ti, dnes malý prvýkrát vracal a chudatko aký bol vyplašený, som si pomyslela hned na vás 😒

csikike
2. nov 2009

lucia, no odkedy nepije nutrilon vracal iba 2x a to iba preto, ze mal zapchu a tlacil 😨

lenka85
2. nov 2009

csiki riadne pribera Hanka... Som zvedava kolko ma moj maly, minuly tyzden mal 4400...

simka9122008
2. nov 2009

Ahojte baby, tak Janka sa má super, už by aj išla domov, malá je zlatunkáááááááááá, malá bambuľa, taká fajná licatá, akurát ju Janka kojila,keď som prišla, potom ju položila do postieľky, no dlho nevydržala, už sa začala mrviť, kriviť pusinku a už začala plačkať, tak jej musela dať Janka zase papu,a ináč všetky vás pozdravuje 😵

huleni
2. nov 2009

ahojte..aj my zdravime janku s malou:o)))))

abetka
2. nov 2009

no ja sa tesim na spravy, ked Janka pride domov,ze ako zareaguje Sendy 😵
Nas Tomas tak otlka Alzbetu, ze veru sa mu za to aj ujde.

simka9122008
2. nov 2009

Abetka, vraj Sendyka keď vidí na fotke Viki, tak hovorí, že mooooooooooja baba, to bude zlatunké privítanie, medzi nimi dvoma

ajula25
2. nov 2009

čafte....
lucia skoré uzdravenie Maťkovi.
Boc tak fajn, že sa cítiš lepšie...
csiki pekne vám rastie Hanka...

abetka
2. nov 2009

vsetkym chorobkam skore uzdravenie
Simka- Sendy musi byt zlata 😵
csikike- mala bude konkurovat Tomaskovi 🙂

luculka
2. nov 2009

ty brdo som zvedava kto vypadne v superstar,,

matkovi skore uzdravenie,,,,Natus uz to nejako polavilo,,,,,asi sme to skoro odohnali,,, 🙂