Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

martinaj
14. dec 2009

ahojte 🙂 oslavencom prajeme vsetko naj 😵 😵 😵 😵
my sme mali tento vikend otrasne noci... al 😠ni neviem preco, mala proste nespala ani jeden den poobede a ani vecer mi nechcela spat... dokonca tuto noc sa este o pol5tej pocikala, tak potom isla spat k nam.... 😠 otras
stromcek sme boli kupit v piatok 🙂 uz sa velmi tesim na vianoce, aj ked nemam este ani jeden darcek 😀 😀 😀
dnes vecer pride sestra a ja s muzom ideme skocit po 100rokoch na veceru...

silvika
14. dec 2009

jeej romantikus marti, tusim bolo zasa nieco vo hviezdach ze sa deti budili, sak ale bolo lucie co sa cudujeme, viete ze to magicka moc, tak v tom isto nieco bude 😉

luculka
14. dec 2009

cafte oslavencom vsetko najjjjj
natus tu uz zase modeluje,,,, 😀 žeby smne konecne nasli vhodnu hracku????

ajula25
14. dec 2009

ahojte
tak dodatočne včerajším oslávencom Natálke a Natankovi všetúčko najlepšie.
Tiež Luckám všetko dobré.
A dnešnému narodeninovému Tomáškovi všetko najlepšie prajeme. Nech ssa skoro vylieči 😉

Ja som včera večer ostala šoknutá. Sme šli domov a stretla som suseda. Vraj suseda je s malým (je mladší od Lukyho o 4 mesiace) v nemocke. Vraj im prestal dýchať, zmodreli mu pery. Mal tepoty vysoké. Tak mu sused nasilu ústa otvoril a snažil sa ho rozdýchať. Tak potom začal dýchať. Teraz sú v nemocnici na pozorovaní, 48 hodín. Ja som normálne ostala v šoku. Ešte v sobotu podvečer boli u nás sa pohrať a všetko bolo ok. Páni. NO ešte teraz mi je zle, keď si pomyslím. Ja by som asi z zošokovala. Asi aj ma by museli ratovať 😒

luculka
14. dec 2009

ajul hrozne,,,ja sa tohto hrozne bojim,,,ze by som spanikárila,,,a nevedela malej pomoct 😖 😖 😖

a dakujeme za gratulacku,,, 🙂

ajula25
14. dec 2009

však to lucul.
Teraz mu robia vyšetrenia. Tak chudáčik teploty vraj má stále a zajtra pôjdu na neuro aby potvrdili alebo vyvrátili epilepsiu. No do keluuuuuuuu. A to bol nedávno chorý, bral atb a teraz asi zasa. Ešte mu majú zajtra robiť CRP a uvidia. a to už je objednaný na operáciu, lebo má fimózu....joj Bože. Chudáčik malý. ☹

abetka
14. dec 2009

ahojjte
Kontrola u dokiny celkom fajn, nema yapal, tak liecba pokracuje co som naordinovala v piatok
Hned potom som sa dozvedela spravu z ktorej sa este nemozem spamatat. NAsa rodinna zanama, velmi dobra zomrela. Mala sice onkologicke ochorenie , ale takto rychlo to nik necakal. zajtra som mala u nej byt na navsteve a ona si odide 😢 😢 😢 . Velmi mi pomohla, taka silna opora to bola
Ajula- ja ssa to snazim si stale uvadomovat, take veci, ze mozem byt stastna a vsetci naokolo, ze sme zdravi a co tam po tom, ze nemam pre deti najkrajsie hracky na svete, ze nechodim na super dovolenky a pod. To , ze mame zdravie je nasa dovolenka, je vsetko.........Len clovek by si to mal stale uvadomovat, nie len v tazkych zivotnych situaciach.

janka1874
autor
14. dec 2009

ajula to je strašné ani neviem ako by som sa ja zachovala lebo niekedy mám pocit že ja už nie som ja teda neviem či to niekto pochopí čo tým chcem povadať ale ja pežne kľudný človek sa traz za blbosť rozčúlim do nepríčetna a potom revem že len verieskam a podobne sama seba niekedy nespoznávam

ajula25
14. dec 2009

abetka to mi je ľúto. Však tak to je. al e my ľudia si všetko uvedomujeme až keď už prihára alebo je neskoro. 🙄

abetka
14. dec 2009

ajula a nemal febrilne krce???

ajula25
14. dec 2009

no neviem. ja som tiež najprv myslela, že či nie, ale tak uvidia, čo povedia MUDr.

janka1874
autor
14. dec 2009

abetka je to smutné ale ber to z tej lepšej stránky aspoň sa dlho netrápila rôznou chemoterapiou a podobne lebo toto zažívať je ťažké pre všetkých a o to viac pre rodinu ak si všetci uvedomujú že nevedia pomôcť

a fakt je že mali by sme si každý deň vážiť zdravie a to že máme lásku a pohladenie blízkych

simka9122008
14. dec 2009

Ahojte, no kenečne som sa sem dostala, malá mi niečo postláčala a nevedela som sa sem dostať, ani mi albumy s fotkami neukazovalo, ani som nemohla správu odoslať, už som zúrila ako divá šelma
Abetka všetko naj tvojmu tomáškovi ku krásnym 2 rôčkom
Ja som bola s oboma deťmi u dokiny, zatiaľ ATB netreba, berú calcium, fenistil+pleumolysin, kvapky do nosa a malý kvapky na kašeľ a nejaké homeopatiká, dúfam že sa z toho rýchlo dostanú, lebo v nedeľu oslavujeme malej narodeninky
V sobotu nám už príde tatík, jupíííííííííííííííííííííí
Ajula strašnééééééééééééé, si ani neviem predstaviť ako by som ja reagovala 😲
Abetka, smutné, úprimnú sústrasť

luculka
14. dec 2009

abet to mi je luto 😢 😢

zrzulka
14. dec 2009

Abet uprimnu sustrast:(((((

Veru veru ludia si zdravie zacnu vazit az ked ho stratia ale vlastne vsetko v zivote funguje na principe ze az ked nieco stratime tak si zacneme uvedomovat o co sme prisli.....tak to zial chodi....

Ajuli:((( k snad bude drobcek v poriadku. toto je o nervy ked clovek nevie pomoct vlastnemu dietatu a musi sa len prizerat ako trpi:((((( deti by trpiet jednoducho nemali.....i ked je pravda ze znesu daleko viac ako my dospeli....

abetka
14. dec 2009

baby dakujem vam za podporu.
Inak dnes je fakt den blbec, maly sa mi popalil na zehlicke. Ma pluzgieriky. Som zehlila a bol pri mne a ani neviem v okamihu chcel asi skusit, ci naozaj pali a chytil sa zehliacej plochy. 😒

zrzulka
14. dec 2009

Uff toho sa aj ja bojim aby sa mi mala nepopalila. ja pri nej ani neverim radsej lebo ona je tiez strasne ziva, vsetko musi vyskusat.... Idete aj k lekarke s tou popaleninou alebo ako mu to osetrujes??? vies aby som vedela. Asi len schladit nie???Uff vsak ja neviem ani prvu pomoc pri popaleni poskytnut. hanbim sa....

silvika
14. dec 2009

zeny ja sa tiez strasne bojim popalenia taku paniku vzdy radsej narobim nech sa boji aj on ale ked on vsetko chce vyskusat a vecer aka divocina je z neho no strach a hruuza ja asi z tychto jeho streckov najkorej osediviem, ak aj neoplesatiem budem rada

janka1874
autor
14. dec 2009

no ja kôli tomu neviem už cca 2 týždne vyžehliť prádlo nikdy som to pri Sendy nerobila lebo sa bojím že sa popáli a teraz keď večer malá cirkusuje tak sa k tomu neviem dostať

martinaj nebola si teraz v tej súťaži na STV (zostane to v rodine) sa mi zdalo že si to ty 🙂

zrzulka
14. dec 2009

No mne vcera zehlil muz lebo ja tiez nestiham cez den pri malej a vecer som uz unavena na to aby som este stala pri zehleni.... ale priznam sa ze vsetko uz nezehlim tak staci tak raz za tyzden ozehlit....

simka9122008
14. dec 2009

Ani ja už všetko nežehlím, ako predtým, no teraz žehlenie, musím nechať pre tatina, on miluje žehlenie

abetka
14. dec 2009

zrzulka, dala som mu to pod vodu a natrela cicadermou. BOla som s nim u dokiny a chcela mi predpisat dermazin, ale mala som tolko repepttov, ze zabudla, tak mu to natieram aj calciovkou, ale cicaderma je super.
No ja som mu zehlila tricko a zohla som sa pre nohavice a on v sekunde a ja tiez zehlievam vecer a teraz neviem co ma to napadlo. No , ale teraz uz neplacka, tak snad ho to tak nepali ako na zaciatku.

bzuco
14. dec 2009

ahojte

zuzi...to mi je ľúto - aj ten známej a aj drobca...no si dal pekný darček na narodky ☹

zrzulka
14. dec 2009

Statocny je Tomasko.... Nech sa mu to rychlo zahoji.....chudatko male, popaleniny su neprijemne...

Simi ty si to poriesila🙂)) muz dostane netradicny vianocny darcek na privitanie🙂)))))Kolko bude doma????? Moj niezeby rad zehlil ale ked mi je zle tak spravi aj to co robi nerad..... 🙂)))

zrzulka
14. dec 2009

Ja doma inak tiez zehlim aby ste si nemysleli ze chudaka muza do toho nutim len v poslednej dobe mi nebyva zrovna najlepsie. Ale robila som si minule srandu ze neho ze on uz jak zena, nic mu nie je cudzie ze mna uz hadam ani nepotrebuje.... a som ho podpichovala ze poznam jedneho muza ktory pecie uchvatne torty.... no na to sa zlomit nedal🙂))))) Tu pre malu sme piekli spolu ale asi prvy aj posledny krat.....

simka9122008
14. dec 2009

Zrzul, no vieš, trošku mi musí pomáhať a on fakt rád žehlí, už mi to zdôrazňoval nech mu nechám prádlo

simka9122008
14. dec 2009

idem kočky niečo popratať, deti sa majú celkom fajn, malý sa naučil, malá vyspinkala, pekne sa tu hrajká, sú bez teploty, tak to musím využiť, nech nepríde muž do neporiadku 😀

janka1874
autor
14. dec 2009

no náhodou môj stano rád pečie síce teraz som piekla ja ale na krstiny malej piekol on koláč a robila j burizónové guľky jeho to proste baví aj varenie len na to nejako nemá čas (škoda lebo ja varenie moc nemusím 😀 😀 😀 )

simka9122008
14. dec 2009

No vidíte, predsa tý naši muži nie sú také drevá 😀 😝

abetka
14. dec 2009

no teda MM je na varenie a pecenie totalne drevo a zehlil len raz, ked som bola po porode a este som dostala chripku. Inak nezehlil
Ale zase neni ziadny pedant, mozno viac neporiadnik, ale nevycita mi, ked neni poriadok alebo tak. Mam suseda a ten ide po zene aj pavucinuometat, lebo ona to urcite zle urobila . A to je mlady chlap. On jej aj burinku v kvetinaci vytrhne a potom vykrici 😠