Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

bzuco
12. jan 2010

juuuj... 😖

abbi
12. jan 2010

Ani ja som skoro zabudla gratulovat Claudike k narodeninam 😵 😵 tak vela spanku prajem 😵 😵

silvika
13. jan 2010

csiki drzim vam palceky ... nech ho niekto dobre vysetri a s pozitivnym vysledkom.

silvika
13. jan 2010

janka ozaj a neni mala malo vyspata? ona bola taka pohodacka, mozno jej prislo do zivota prilis rozruchu a je z toho svojho kludu vyrusena ?

martinaj
13. jan 2010

juj csiki nech je tomi co najskor zdravy ☹
dnes bola zazracna noc 🙂 mala k nam neprisla spat a dokonca az teraz vstava 😀

janka1874
autor
13. jan 2010

ahojte
csikike ako je Tominovi?

silvika neviem snažím sa jej dodržiavať režim ako sa dá a ide spať keď si zažiada neviem čím to všetko bude ale objavila som jej stoličku spodnú už vonku a druhá dole sa prrezáva tak už nám zostávajú len tie posledné hore tak predpokladám že aj tým to môže byť

aj my sme nakoniec mali super noc malú sa nám podarilo uspať okolo 22-tej a spala do 1.40 a potom už bola hore každé 2 hodinky

dnes idem na kontrolu ku gyndošovi len neviem ešte ako to všetko dopadne lebo ja mu tam nemôžem sedieť 3 hodiny ako je vraj bežné aj keď som objednaná tak uvidíme 🙂

bocmanka
13. jan 2010

🤐 čauky bab, ja ráno budím malú doslova z kómy, spiacu ju prenášam zo spálne do obývačky, aby sme stihli školu a škôlku, ale konečne dnes sa vracia manželík po 5 dňoch, tak zajtra spíme my s romy...

maťko dnes poznamenal, "mami, dnes sme prišli 5 minút pred zvonením..", to sú infarktové stavy...
vôbec neviem ako to bude, keď v septembri bude matej tretiak, marko /čo ho treba všade hnať../ prvák, romy pôjde do škôlky a ešte aj ja na svoje škole vyfasujem prvákov...uf!

budem vstávať asi o štvrtej, to môžem ísť rovno najprv dojiť kravy...do kravína a potom chystať seba, deti, desiatu..budeme sa zase musieť zohrať 😝

anina, telinka, balíčky by ste už mali mať domka..

janka1874
autor
13. jan 2010

boc ty si fakt dobrá srandistka 😀 😀 😀

silvika
13. jan 2010

boc este by si si mohla rano aj zacvicit co ty na to? 😉 😝 nech si svieza a fit nez sa ti rodina pozpbudza a sak matej uz ti bude hadam aj pomahat nie? ci este skoro? aby si si nejaku pomocnicu doviedla do rodiny

simka9122008
13. jan 2010

Boc, aj u nás je to pestré ráno, tiež musím malého hnať, no ešte dobre že k nám ráno chodí vždy moja babka, postrážiť malú, veľmi jej zato ďakujem, no od septembra to bude zabijak, odniesť malého do družiny, potom malú do škôlky a to všetko stihať nech som na 7 v robote, ešte dobre že to mám všetko po ruke 😝

ajula25
13. jan 2010

čaute
no ja sa už teraz desím toho všetkého ranného zhonu v budúcom šk. roku....ale tak však sme nejaké superženy, zvládneme to, nie?
JA som včera objednala Lukyho na kontrolu na urologiu, tak 4.2 tam idem a som zvedavá, kedy potom na operáciu. Sa toho desíííííím.
Baby ako mám tomu môjmu dieťaťu vysvetliť, že nesmie robiť potrebu kade tade, ale iba do záchodu alebo šerbla? Ja som z neho hotová. Ak ho nedám na šerbel, tak si to šupne do gatí a kričí....jáj mama iko iko (rýchlo rýchlo). Iabže už je neskoro..... 😒

simka9122008
13. jan 2010

ajul, no v tom ti neporadím, moja ešte furt chytá hysáky zo šerbla 😝

simka9122008
13. jan 2010

A držím palce, s tou operáciou, nič príjemné 😖

csikike
13. jan 2010

jani, cakame na vysledky mocu ale dokina sa boji prave zapalu mocovych ciest, robili mu CRP a miesto max. 8 mal 126 ☹
stale chodi za nami, ze boli brusko, pofukat

simka9122008
13. jan 2010

juj csikike, to ma mrzí, že má zlé výsledky, chudáčik, musí ho to veľmi bolieť, skoré uzdravenie mu prajem a tebe veľa síl

ajula25
13. jan 2010

môj zlatý....taknech rýchlo prídu na príčinu aby sa mohol začať adekvátne liečiť. Chudáčik.... ☹

csikike
13. jan 2010

baby, zase mi zaspal, nastastie MM zostal doma tak sme na nich aspon 2ja 😨

simka9122008
13. jan 2010

a kedy budeš vedieť výsledky?

anina1
13. jan 2010

a má teplotu stále? kedy vám dajú vedieť výsledky?

anina1
13. jan 2010

boc dám vedieť, keď dorazí 😉
a tebe budú chodiť obaja do tej školy kde učíš aspoň?

csikike
13. jan 2010

vysledky budu zajtra, este zajtra mame zobrat znova stolicu, ale vraj moze byt aj infekcna hnacka 😅 , same super diagnozy 😔 , hlavneze hanka este nie je ockovana ☹

silvika
13. jan 2010

csiki a maly je proti rotavirusom?

csikike
13. jan 2010

silvi, nie je 😖

silvika
13. jan 2010

a hnackuje?

abetka
13. jan 2010

ahojte. Konecne som sa segry na net, lebo mame pokazeny. Malz chodi do sanatoria, ja do prace, mala do skoly.
Yatial vsetko ok. Dnes nam vzkradli stavbu, tak som nahnevana.
Vsetkzm chorym skore uzdravenie a ked budem mat net, tak si vas precitam.
Ahojte

telinka
13. jan 2010

ahojte 🙂

fiiiha abet ty uz zarezavas v praci 😕

tomasko malicky nech je rychlo fit....asi to nebude sranda ked sa sam pyta spinkat 😔

MM uz ide z TT s nasou "novou" dodavkou...na letnych gumach 😒 , zimne ma sice ns korbe , ale je tam taky milostpan podnikatel , ktory nerobi ked je vonku tma , tak mu ich neprezul 😝 😅 tak dufam dojde domov v poriadku , uz by som nanho nechcela kukat v tel. novinach 😖

martinaj
13. jan 2010

neboj teli 🙂
csiki drzte sa a hlavne nech to nechyti aj Hanka 😕

janka1874
autor
13. jan 2010

csikike presne viem ako ti je my sme práve s podozrením na zápal skončili v nemocke a neprajem nikomu tak snáď to bude len nejaká infekčná hnačka alebo niečo ľahšie nejaká viróza len
ja som sa dnes nezastavila a aj teraz som tu len na skok ale tatino zvládol stráženie na výbornú s hviezdičkou 😀

bocmanka
13. jan 2010

😵 jujj csiky držím palce, aby výsledky boli aké majú byť...

ja mám deti vo vani, manželík je už toť za humnami, bol preč 4 dni a už mám fakt dosť..!!!

dnes sme nešli ani na lyže..nevedela som ako s tromi deťmi...teda na tréning..

janka1874
autor
13. jan 2010

ženy ja Vás obdivujem ako to zvládate samé s detmi ja som si tak zvykla že je Stano doma že fakt neviem ako potom nabehneme na normálny režim keď už bude mať prácu

dnes som mala deň pre seba aj keď nie celkom podľa mojich predstáv ale hneď mám lepšiu náladu išla som totiž na kontrolu ku gyndošovi a potom kedže deti boli zlaté tak som stihla ešte aj do práce zaskočiť a náhodou tam boli skoro všetci (žeby kôli tomu že sa teraz moc nehnuteľností nepredáva) a potom sme boli so Sendy na dámskej jazde v tescu kúpiť body 2sk za 2,5eur a nakoniec sme nakúpili aj topánky pre slečnu jarná a jesenná obuv by mala byť nakúpená rušia nám tu totiž predajňu humanic a mali totálny výpredaj tak má 4 páry topánok a kedže na výjazde bola aj babka s dedom tak Sendy s nimi zostala kedže ja som už musela utekať k malej tak boli ešte s dedkom v bare na ďúsik 😀 😀 😀 ešte že sa tam nefajčí 😀