Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

centik
14. máj 2009

Adi no ja nanu tiez stale myslim a dufam ze operacie dobre, akurat potom sa jej asi dost zmeni zivot kedze bude zrejme imobilna ☹

janka1874
autor
14. máj 2009

no už aj tu to vyzerá ako pred dažďom tak uvidíme či sa dnes dostaneme vonku 😀

jaaj zabudla som ajula a simka tam sobota platííííí juj ale sa aj celkom teším ale krotím sa nech do toho niečo nevbehne 😅 😅 😅

no a kopanie pri prebaľovaní to neviem žo má znamenať ale aj Sendy to robieva a tiež už pár krát dostala kôli tomu na zadok lebo kope ma potom rovno do brucha a aj keď jej poviem že nemôže tak to robí a potom pomojká bruško no ale to nestačí

centik
14. máj 2009

mna nejak Bibi nekope, akurat vcera ma pritom bila hryzatkom po hlave 😀

aadula
14. máj 2009

centik, tak chvíľku iste potvrvá kým sa pozbiera a budete jej iste veľa musieť pomáhať...ale dôležité je aby to teraz dobre dopadlo

silvika
14. máj 2009

mna natahuje za vlasy a pcha mi prsty do otvorov ako su oci a nosne dierky, ale len niekedy obcas ho niecim zaujmem a on si to pri prebalovani "cita". kope stipe a aj kuse ked zaspava ....

ivana26
14. máj 2009

silvi, maly certik 😀 😀 😀 😀
centik, ano kazdy den som s nou, chodime vonku s malymi 🙂 veru ,uz mi nie je tak smutno,
a dokonca sme nasli ucitelku madarciny, tak chodim uz aj na doucovanie, je to super 🙂
chuda babka, aj moja tak dopadla, ked sa vyvalila na lade a rozstiepila si clenok a museli ju operovat, odvtedy ma hrozne problemy s tou nohou a bolesti . u starych ludi je to uz velmi nebezprecne

janka1874
autor
14. máj 2009

ivka tak to je supe že máš už aj kamošku a konečne aj to doučovanie

no a centik babke prajeme skoré uzdravenie aj keď v jej veku to bude určite ťažké ale zvládnete to

zrzulka
14. máj 2009

silvi aj miska hryzie ale tak strasne. moj muz tvrdi ze to preto lebo nas lubi a nevie dat pusu. este som to nezazila zeby to ine deti robili

zrzulka
14. máj 2009

ivi tak to je super ze uz nie si sama. toto doverne poznam:((( tiez v cudzom meste. Este ze do Ba to nie je daleko tak ak mam chut s niekym si pokecat ci stretnut tak sa da. Tiez by som vsak prijala nejaku mamicku poznat tu kedze by som bola rada aby si Miska nasla kamaraov aj v mieste kde byva.

silvika
14. máj 2009

zrzul nas to z cirej lasky nerobieva, lebo hryzie aj od jedu a ze sa vie paprcit ....

centik
14. máj 2009

kde ste vsetky v tomto dazdi? 😅

janka1874
autor
14. máj 2009

ja som tu

janka1874
autor
14. máj 2009

no kde si zmizla centik
tu síce ešte neprší ale sendy stejne spí tak mám chvíľu kľud len neviem či tiež nezaľahnem

centik
14. máj 2009

ja si robim kavu, nejaka som cely den otrestena, mala mi spi asi od 13tej ci skor, ani neviem, akosi zabudam 🙄

csikike
14. máj 2009

tak to mate super, ja sa prave chystam do tohot necasu so skreckom, ale normalne mu namontujem pancuchy 😲

centik
14. máj 2009

mne asi tak za 15 minut pride mamina 😵

janka1874
autor
14. máj 2009

tak centik aspoň nebudeš sama 🙂

abetka
14. máj 2009

silvi, nas maly ide vzdy spat okolo19.30, ale v postielke klabosi aj do 20.30 , kym zaspi. Asi komentuje kazdy den vecer. Dnas na obed spal od 12.15 do 15.45 😲 .
A k tomu poriadku, tak ja sa kafrem na to, ked maly vsetko povytahuje a raz ked bol MM doma a upratovala som za Tomasom , tak mi krpec isiel za zadkom a to co som ulozila on vytiahol a MM to videl, tak mi povedal, ze nech sa tolko nestresujem ,tak som to tak nechala a o hodinu zacal monolog, aky je v byte neporiadok. Som mu povedala, ze ked sa mu nepaci nech si uprace a bol pokoj. JAsne , ze to neupratal 😠

aadula
14. máj 2009

csiki, aj my sme boli vonku a veru ..tiež som namontovala pančušky 😀 brrr normálne mi bola zima, ani sme sa dlho nezdržali

csikike
14. máj 2009

aj my sme uz doma, boli sme na zmrzke (teda tomik ju nenavidi, tak mal iba kornutok) ale bolo veeeeeeeeeelmi zima, tak sme rychlo lizali a smykali domov 😅

aadula
14. máj 2009

csiki, až mi zima ostala ako som si prečítala, že ste si zmrzku dali 😕 😀

csikike
14. máj 2009

aadul, a vies aka je fajna 😀 ked uz tu v SA nie je nic kde by sa dalo s detmi ist tak aspon zmrzka je tu dobra 😀 a pizza ale ta mi viac chutila v lucenci a v trvdosine (ta bola najlepsia aku som kedy jedla) 😝 😀

centik
14. máj 2009

csiki tomik nenavidi zmrzku, fíííha , to som este nevidela u deti 😅

aadula
14. máj 2009

csiki mi tu chute robíš..že pizza..a ja sa pripravujem, že by som vyskúšala tu 90 dńovú dietu 😀

aadula
14. máj 2009
bocmanka
14. máj 2009

🤐 ako tak pozerám, tak mt fakultná nemocnica má hodnotenie nič moc...

simka9122008
14. máj 2009

Baby mne malý pôjde od 8. júna so škôlkou na 5 dní na výlet, no neviem ako to tam zvládne, dúfam že dobre, ale bude my straaaaašne smutno

janka1874
autor
14. máj 2009

tak tú zmrzku by som si teda dala a riadnu kopu takej kadejakej ovocnej......do kelu nie som náhodou tehotná 😀 😀 😀 😀 😀

telinka
14. máj 2009

simka no zvladne to tam uplne v pohode 😉

aj ja by som si dala zmrzkuuuuuu 😖

teda u nas od obeda cely cas prsiiiiiiiiii...taky den o nicom dneska bol 😒

janka1874
autor
14. máj 2009

no telinka tu od obeda to tak vyzerá že každú chvíľu začne pršať a nič 😅 😅 😅

simi neboj jemu tam bude super veď ide s partiou kamarátov zo škôlky a neboj aj ty to nejako zvládneš