Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

simka9122008
4. mar 2010

no nejak, tak ma to chytilo 😀 😝

janka1874
autor
4. mar 2010

tak ak ťa to náhodou zas chytí príď aj ku nám 😀 😀 😀 😀

simka9122008
4. mar 2010

dnes som už úplne vyšťavená

bzuco
4. mar 2010

abetka - tak si ju daj premerať
ja si aj tak myslím, že na jeseň budú potrebovať zasa väčšie
ja mám teraz na jar 98čku ale neviem, neviem či mu bude aj na jeseň 😝 a to mu je ešte väčšia

csikike
4. mar 2010

ahojte, my sme mali zase otrasnu noc, ale to uz komentovat nebudem
potom sme si boli s malym zaplavat, bolo uzasne, len bolo vela deti, ani nas nenapadlo, ze su prazdniny...
mala je nervna ako vzdy, este zajtra vyrazky a konci 6ta... hurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrraaa
jani a to sa ti tolky ozvali na ten inzerat co si dala, ze kupis oblecko?
ja som teraz doslova v pomykove ci 92ky alebo 98, vcera som kupila polokoselu next 104 a bola mu akurat, kokos mohli by dajako ujednotit tie velkosti 😔

janka1874
autor
4. mar 2010

csikike najlepšie je pomerať a potom choď podľa veľkosti že 92 alebo 98 a daj si to maminou čo predáva pomerať veď to už je detail
a ozvalo sa mi asi 10 mamičiek ale ja som dala inzerát tu na koňa aj na MMB a na Babybazar

janka1874
autor
4. mar 2010

simi ja som nie dnes mysela 😀 😀 😀

janka1874
autor
4. mar 2010

ženy moje staršie dieťa v poslednej dobe vyspáva do 15-tej no nechápem a ide spať rovnako ako predtým len horšie je že potom keď tak dlho spí tak je pocikaná ☹ tak teraz neviem či ju budievať alebo sa vrátiť k plienke a teraz som si uvedomila že tak spáva od kedy jej dávam polievku pred spaním ale to som začala práve preto že neskoro vstávala a potom až zjedla polievku a druhé jedlo tak boli aj skoro 4 hodiny poobede čo už vonku skoro bola aj tma no dilema

csikike
4. mar 2010

jan, to sendy je aj polievku aj druhe? 😲
lebo moj len polievku, druhe nechce, zriedkakedy papa aj druhe, cca 1 za tyzden 😖 tak neviem ci je to normalne, ale nechcem ho nutit, ved keby bol hladny tak si da, nie? teda nepapa sladkosti ani maskrty, max. jogurt alebo vyzivu

silvika
4. mar 2010

csiki mas tiez nepapa druhe oibcas so mnou neskoro ranajkuje a potom ani tu polievku nestiha tak mu ju davam po zobudeni

tinyleaf
4. mar 2010

my tiez papame polievku aj druhe jedlo, vacsinou este pred spanim. Iba ked je moc unaveny a uz zaspava v sedacke, druhe jedlo zje az potom.

silvika
4. mar 2010

janka a za kolko predavas vecicky? to cely balik po oboch?

janka1874
autor
4. mar 2010

csikike áno polievku a cca do 30min. aj druhé jedlo ale polievku len takú malú misku cca kompótovú misku
ženy od kedy vstala čo je asi 15min. už 3 krát reve nedá sa jej vysvetliť že tatikovi ani babke nemôže volať lebo sú v práci a tak na silu reve že ma tým normálne vytáča ja za to môžem že musí niekto aj pracovať?
prišla som sa vyzúriť a môžem ísť ďalej ju počúvať ☹
človek by sa kôli nej rozkrájal a furt jej niečo vadí a reveeee

zrzulka
4. mar 2010

Csikike kazdy vyrobca ma uplne ine cislovanie, tiez nikdy neviem ako objednavat :((((( my oblecieme niektore este aj 86... ale vacsinu uz davam 92... teraz som jej kupila v uk taku chutnu siltovku v Disney obchode s uskami. Som sa tesila ze aka bude v nej zlata a je jej mala .... tak som segru poprosila ci by tam nezbehla a nekupila este vacsiu tak som zvedava ako jej sadne .... Ja uz ani radsej neobjednavam z Nextu veci lebo to fakt nema vyznam pokym jej to nemozem hned obliect....

U nas s papanim hruuuuuuuuuuuza. Michaela bojkotuje jedlo. Najnovsie vsetko vypluva alebo dava mne akoze ja to mam jest a nie ona .... 😀 Ale tiez fungujeme tak ze pred spanim polievku a ked sa zobudi tak druhe jedlo....

zrzulka
4. mar 2010

Jani a ked si ju nevsimas tak ako sa sprava???

janka1874
autor
4. mar 2010

zrzulka vrieska aj tak ale skôr prestane keď si ju nevšímam

silvika to sme sa bavili o balíku jarného oblečenia čo som pre Sendy kupovala, ale plánujem už nafotiť veci a tiž porobiť také balíčky na predaj veľa vecí ani Viki neponosila kedže sa narodila trošku väčšia 😀 😀 😀

janka1874
autor
4. mar 2010

ale určite to budem len za pár eur predávať nie draho nepotrebujem aby mi to tu stálo
ja skôr kočík som zvedavá či predáme chcela by som nový šporťák nie že by ten čo máme nebol dobrý ale už ma začala farba nudiť 😀

jeeej a simi našla som bambuľku č.3 tak Vám ju napálim

silvika
4. mar 2010

jaaaj ja som nejako nepostrehla tu debatu o obleceni tak som nevedela k comu to je, jaa ze asi babetkovske predavas

zrzulka
4. mar 2010

Kolko mala Viki ked sa narodila???
ja tiez mozem zacat predavat veci po malej, tiez mnohe mala len tak raz ci dvakrat oblecene lebo toho mala vela... vybavicku mozem kupovat nanovo... Niektore veci vyuzijem aj pre maleho ale len minimum....

janka1874
autor
4. mar 2010

silvika no keby to mal kto nafotiť tak už aj to predávam 😀

zrzulka 4210g a 51cm v porovnaní so Sendy je to o 830g viac a 2cm 😀 čiže veľkosť newborn nám bola zbytočná 😀 😀 😀 😀

milujem Bárnyho aspoň chvíľka kľudu doma 😀 😀 😀 😀

bzuco
4. mar 2010

jani...u nás práve beží bambuľka - som ju malému včera 1.x pustila a normálne ho to chutilo 😅
ale dookola len 3. rozprávku - čistota pol života....sa mu strašne páči, aká je tam špinavá 😀 😀 😀 😀

bocmanka
4. mar 2010

😀 😀

simka9122008
4. mar 2010

Jani dík, si zlatá

simka9122008
4. mar 2010

to tu ešte nikto nebol, ja som už stihla požehliť a idem ešte umyť vlasy

bocmanka
4. mar 2010

🙂 nikde nikoho simka ver..

zrejme téma zanikne..

janka1874
autor
4. mar 2010

no v poslednej dobe je tu fakt brutal prázdno

bzuco
4. mar 2010

aj ja som žehlila...aj ked nie všetko, čo som mala, ale nejako som sa nedonútila - tak aspoň deťom som 😝 nech majú čo zasa špiniť 😀

simka9122008
4. mar 2010

veru, veru 😲

veva1
4. mar 2010

ahojte,tak vcera sme janke radili co zobrat von aby to sendy bavilo a my sme sa dnes prechadzali s metlou 😀 este ze byvame na dedine,no som si to predstavila v BA 😀

abbi
4. mar 2010

ahojte, baby tak my sme uz skoro pobaleni, zajtra rano ideme domov ☹ na jednej strane uz chcem byt doma a na druhej sa mi nikam este nechce ist. dobre nam tu je 😉 ale uz je cas ist domov 😉 , vratit sa do rezimu a pekne nech ten moj Natan zaspava sam v postielke, tu ho musime uspavat a je to na nervy.. lebo tolko vykecava, ze az.
Inak Natan tiez zacal rozkazovat. Totalne nas diriguje.. ale vie sa ospraveldnit a to som rada.
vcera ma kusol a nechcel sa vobec ospravedlnit, potom vecer ked som ho uspavala sa ku mne otocil: maminka pepač, pepač. bolo to tak zlate, ked som mu povedala, ze som mu prepacila, tak mi povedal: ďakujem 🙂 anjelik moj 😵