Decembrovčiatka 2007 - 6. pokračovanie. Pridajte sa

janka1874
13. máj 2009

tak a máme kde pokračovať 😀 😀 😀 😀 😀

ale čo sa týka oblečka pre dorbčeka ešte sa neponáhľame zatiaľ stejne nevieme čo to bude 😀 😀 😀

zrzulka
14. mar 2010

teli tak to sme dve:o)))) ja lahnem muzovi na kolena... chvilu pozeram ale koniec mi uz on musi vyrozpravat ako skonci. Aj vcera mu hovorim nech vyberie nejake DVDcko (som pozicala na vikend rozpravky od kamosky) A on na to ze ved to je uplne jedno co dame ze aj tak nedopozeram. Pozna ma lepsie ako ja samu seba. samozrejme ze som nedopozerala.....

janka1874
autor
14. mar 2010

no silvika rozboril tiež vravel sám že mu to moc zábavná relácia nepripadá ale že ľudia rozhodujú nie on 🙂 ale tiež som bola prekvapená

ajula25
14. mar 2010

čafte
tak ja sa cítim otrasne. tečie mi z nosa, z očí....no taká super nádcha akú som už dávno nemala. 🙄 Ale tak už iba 5 dní.... 😀

janka1874
autor
14. mar 2010

a čo bude o 5 dní?

ajula25
14. mar 2010

prejde nádcha. Lebo keď máš nádchu a liečiš sa sama, tak trvá 7 dní, ak ideš k lekárovi, tak trvá iba týždeň 😀

telinka
14. mar 2010

ja som pridala otovi jedno t navyse 😅

u nas je dnes hrozna kosa , taky vetrisko fuuuka a to som si myslela ze petu trosku vyvencim uz , ale nemoooozem v tom fujacisku 😖

ajul tak sa liec " v ramci moznosti" 😒

csikike
14. mar 2010

ahojte, tak aj ja som tu konecne, dnes bol drahy robit iba do 13tej, takze mna cakalo upratovanie a varenie, nakupovanie s dvomi detmi, ale celkom dobre som to zvladla, aj ked dezert som uz nestihla 😵

janka1874
autor
14. mar 2010

no csikike aj tak si šikovná
ajula myslela som si len som si nebola istá tak radšej sa pýtam 😀 😀 😀 ale zisťujem že kratšie je liečiť sa sama (hlavne o dobu presedenia v čakárni a nemusíš nikam chodiť no nie? 😀 😀 😀 😀 )
my sme chceli ísť vonku ale Sendy sa rozhodla nás bojkotovať a stále spí 😀 😀 😀 😀

tinyleaf
14. mar 2010

ahojte, ja som tiez vcera pozerla OTA, mala mi dopriala, zobudila sa az polhodinu po jeho skonceni 🙂 jani aj mne pripadali mnohe komentare dost trapne, tusim najvtipnejsi boli ti dvaja co hrali na tej malej balalajke, ci co to bolo. Ja taketo relacie moc nemusim, ale vcera mi celkom dobre padlo nieco taketo, lebo som bola vynervovana z deti.

bocmanka
14. mar 2010

😵tak pieseň *ja som gay* tak to bola iná káva,mne sa to zdalo vtipné,puškárová inak iné vnady,krásne šaty mala,inak aj zuza mauréry je plnoštíhla a vyzerala super v ružovo-čiernej,nepáčil sa mi otfit hargašovej mórovej a studenkovej

silvika
14. mar 2010

wua vy ste to cele normalne sledovali? to by som ja tak dlho ani nevydrzala 😝

bzuco
14. mar 2010

čaute
my sme s malým sami dvaja - MM aj s B. išli do kina na Alicu v krajine zázrakov v 3D ...MM sa tešil na to viac ako malá 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zrzulka
14. mar 2010

Bzuco vsak muzi su jak male deti, nepoznas? 😀 😀 😀 my sa tiez chystame na Alicu ale nejako nam to casovo nevychadza, mame teraz vsetkeho nejako vela 😒 uz nech je to za nami...

janka1874
autor
14. mar 2010

boc mne sa viaceré šaty nepáčili vlastne ani neviem ktoré sa mi páčili ale nepochopila som prečo sú skoro všetci v čiernom a polnišová veru dobrá buchtička je (asi ako ja som bola 😀 😀 😀 😀 a to nie že by som teraz nebola len nemám to bruško už 🙂 )
tá pesnička sa mi páčila tiež a veru doré bolo aj to vystúpenie s tom mini gitarou čo tinyleaf spomenula 🙂

aadula
14. mar 2010

tiež som vydržala na počudovanie celého Ota pozerať, ani som neprepínala ako zvyknem inokedy pri takýchto reláciách 🙂
tá pesnička gay..moja Paťka to poznala, že to spieva nejaká česká kapela 😕
a veru boc..Mauréry vyzerala veľmi dobre...tiež som oči otvárala..sa mi vidí, že aj schudla..a si v tých seriáloch ju aj tak oblečú aby pôsobila pevnejšie či čo ... a Morova..sa mi nepáčil jej účes...pripadala mi tak ako Alenka v ríši zázrakov 😀, ale Maštalír s Adelou boli pekní

aadula
14. mar 2010

jani..prosím ťa aká gulička..však som ťa videla na nejakej fotky..teraz čo ste fotili...sedíš tam s deťmi tuším na zemi...a ledva som ťa spoznala...vyzeráš moc dobre 🙂

aadula
14. mar 2010

akurát som si prečítala, že Didi mala preto také výrazné červené šaty, aby ju neuriekli 😅

janka1874
autor
14. mar 2010

aadula ďakujem taká pochvala poteší dúfam, že sa tohto roku aj osobne na stretku spoznáme 🙂
a čoho sa didi tak obáva no ja som ota sledovala asi len preto že nikde inde nič normálne nešlo (asi vedia prečo) 😀 😀 😀

bzuco
15. mar 2010

ahojte

no tak nám tu cez noc zasa nakydalo snehu 🙄 - dobrých 7 cm a stále sneží...no na kieho!!!!!!!! 😠 😠 😠 ked od stredy hlásia oteplenie a cez víkend 10-15st 😝

csikike
15. mar 2010

tak u nas je krasne slnecno, a 4°C

silvika
15. mar 2010

u nas fuci ale kolko je stupnov netusiiiim 😉

lenka85
15. mar 2010

uz nech je tych 15 stupnov a jaaaaar

abbi
15. mar 2010

Lenka uz vo svrtok ma byt 12 a slnecno.. tak sa tesim ako male dieta 😉 😉

telinka
15. mar 2010

tak to sa asi vstky tesime 🙂 u nas to z okna vyzera krasne , ale zase fuciiiiiiiiiiiiiiiiii ja besny ten vetrisko 😒

simka9122008
15. mar 2010

U nás je to tiež také všelijaké, len nie jarné 😝 😠
My sme už s malou pochodili tesco, urobili celotýždenný nákup, no hneď ráno sa nám stal úraz na chodbe v škole majú pinpongový stôl, malá si nevšimla, otočila sa a rovno do rohu stola, presne pod okom má modrinku, chúďa moje ☹

silvika
15. mar 2010

tak jaaa neviem, ja som asi neskromna ale mne tych 12 je este malo mne je tak dobre okolo tych 24 stupnof 😝

janka1874
autor
15. mar 2010

ahojte
tak ráno tu krásne svietilo slnko potom sa zaťiahlo a teraz taaaaak husto sneží že normálne neverím vlastným očiam zrazu bola tma kukám von oknom a totálne bielo husté sneženie no je toto normálne počasie ako keby bol šalený apríl

janka1874
autor
15. mar 2010

a je po snežení a o chvíľu bude svietiť slnko no je toto normálne?

simi šikovná je slečna našťastie si neurobila nič s okom

simka9122008
15. mar 2010

A už slnko svieti, no čistý šalený apríl 😀
No našťastie nič vážne sa nestalo, ale v tú sekundu mi nebolo jedno 😖